Radomiak Radom – Pogoń Szczecin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 13.11.2022

Sebastian Kowalczyk w akcji ofensywnej

Gdzie oglądać Radomiak Radom – Pogoń Szczecin? Nim zaczniemy emocjonować się zbliżającymi się Mistrzostwami Świata, warto zwrócić jeszcze swój wzrok w kierunku naszej PKO BP Ekstraklasy, gdzie w niedzielę odbędą się 3 spotkania. Jednym z nich będzie potyczka Radomiaka z Pogonią. Jeżeli nie wiecie, gdzie zobaczyć te zawody, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat transmisji i streamów online!

Jak już wspomniałem, potyczka Radomiaka z Pogonią będzie zaledwie jedną z trzech, zaplanowanych na niedzielę gier w PKO BP Ekstraklasie. Mecz ten będzie można zobaczyć na żywo w Canal+, a jeśli jeszcze nie macie dostępu do tego serwisu, to zachęcam do zapoznania się z poniższą instrukcją rejestracji:

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/go/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Zaoszczędź aż 144 PLN w porównaniu do miesięcznej oferty
  5. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

Radomiak – Pogoń, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Radomiaka Radom z Pogonią Szczecin będzie dostępne na żywo w TV, jeśli macie konto na serwisie Canal Plus Online! Wystarczy, że postąpicie zgodnie z powyższą instrukcją i włączycie kanał Canal+ Sport lub Canal+ Sport 3 o godzinie 12:30! Zachęcam również do sprawdzenia naszej analizy i typów na ten mecz!

Radomiak – Pogoń: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie macie ochoty szukać pirackich streamów, to oferta przedstawiona nieco wyżej jest specjalnie dla Was! Canal+ posiada przecież prawa transmisyjne do wszystkich gier PKO BP Ekstraklasy w sezonie 2022/23, a ponadto ma w swojej ofercie wiele innych, równie ciekawych wydarzeń sportowych, które możecie oglądać na żywo! Warto również wspomnieć o możliwości zaoszczędzenia blisko 150 PLN dzięki naszej współpracy ze wspomnianą platformą!

Gdzie oglądać Radomiak – Pogoń?

Internetowa platforma Canal+ jest dostępna na wielu urządzeniach i w zasadzie jedynym wymogiem do oglądania meczu Radomiaka z Pogonią jest założenie konta, oraz dostęp do internetu. Omawiane starcie zobaczycie więc nie tylko w TV, ale również na komputerze, laptopie, tablecie, czy wreszcie smartfonie z systemem IOS lub Android! Na koniec zachęcę Was do sprawdzenia gotowych analiz i typów na zaczynający się za kilkanaście dni mundial! Miłego oglądania i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze