Gdzie obejrzeć mecz Radomiak –  Lech Poznań? Tego dowiesz się właśnie z poniższego tekstu, gdzie piszemy także o tym co możesz zgarnąć z kodem promocyjnym w eWinner. W Ekstraklasie dzisiaj obejrzymy m.in. spotkanie Radomiaka z Lechem. Radomiak zapewne będzie mocno walczył o wygraną bowiem może dać mu to możliwość wskoczenia na trzecie miejsce w tabeli.

Radomiak – Lech Poznań- gdzie oglądać dzisiaj?

Dzisiaj w ramach 18. kolejki Ekstraklasy będziemy mogli obejrzeć spotkanie m.in. Radomiaka z Lechem Poznań. Kursy bukmacherskie sugerują, że to Lech jest faworytem. Trudno się dziwić skoro znajduję się na pierwszym miejscu w tabeli, jednakże Radomiak nie odda trzech punków bez walki.  Sprawdź, gdzie oglądać mecz Radomiak – Lech Poznań i zobacz, co wiemy o transmisji w TV. Pamiętaj, żeby również, aby sprawdzić typy Ekstraklasy

Radomiak – Lech Poznań: gdzie oglądać za darmo?

Spotkanie Radomiaka z Lechem Poznań da się obejrzeć za darmo na Canal+ Online. W normalnej sytuacji za taki pakiet trzeba zapłacić niemałą sumę. Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner macie szansę ominąć tę płatność. Jak to działa? Niżej o tym piszemy!

Radomiak – Lech Poznań: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie pomiędzy Radomiakiem a Lechem Poznań będzie do zobaczenia tylko na Canal+. Tak się składa, że dzięki naszej współpracy z eWinnerem nie musisz wykupywać abonamentu. Tutaj szczegóły:

  1. zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher
  6. wykorzystaj go w Canal+ Online

ewinner voucher

Radomiak – Lech Poznań: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Radomiak – Lech Poznań? Spotkanie to będziesz mógł obejrzeć na Canal+ Online, które posiada aplikację mobilną. Z niej również możecie skorzystać i oglądać to spotkanie.

Radomiak – Lech Poznań: zapowiedź meczu

Mecz Radomiak – Lech Poznań to ciekawa propozycja na sobotnie popołudnie. Spotkanie to zapowiada się na bardzo ciekawe i po prostu warto je obejrzeć. Do tego dobrze jest też zapoznać się z proponowanymi typami na Ekstraklasę, bo dzięki nim możesz wybrać ciekawe zakłady z dużym value i zwiększyć emocje z oglądania spotkania.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Radomiak - Lech?

Spotkanie tych ekip będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online!

O której Radomiak zagra z Lechem?

Spotkanie obydwu drużyn zostało zaplanowane na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze