Gdzie oglądać mecz Radomiak – Korona Kielce? Na to pytanie odpowiadamy właśnie w poniższym tekście. W sobotę w Ekstraklasie obejrzymy aż cztery spotkania, a jednym z nich będzie właśnie rywalizacja wyżej wymienionych ekip. Która z nich będzie górą w tym starciu?

Gdzie oglądać mecz Radomiak – Korona Kielce za darmo? Tutaj mamy złą wiadomość, ponieważ bez opłat już nie da się tego zrobić, a dostęp do streamów kosztuje kilkadziesiąt PLN. Pamiętaj jednak, że możesz go kupić na stronie Canal+, albo wykupić dostęp do abonamentu – opcji masz kilka i warto z nich skorzystać!

Radomiak – Korona Kielce, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Radomiak – Korona Kielce, to dobrze by było też wiedzieć, kiedy odbędzie się to spotkanie. Starcie tych ekip rozpocznie się o godzinie 12:30 i rozegrane zostanie na stadionie Radomiaka. W telewizji zostanie pokazane na kanałach Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, a sędzią głównym będzie Frankowski. Której z ekip uda się tutaj wygrać?

Radomiak – Korona Kielce: transmisja i stream online za darmo

Zanim włączysz stream online za darmo z meczu Radomiak – Korona Kielce, to przedstawimy Ci najpierw kilka statystyk przed startem. Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną ma  Radomiak, co akurat niespecjalnie nas dziwi, ponieważ ma o cztery punkty więcej niż Korona Kielce. Do tego jeszcze Radomiak w pierwszych kolejkach wyglądał o wiele bardziej przekonująco niż Korona. Czy uda się tu mu zgarnąć trzy punkty?

Radomiak – Korona Kielce?

Gdzie pokazane będzie spotkanie Radomiak – Korona Kielce? Mecz tych ekip zostanie pokazana w kilku miejscach, w tym w Canal+ Sport i Canal+ Online. Możesz włączyć stream na telefonie w aplikacji mobilnej, ale pamiętaj, że musisz mieć urządzenie z systemem Android lub iOS, albo skorzystać z telewizorem z systemem Smart TV!
Z kolei w telewizji rywalizacja tych ekip będzie pokazana na Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport, więc jak dobrze widzisz, opcji jest kilka i warto się nad nimi bliżej pochylić. Przy okazji sprawdź też, jak dokładnie działają transmisje live u bukmacherów i korzystając z nich oglądaj spotkania!
Zdjęcie: pressfocus
Gdzie oglądać mecz Radomiaka z Koroną Kielce?

Spotkanie Radomiaka z Koroną będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Radomiak zagra z Koroną?

Radomiak zagra z Koroną będziesz mógł obejrzeć o 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze