Gdzie oglądać mecz Radomiak – Górnik Zabrze? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Radomiak w tym sezonie chciałby na spokojnie się utrzymać, podobnie zresztą jak Górnik, który ma spore problemy finansowe. Która z drużyn zdobędzie komplet punktów i przybliży się do tego celu?

Radomiak – Górnik Zabrze, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Radomiak – Górnik Zabrze za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Radomiak – Górnik Zabrze, transmisja na żywo za darmo

Spotkanie Radomiak – Górnik Zabrze będzie jednym z dwóch meczów, jakie tego dnia zostaną rozegrane w Ekstraklasie. Rywalizacja w Radomiu rozpocznie się o godzinie 17:30. Gospodarze naturalnie są faworytami, ale ich zwycięstwo wcale nie jest takie pewne. Górnik jeszcze nie wygrał meczu w ESA, ale przypomnijmy, że dotychczas rozegrał tylko jedną rywalizację – na inauguracje sezonu przegrał z Cracovią 0:2.

Transmisję na żywo za darmo z meczu Radomiak – Górnik Zabrze będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online. Więcej o tym, jak to zrobić, napisaliśmy wyżej, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje. Przy okazji sprawdź też, jak działają transmisje live u bukmacherów, bo często u operatorów możemy oglądać spotkania za darmo!

Radomiak – Górnik Zabrze, transmisja na żywo w TV

W tym sezonie spotkania Ekstraklasy będziesz mógł oglądać w telewizji, gdyż prawa do tej ligi pozostały w Canal+ Sport. Na jakich kanałach telewizyjnych obejrzysz mecz Radomiak – Górnik Zabrze? Są to:

  1. Canal+ Sport 3
  2. Canal+ Sport
  3. Canal+ 4K Ultra

Radomiak – Górnik Zabrze, transmisja online

Transmisja online z meczu Radomiak – Górnik Zabrze będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

Radomiak – Górnik Zabrze, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Radomiak, a różnica w kursach jest dość spora. Zabrzanie zagrają na wyjeździe, co jest dodatkowym utrudnieniem. Przypomnijmy też, że nie mają rytmu meczowego, bo ich ostatnie spotkanie zostało przełożone.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 10 sierpnia 2022 00:44.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Radomiak - Górnik Zabrze?

Spotkanie Radomiaka z Górnikiem możesz obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

O której Radomiak zagra z Górnikiem?

Starcie tych drużyn zaplanowane zostało na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze