BETFAN zainteresował graczy ciekawą ofertą, stałym podwyższeniem wygranych i możliwością typowania zdarzeń ze świata show biznesu, a dzisiaj zaprezentujemy Wam nową promocję – radar 365. O co chodzi? Zapraszamy do lektury.

Radar 365 w BETFAN – opinie

Opinie na temat bukmachera BETFAN obecnie są pozytywne. Gracze mogą grać codziennie z podwyższeniem wygranych przy odpowiednim dobraniu kuponu, do tego wiele ciekawych możliwości do obstawienia od prognozy pogodę po show biznes. Radar 365 to nowa promocja, w której gracze będą mogli codziennie znaleźć coś ciekawego na stronie.

BETFAN zakomunikował, że codziennie pojawi się nowa promocja, o której poinformuje graczy radar 365. Trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie. Zasady zostały opisane w czterech krokach, które teraz Wam zaprezentujemy.

betfan opinie

Gracze z pewnością będą zainteresowani tego typu ofertami, jednak zależy też co bukmacher będzie miał do zaoferowania. Nie spodziewamy się tutaj codziennych zakładów bez ryzyka, a raczej wiele standardowych ofert i przykładowo raz, dwa w tygodniu propozycja premium.

Wczoraj była dostępna oferta: Weekend z I Ligą

Warunki promocji:

Kupon za 29 PLN w ramach I Ligi i dokładna liczba goli, jaka wpadnie w siedmiu meczach 1. kolejki.

Osoby, które poprawnie wytypowały otrzymały bonus o wartości 100 PLN.

Nie masz konta w BETFAN, a chcesz skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej dla czytelników Zagranie?

Kod przy rejestracji: Zagranie