PZBuk to jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów w naszym kraju. Firma od początku stawia na rozwój i pościg za konkurencją, a dzisiaj przedstawimy najnowsze zmiany, które zostały wprowadzone do oferty!

Nowy kod promocyjny do PZBuk: 510PLN

PZBuk – odświeżona strona internetowa

Obecnie jednym z najważniejszych elementów w branży bukmacherskiej jest posiadanie odpowiedniej strony internetowej, na której gracze nie mają problemów z nawigacją. Do tego przydaje się również przyjemny design. Na te elementy zwrócił uwagę PZBuk, ponieważ od środy 15 maja klienci mogą korzystać z odświeżonej strony.

Wraz z ukończeniem prac nad nową stroną pojawiła się informacja, że aplikacja mobilna na urządzenia z systemami Android oraz iOS będzie dostępna w okresie wakacyjnym. Niedługo ruszy również sekcja wirtualnych sportów.

Nowy bonus powitalny od depozytu w PZBuk – 150% do 500 PLN!

Do tej pory Polskie Zakłady Bukmacherskie były jedynym legalnym operatorem w naszym kraju, który nie proponował swoim graczom bonusu od depozytu na start. W związku z kolejną fazą rozwoju zmianie uległa również sekcja promocji.

Obecnie gracze mogą skorzystać z oferty powitalnej: PZBuk bonus 150% do 500 PLN. Zastępuje ona poprzednią standardową propozycję z darmowym zakładem do 50 zł. Kwoto bonusu przyznawana jest jednorazowo.

Przykładowo gracz, który założy konto i wpłaci 200 PLN jako pierwszy depozyt, otrzyma aż 500 zł na warunkach tej promocji. A teraz najważniejsze pytanie, czyli jak prezentują się warunki obrotu?

PZBuk postawił na czterokrotny obrót sumy wpłaty oraz otrzymanego bonusu po kursie minimalnym 2.0.

Warto również wspomnieć, że od chwili aktywowania oferty powitalnej gracz ma 60 dni na dokonanie obrotu!

Kod promocyjny, który podaliśmy na początku artykułu gwarantuje Wam dostęp do nowej oferty z bonusem od depozytu 150%, czyli przy maksymalnej wpłacie 200 zł otrzymujecie 500 PLN, a także 10 zł, jako freebet do wybrania w sklepie!