Trafiłeś kupon w PZBuk i chcesz wypłacić swoje pieniądze, ale nie wiesz, jak masz to zrobić? Uczucie wygranej u bukmachera, to jeden z najlepszych momentów, ale później przychodzi czas oczekiwania na wypłatę środków. Jak to wygląda w przypadku PZBuk i ile trzeba czekać? W tym tekście opowiemy Ci wszystko na temat wypłat PZBuk. 


Jeśli z jakiegoś powodu trafiłeś na ten artykuł, a jeszcze nie założyłeś konta w PZBuk, zrób to teraz.

Kliknij w poniższy baner i przejdź do formularza rejestracyjnego, żeby móc: grać, wygrywać i wypłacać zdobyte pieniądze!

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN darmowy zakład

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1000 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 50 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wypłata w PZBuk, ale najpierw… – Weryfikacja Tożsamości

Pierwszym i w zasadzie kluczowym krokiem, który trzeba wykonać, aby mieć możliwość wypłacenia środków w PZBuk, jest weryfikacja tożsamości gracza.

Każdy legalny bukmacher jest zobowiązany do sprawdzenia wiarygodności nowego klienta. Oznacza to, że musi potwierdzić jego dane osobowe, które ten zadeklarował w formularzu rejestracyjnym. Sprawdzi w ten sposób czy użytkownik jest tym, za kogo się podaje.

Ten podpunkt dotyczy graczy, którzy założyli konto tymczasowe w toku tzw. szybkiej rejestracji. Konto tymczasowe posiada funkcję dokonywania depozytów, a także korzystania z pełnej oferty wydarzeń sportowych, ale ma ograniczenia dotyczące wypłaty środków.

Jeśli przeszedłeś przez pełną rejestrację, Twoja tożsamość jest już zweryfikowana i w pełni możesz korzystać ze wszystkich funkcjonalności, w tym również wypłat PZBuk. Jeśli tego nie zrobiłeś, musisz zweryfikować tożsamość za pomocą wymaganych dokumentów.

👉 Podsumowując, wypłata środków w PZBuk jest możliwa tylko z konta stałego – czyli zweryfikowanego. Jeśli masz konto tymczasowe, musisz je zamienić w konto stałe, poprzez weryfikację dokumentów. Bez tego nie uda Ci się wypłacić wygranych środków.

Weryfikacja tożsamości w PZBuk – czy można pominąć?

Weryfikacja tożsamości jest obowiązkowa dla każdego gracza, nie można jej w żaden sposób pominąć. Jedyną możliwością jest wycofanie się z gry i rezygnacja z wypłaty z PZBuk zgromadzonych środków.

Dlaczego weryfikacja jest tak ważna? Ma ona przede wszystkim zapobiegać dopuszczeniu do gry osób poniżej 18 lat. Przepisy polskiego prawa mówią jasno, że zakłady bukmacherskie są przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Każdy operator posiadający zezwolenie na prowadzenie tego typu usług na terenie Polski musi stosować się do zapisów ustawy hazardowej.

Zakłady bukmacherskie są legalną rozrywką, jednak nieodpowiednio dawkowane mogą grozić uzależnieniem od hazardu. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby w obstawianiu brały udział wyłącznie odpowiedzialne, dorosłe osoby.

Jakie dokumenty są wymagane?

W PZBuk weryfikacja dokumentów obejmuje:

✔️ Skan lub zdjęcia dokumentu tożsamości – dowodu osobistego lub paszportu.
Ważne, by zdjęcie zostało dostarczone w kolorze i nie przekraczało wielkości 800kB. Jeśli decydujesz się na dowód tożsamości, konieczne jest przesłanie zdjęcia zarówno jednej, jak i drugiej strony – tak by były na nich widoczne wszystkie dane (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania oraz numer PESEL).

✔️ Wyciąg z konta bankowego gracza.

Bukmacher PZBuk wymaga wyciągu z konta bankowego gracza. Konieczne, aby znalazły się na nim – nazwa banku, adres zamieszkania klienta, jego imię i nazwisko oraz data dokumentu. Oczywiście wskazanie salda konta bankowego nie jest wymagane, bez problemu można je zakryć. Pamiętaj, że przekazany dokument nie może być starszy niż 3 miesiące.

Weryfikacja tożsamości PZBuk. Dwie metody do wyboru

Wiemy już co potrzeba i dlaczego, teraz sprawdźmy jak dokonać weryfikacji.

Do niedawna była jedna droga, aby w PZBuk weryfikacja dokumentów przebiegła pomyślnie. Bukmacher ten jako jeden z nielicznych na polskim rynku postanowił pójść z duchem czasu i wprowadził drugą metodę weryfikacji tożsamości. Dzięki temu nowi klienci sami mogą zdecydować, która opcja bardziej im odpowiada.

I OPCJA (NOWOŚĆ): weryfikacja z wykorzystaniem funkcji mojeID
To nowoczesna forma potwierdzania tożsamości. Klient za pośrednictwem mojeID loguje się do swojego banku online, a następnie kilkoma kliknięciami autoryzuje cały proces. System automatycznie przesyła do bukmachera informację o wiarygodności gracza, jednocześnie nie dzieląc się z nim wrażliwymi danymi klienta. To bezpieczna opcja, która zyskuje na popularności wśród internautów.

II OPCJA: weryfikacja tradycyjna
Polega na samodzielnym zeskanowaniu wymaganych dokumentów oraz przesłaniu do bukmachera w celu weryfikacji. Istnieją dwie możliwości wysłania dokumentów w ramach tradycyjnej weryfikacji. Można to zrobić za pośrednictwem gotowego formularza na stronie internetowej operatora, a także wiadomości e-mail. Decydując się na wybór maila, wystarczy załączyć skany i wysłać je na adres kontakt@pzbuk.pl. Jeśli wolisz skorzystać z formularza na witrynie, kliknij w przycisk „Konto”, znajdujący się w prawnym górnym rogu strony i wybierz opcję „Wyślij dokumenty”.

PZBuk weryfikacja dokumentów – ile trwa?

Czas trwania weryfikacji będzie się różnił w zależności od wybranej metody.

W tradycyjnej formie proces weryfikacji trwa zazwyczaj do 2-3 godzin. Jednak wszystko zależy od godzin pracy Działu Obsługi Klienta, który sprawdza zgodność zamieszczonych dokumentów. Firma zastrzega sobie czas do 48 godzin, ale nie martw się na zapas, z reguły trwa to znacznie krócej.

Jeśli skorzystasz z usługi mojeID, dopełnisz tych formalności znacznie szybciej. Cała procedura nie powinna zająć więcej niż 5 minut.

Jak wypłacić pieniądze z PZBuk?

U legalnego bukmachera PZBuk, jak i u wszystkich operatorów zakładów wzajemnych, wypłata środków pieniężnych możliwa jest wyłącznie na osobisty (zweryfikowany) rachunek konta bankowego. To odgórne zarządzenie wydane przez Ministerstwo Finansów. Nie ma zatem możliwości skorzystania z płatności za pośrednictwem – SKRILL, NETELLER, czy ostatnio popularnych kryptowalut. Możesz jednak przelać środki na polskie konto REVOLUT.

Odpowiedź na pytanie – jak wypłacić pieniądze w PZBuk jest prosta. Rozpoczęcie wypłaty środków należy rozpocząć, kliknięciem w przycisk „Konto”, a następnie w zielony przycisk „Wypłata”. W nowej zakładce ukaże się okno do wpisania kwoty, jaką chcesz wypłacić, a także wyboru płatności – Przelewy24 lub Dotpay. Pamiętaj, że tak jak wcześniej wspomnieliśmy – musisz mieć konto stałe ze zweryfikowanymi dokumentami w PZBuk.

PZBuk metody wypłaty środków.

PZBuk ile trwa wypłata?

Wypłata w PZBuk nie powinna trwać zbyt długo, szczególnie jeśli skorzystasz z metody – Przelewy24. Oferują one możliwość ekspresowej wypłaty środków, a szacowany czas realizacji zlecenia wynosi około 30 minut. Czas wypłaty zależy jednak od wskazanego banku, może okazać się, że Twój bank nie obsługuje szybkich płatności.

Dotpay oferuje wolniejszy sposób wypłaty środków, który szacuje się na około 1-2 dni robocze. W obu przypadkach minimalna stawka do wypłaty środków to 5 złotych.

Podsumowując, maksymalny czas trwania wypłaty w PZBuk to 2 dni robocze, jednak bukmacher zastrzega sobie prawo wydłużenia tego terminu do 14 dni w szczególnych przypadkach (naprawdę rzadko coś takiego się zdarza, operator musi się zabezpieczyć takim zapisem).

Czy można anulować wypłatę?

Anulowanie wypłaty w PZBuk jest możliwe, jednak tylko przez krótki czas od momentu jej zlecenia. Aby anulować wypłatę, musisz wejść w zakładkę KONTO, a następnie WYPŁATY W TRAKCIE REALIZACJI.

Czy możesz wypłacić bonus powitalny?

Po rejestracji z naszego linku w PZBuk na start otrzymasz bonus powitalny, który składa się z cashbacku do 1000 złotych, a także darmowego zakładu. Freebet o wartości 50 zł otrzymasz po dokonaniu wpłaty na minimum 50 złotych. Pamiętaj jednak, że otrzymanego freebetu nie możesz wypłacić od razu, a dopiero po dokonaniu obrotu, który jest warunkiem koniecznym do wypłaty tych środków.

👉 Dowiedz się więcej: jak zdobyć w PZBuk bonus, wykorzystać i wypłacić.

PZBuk jak wypłacić pieniądze – podsumowanie

Czas na krótkie podsumowanie najważniejszych informacji dotyczących tego, jak wypłacić pieniądze z PZBuk:

✔️ Wypłaty pieniędzy z PZBuk są możliwe tylko po pełnej weryfikacji konta. Jeśli masz konto tymczasowe, nie możesz wypłacić środków w PZBuk.

✔️ Konto tymczasowe przekształcisz na stałe, wysyłając bukmacherowi skan dowodu lub paszportu i wyciąg z konta bankowego. Możesz też skorzystać z nowej, automatycznej metody weryfikacji – z systemu mojeID.

✔️ Wypłata pieniędzy w PZBuk jest możliwa tylko na osobisty rachunek bankowy.

✔️ Minimalna kwota wypłaty środków u tego bukmachera to 5 zł.

✔️ Wypłata w PZBuk jest możliwa za pośrednictwem metod: Przelewy24 do 30 minut lub Dotpay w 1-2 dni robocze.

✔️ Nie możesz wypłacić bonusów powitalnych w PZBuk bez dokonania obrotu.

✔️ Środki z darmowego zakładu są możliwe do wypłaty po jednorazowym obrocie.

FAQ

⏱️ Ile trwa wypłata w PZBuk?

Przelewy24 pozwalają wypłacić pieniądze z PZBuk w około 30 minut.

❓Czy możesz wypłacić pieniądze z PZBuk na koncie tymczasowym?

Pieniądze z PZBuk możesz wypłacić tylko z konta stałego. Konto stałe uzyskasz po pełnej weryfikacji dokumentów.

📋 Jakie dokumenty są potrzebne w PZBuk do weryfikacji konta?

Do weryfikacji konta potrzebny będzie skan/zdjęcie paszportu lub dowodu osobistego, a także wyciąg z konta bankowego.

Zaloguj się aby dodawać komentarze