PZBUK online – jak grać? Sprawdź ofertę już teraz!

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie
Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

FREEBET: 250 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PZBUK online

PZBUK znamy tylko z internetu, bo to bukmacher, który zainteresował się rynkiem online. Zakłady bukmacherskie PZBUK oferowane są na stronie internetowej i aplikacji mobile. Dostęp do łącza online gwarantuje możliwość skorzystania z oferty tego operatora. Online PZBUK ma wiele do zaproponowania, bo to oczywiście zakłady sportowe, ale też okazja na typowanie pozostałych aktywności. W skład produktów online bukmachera PZBUK wchodzą też wirtualne sporty, gry TV oraz transmisje “na żywo”. Jak obstawiać w PZBUK online? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!

Bukmacher online, jakim jest PZBUK, działa przez całą dobę, a więc nie obowiązują go godziny otwarcia. Internet pozwala na oferowanie zakładów przez cały czas, dlatego bukmacherzy online mają takie branie. Powody są też inne m.in. komfort obstawiania z domu i łatwość realizowania płatności elektronicznych. PZBUK spełnia wszystkie te kryteria. Firma ta skupiła się tylko na rynku internetowym. PZBUK nie otworzył do tej pory ani jednej placówki naziemnej. Nawet jeśli chciałby to zrobić, to i tak by nie mógł, ponieważ nie posiada licencji na zakłady stacjonarne. Zgoda od Ministerstwa Finansów obejmuje tylko zakłady online.

PZBUK w polskim internecie działa od 2018 roku. Cyklicznie bukmacher ten poprawia ofertę. Pamiętając go sprzed kilku lat wiemy, że operator ten wykonał skok jakościowy. Pod względem zakładów sportowych, a także możliwości obstawiania jest zdecydowanie lepiej niż jeszcze jakiś czas temu.

PZBUK – Polski legalny bukmacher online

Informacja o tym, że na rynku pojawi się nowy bukmacher jako PZBUK pojawiła się już w 2017 roku. To wtedy spółka Cherry Online otrzymała licencję na zakłady sportowe. Globalnie to firma, która obsługuje kilku bukmacherów, a w Polsce pojawił się jeden z oddziałów tej spółki. Nowy podmiot postawił na krajową nazwę, czyli po prostu Polskie Zakłady Bukmacherskie – w skrócie PZBUK.

Wówczas nowy bukmacher wystartował w 2018 roku. Zarzucona mu wtedy, że brak nowoczesnej strony internetowej i mobilnej aplikacji. Faktycznie PZBUK zaliczył lekki falstart, ale z czasem wprowadzał coraz to nowe udogodnienia. Siedziba bukmachera do dziś znajduje się na ulicy Gedymina w Warszawie.

PZBUK od początku chciał działać tylko na rynku online, dlatego wystąpił do Ministerstwa Finansów o koncesje na zakłady wzajemne w internecie. W Polsce tylko kilku operatorów łączy licencje na zakłady online i punkty stacjonarne. Taki stan prawny jest w STS, Fortunie, Superbet i forBET.

PZBUK online – jak grać?

Granie w zakładach online PZBUK jest procesem identycznym, co korzystanie z usług pozostałych bukmacherów. Oferta tego operatora znajduje się pod adresem pzbuk.pl i w mobilnej aplikacji. Dostęp do internetu pozwoli ci wejść na stronę tego bukmachera i sprawdzić wszystkie funkcjonalności. Co więcej, możesz pobrać specjalne oprogramowanie na telefon i cieszyć się z zakładów PZBUK w swoim smartfonie.

Zakłady online PZBUK mogą być obstawiane tylko przez pełnoletnich klientów. Dlatego bukmacher przed grą wymaga zarejestrowania indywidualnego konta gracza. Po zalogowaniu się możesz wykonywać płatności i typować kupony pojedyncze oraz AKO. Na starcie możesz też zyskać bonus: https://zagranie.com/pzbuk-bonus/.

Rejestracja w PZBUK online

W internetowych zakładach PZBUK zarejestrujesz się w ciągu paru minut. Do tego została przygotowana procedura złożona z trzech krótkich formularzy. Wystarczy poprawnie uzupełnić każde okno, a będziesz mógł określać się jako klient PZBUK. W tym momencie warto wspomnieć o kodzie bonusowym PZBUK (https://zagranie.com/pzbuk-opinie-bonus-kod-promocyjny/), za który otrzymasz lepsze niż normalnie bonusy. Przed rejestracją online zapoznaj się z aktualnym kodem i wpisz go do formularza.

Wykonują rejestrację w PZBUK uzupełniasz takie dane osobowe:

 • login,
 • e-mail,
 • numer telefonu,
 • hasło.

W kolejnym kroku należy wpisać:

 • imię,
 • nazwisko,
 • seria i numer dowodu osobistego lub paszportu,
 • ulicę,
 • kod pocztowy,
 • datę urodzenia,
 • płeć,
 • PESEL,
 • kod bonusowy.

Po uzupełnieniu formularza w trzecim formularzu trzeba zaznaczyć kilka kwestii i ustalić limity na grę. W tym przypadku nie trzeba już podawać wrażliwych danych osobowych. W ten sposób tworzysz konto gracza PZBUK. To tymczasowe konto, które przed pierwszą wypłatą będziesz musiał zweryfikować. Weryfikacja jest konieczna, żeby uzyskać prawo do podjęcia pieniędzy z konta PZBUK.

PZBUK online – bonusy dla graczy

W ofertach bukmacherów online normalne, że przyznawane są bonusy dla graczy. Na początku najwięcej zyskują ci, co po raz pierwszy zakładają konto. Tak jest w PZBUK, który nowym klientom oferuje bonusy od depozytów i darmowy bonus z naszym kodem promocyjnym. Bonusy dla graczy przyznawane są też na późniejszym etapie gry. Sklep gracza PZBUK odpowiada za stałe promocje, z których może skorzystać każdy zarejestrowany użytkownik.

W bonusach PZBUK na bieżąco można uzyskiwać nowe gratyfikacje. Nie mówimy tu o promocjach dla nowych klientów, tylko bonusach, jakie otrzymasz w sklepie gracza. Posiadając odpowiednią ilość punktów możesz co chwilę wymieniać je na cashbacki lub pozostałe gratyfikacje.

Freebet na start

Po skorzystaniu z naszego kodu bonusowego PZBUK i spełnieniu prostych warunków otrzymasz po rejestracji jeden z pięciu freebetów, maksymalnie do kwoty 250 zł. To, który zgarniesz, będzie zależne od wysokości pierwszej wpłaty oraz stawki premierowego zakładu.

Wykonaj pierwszą wpłatę na konto o wartości co najmniej 50 PLN oraz zagraj kupon aktywujący bonus. Darmowy zakład możesz użyć na kuponie wielokrotnym. Pamiętaj, że jeśli wygrasz za freebet otrzymasz wygraną kwotę minus kwota bonusu.

Bukmacher PZBUK online – promocje dla stałych graczy

W zakładach bukmacherskich PZBUK najwięcej dzieje się w sklepie gracza, do którego ma dostęp każdy zarejestrowany użytkownik. Tam można znaleźć aktualne bonusy, jakie są w stałej ofercie PZBUK. Oczywiście, aby z nich skorzystać należy posiadać punkty na koncie gracza. Jeśli ich nie masz, to możesz je gromadzić m.in. logując się codziennie do PZBUK i obstawiając zakłady.

Poza sklepem gracza w PZBUK obowiązują też czasowe promocje takie jak cashback 12% i Happy Hours.

Obstawianie online w PZBUK

Obstawianie zakładów online w PZBUK może być umilone dodatkowymi funkcjami, jakie oferuje ten bukmacher. Korzystając z kuponów KOMBO+ możesz osiągnąć wyższe wygrane do 25%. W celu optymalizacji zysków z zakładów możesz też użyć cash out, jeśli twój nos podpowiada, że lepiej odebrać pewną wygraną niż czekać na rozstrzygnięcia wszystkich kuponów. W aplikacji z kolei dynamicznie działają zakłady kardio w ofercie “na żywo”.

Zakłady PZBUK obstawisz również korzystając z podwyższonych kursów. W ofercie Mega Kursy codziennie pojawiają się zdarzenia, gdzie możesz oczekiwać rekordowych współczynników.

PZBUK online – oferta na zakłady

Można by długo wymieniać zdarzenia z oferty PZBUK (https://zagranie.com/pzbuk-zaklady-bukmacherskie-recenzja/). To bukmacher przyjmujący typy na sport (około 25 dyscyplin), e-sport, politykę, rozrywkę, wirtualne sporty i gry tv (karcianki). Jeśli chodzi o ilość sportów oraz różnych aktywności, to trudno bukmacherowi PZBUK coś zarzucić. To firma, która pod względem kursów jest świetnie przygotowana.

W ofercie na zakłady znajdziesz wszystko to, czego oczekuje gracz. Pojawiają się regularnie typy przedmeczowe i na żywo. W wielu sportach są one uzupełnione zakładami długoterminowymi i specjalnymi. To daje szerokie możliwości każdemu obstawiającemu zakłady sportowe.

Aplikacja i strona internetowa PZBUK

Aplikacja PZBUK jest gotowa do pobrania za darmo z App Store i ze strony online bukmachera. Jak już wspomnieliśmy wcześniej w aplikacji znajdują się zakłady kardio oraz pozostałe typy z oferty PZBUK. To zakłady, które działają na telefonach z iOS i Androidem. Instalacja i korzystanie z apki jest intuicyjne, więc żaden użytkownik nie powinien mieć kłopotów z wdrożeniem się w mobilne zakłady PZBUK.

Strona pzbuk.pl utrzymana jest w biało-czerwonej kolorystyce. Serwis na pierwszy rzut oka może wydawać się mało nowoczesny, ale gwarantujemy, że działa sprawnie i szybko.

PZBUK online kontakt

W PZBUK o każdej porze dnia i nocy możesz wysłać wiadomość do punktu obsługi klienta. Aby skontaktować się z tym bukmacherem najlepiej wejść na stronę online i skorzystać z formularza e-mail. Co prawda dział support nie jest obsługiwany przez całą dobę, ale w godzinach dziennych możesz liczyć na szybką odpowiedź.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze