Puszcza – Widzew: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 11.12.2023

Puszcza - Widzew gdzie oglądać

Puszcza – Widzew: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W poniedziałkowy wieczór w Ekstraklasie czeka nas ciekawie zapowiadające się widowisko. Choć obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli, to zarówno gospodarze, jak i goście w ostatnich występach nieźle punktowali. Tym samym trudno jest wskazać faworyta do zwycięstwa, ale można być pewnym, że emocji nie zabraknie. A jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Puszcza – Widzew, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Puszcza – Widzew na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Puszcza – Widzew? Tak naprawdę prawa do transmisji spotkań z Ekstraklasy posiada w naszym kraju wyłącznie Canal+ i to właśnie w tej stacji należy przyjrzeć się bliżej. Poza spotkaniami z naszej polskiej ligi będziesz mógł śledzić tam chociażby potyczki z hiszpańskiej La Liga, więc po prostu – jest co oglądać. Warto więc przyjrzeć się temu, jak założyć konto użytkownika w Canal+. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+
  4. Znajdź spotkanie Puszcza – Widzew i ciesz się spotkaniem na żywo!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Puszcza – Widzew gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście stream online Puszcza – Widzew będzie można zobaczyć także w internecie. Spotkania z naszej rodzimej ligi możesz śledzić jedynie na stronie Canal+ Online, bo co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do transmisji. Jeśli więc jesteś fanem tychże rozgrywek, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez Canal+. Natomiast opisywany mecz odbędzie się w poniedziałek, 10. grudnia 19:00.

Gdzie oglądać Puszcza – Widzew?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Puszcza – Widzew, to dobrze jest pochylić się również nad transmisjami live u bukmacherów w naszym kraju. Mianowicie niemal każdy z nich oferuje dostęp do meczów i to nie tylko piłkarskich, ale też innych popularnych dyscyplin, takich jak siatkówka, tenis czy hokej. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i Eredivisie, ale też NBA, NHL czy turnieje tenisowe, więc po prostu – jest co oglądać!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze