Puszcza Niepołomice – Warta Poznań: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 12.05.2024

Puszcza - Warta gdzie oglądać

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym niedzielnym starciu Ekstraklasy naprzeciw siebie staną drużyny z dołu tabeli, które w tym sezonie nie radzą sobie najlepiej. Gospodarze zajmują 15. miejsce, a goście – 13. A jeżeli dodatkowo chciałbyś obejrzeć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Puszcza – Warta, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Puszcza – Warta na żywo? Z taką ofertą do swoich odbiorców wychodzi jedynie Canal+ Sport i to właśnie tam należy szukać niemalże wszystkich pojedynków polskiej Ekstraklasy na żywo. Warto więc rozważyć opcję przygotowaną przez Canal+, bowiem tylko tam zobaczysz mecze naszej rodzimej ligi. A opisywane starcie odbędzie się w niedzielę, 12. maja o 12:30.

Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Puszcza Niepołomice – Warta Poznań gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Tak jak podałem nieco wyżej, stream online Puszcza – Warta będzie dostępny także online. Mianowicie poza dostępem w telewizji, możesz spodziewać się także transmisji na Canal+ Online, gdzie także możesz oglądać wszystkie spotkania Ekstraklasy. Warto również wspomnieć o specjalnej promocji dla nowych użytkowników. Poniżej znajdziesz potrzebne informacje. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Wykup subskrypcję i skorzystaj z pakietu promocyjnego
  3. Płać mniej przez okres 3 miesięcy
  4. Przejdź do sekcji TV i wybierz spotkanie Puszcza – Warta
Kursy na wynik 1X2 w meczu Puszcza - Warta
Superbet
2.75
Puszcza
3.10
Remis
2.90
Warta
Zagraj!

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – Warta Poznań?

Skoro poznałeś już potrzebne informacje na temat tego, gdzie oglądać Puszcza – Warta, to warto także przyjrzeć się bliżej temu, co znaleźć można w transmisjach live u bukmacherów, między innymi w Superbet TV. Mianowicie każdy z nich posiada dostęp do przynajmniej kilku rozgrywek piłkarskich, ale nie tylko. Zobaczysz także spotkania NHL czy NBA, a także turnieje tenisowe czy mecze siatkarskie. Oczywiście – po założeniu konta gracza i spełnieniu podstawowych wymogów, możesz liczyć na zupełnie darmowe transmisje!

Zaloguj się aby dodawać komentarze