Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 12.11.2021

zawodnik stomila olsztyn w trakcie meczu

Obecna przerwa na reprezentacje nie oznacza pauzy na niższych szczeblach rozgrywkowych. Jednym ze spotkań, jakie czekają nas w ten weekend w 1 lidze jest starcie Puszczy Niepołomice ze Stomilem Olsztyn. Puszcza jest uważana za faworyta, ale w tabeli obie ekipy są bardzo blisko siebie. Która z ekip zgarnie trzy punkty? Zobacz, gdzie obejrzeć mecz i czy będzie transmisja w TV!

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn – gdzie oglądać dzisiaj?

Zawodnicy Puszczy Niepołomice w tę piątek, 12.11.2021, zmierzą się ze Stomilem Olsztyn. Spotkanie tych ekip powinno obfitować w wiele bramek, bo obie drużyny są tuż nad strefą spadkową i pilnie potrzebują punktów. Gdzie obejrzeć mecz tych drużyn? Czy będzie transmisja w TV? Zobacz niżej, co wiemy o tym spotkaniu, a przy okazji zgarnij bonusy bukmacherskie do różnych operatorów!

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo mecz Puszczy ze Stomilem? Transmisja z tego spotkania nie będzie nigdzie dostępna za darmo. Trzeba zapłacić za dostęp do Polsat Box Go, a koszt to kilkadziesiąt złotych.

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Istnieje jednak sposób, żeby ominąć płacenie za abonament do Polsat Box Go. Dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem otrzymasz nie tylko bonusy bukmacherskie, ale także voucher na 40 PLN do Polsatu.

  • załóż konto z linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • wpłać co najmniej 50 PLN w ciągu 48 godzin
  • na e-mail dostaniesz 40 PLN do wykorzystania w Polsat Box Go
  • pobierz TV i oglądaj na nim mecz

baner fuksiarz polsat box

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Puszczy ze Stomilem? Właśnie na platformie Polsat Box Go możesz odpalić to spotkanie przez internet. Jak chcesz oglądać np. w podróży, to wystarczy pobrać aplikację na telefon.

Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn: zapowiedź meczu

Spotkanie Puszczy ze Stomilem wygląda ciekawie nie tylko na samym papierze, ale również pod kątem kursów bukmacherskich. Operatorzy wystawili fajne zakłady, a takie najlepiej obstawiać z bonusami bukmacherskimi.

Zdjęcie: Xin Yuewei/Xinhua/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Puszczy ze Stomilem?

Spotkanie tych ekip będzie dostępne w Polsat Box Go.

O której Puszcza zagra ze Stomilem?

Zawodnicy Puszczy zagrają ze Stomilem już o godzinie 18:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze