W tę niedziele odbędzie się jedno z trzech spotkań w ramach pierwszej ligi. Puszcza Niepołomice podejmie na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Większe szanse na wygrana posiada Podbeskidzie, ale nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć. Na pewno kibice, którzy zdecydują się odpalić to starcie, mogą liczyć na dobre widowisko.

fuksiarz, polsatbox

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, gdzie oglądać

Już dziś zostanie rozegrane spotkanie w ramach pierwszej ligi gdzie Puszcza Niepołomice zagra z Podbeskidzie Bielsko-Biała. Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 15:00. Mecz ten zostanie rozegrany na stadionie Puszczy, co jest dla niej mocnym atutem. Według ustaleń bukmacherów większa szanse na wygrana posiada Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała  będziesz mógł obejrzeć za pomocą Polsat Box Go. Należy jednak pamiętać, że to jest płatna platforma i potrzebny jest abonament, albo skorzystanie z naszej współpracy z Fuksiarzem. To świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą dostać bonus od tego bukmachera.

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja na żywo za darmo

Istnieje możliwość obejrzenia za darmo transmisji z meczu Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jest to możliwe dzięki naszej współpracy z Fuksiarzem, bo razem z nim oferujemy voucher o wartości 40 PLN do Polsat Box Go.

  1. Załóż konto w tym miejscu: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Wpłać minimum 50 PLN
  4. Odbierz voucher

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, transmisja online

Transmisja online z meczu Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Polsat Box Go i w aplikacji na telefony oraz telewizory. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć coś dla siebie, aby obejrzeć to starcie!

Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Podbeskidzie. Oni też zajmują wyższą pozycję w tabeli. Co może świadczyć o ich lepszej formie w tym sezonie.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:25.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz tych drużyn?

Dzięki współpracy fuksiarza z Polsat Box Go możesz obejrzeć za darmo to spotkanie.

O której zagra Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała?

Mecz ten rozpocznie się o godzinie 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze