Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 25.05.2024

Michał Chrapek, Jakub Serafin

Gdzie oglądać mecz Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice? W sobotę obędzie się jeden z dziewięciu rozgrywanych w tym samym czasie meczów 34. kolejki Ekstraklasy: Puszcza – Piast. Chcesz prześledzić ten pojedynek? Sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Puszczy z Piastem odbędzie się w sobotę 25 maja 2024 o godzinie 17:30. Dla ekipy Żubrów jest to bardzo istotne starcie w kontekście walki o utrzymanie, ponieważ mimo zajmowanego aktualnie 14. miejsca, dalej nie mogą one być pewne utrzymania. Aby na pewno pozostać w Ekstraklasie i nie oglądać się na pozostałe mecze, ekipa Tomasza Tułacza musi pokonać Piasta. Zespół z Gliwic nie przegrał jednak od sześciu meczów, więc przed Puszczą naprawdę trudne zadanie. Jeśli chcesz obejrzeć to starcie, jego transmisję łączoną (czyli tzw. Multiligę) znajdziesz w Canal+ Sport 3.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
Superbet
1
2,70
X
3,25
2
2,75
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz możesz obejrzeć też w Canal+ Online, gdzie dostępne są streamy online wszystkich meczów Ekstraklasy. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je zgodnie z poniższą instrukcją i oglądaj mecze w formie streamu:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Wybierz ofertę promocyjną i płać mniej przez 3 miesiące
  5. Oglądaj mecze Ekstraklasy, gdzie tylko chcesz!

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – Piast Gliwice?

Puszcza – Piast możesz obejrzeć w Canal+ Online. Dostępne są tam także transmisje wybranych pojedynków Premier League, La Ligi oraz Ligue 1. Jeśli chcesz mieć jeszcze szerszy wybór meczów do oglądania, sprawdź transmisje u bukmacherów. Skorzystaj także z atrakcyjnej promocji na mecze 34. kolejki Ekstraklasy od Superbet, w której możesz zgarnąć 300 PLN bonusu, obstawiając swój typ 1X2 na dowolny mecz Ekstraklasy. Załóż konto z kodem ZAGRANIE, dokonaj depozytu na minimum 50 PLN i zagraj za 2 PLN kupon SOLO, na którym znajdzie się typ 1X2 z dowolnego meczu ostatniej kolejki Ekstraklasy. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz bonus w wysokości 300 PLN. Powodzenia!

Superbet kurs 150,00 34. kolejka Ekstraklasy

Obrazek w tle: fot. Marcin Bulanda / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze