Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 26.11.2023

Puszcza Górnik transmisja

Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Niedziela i 12:30 to pora niezbyt idealna do grania w piłkę, ale do obejrzenia przy wczesnym obiedzie bądź dla niektórych jeszcze śniadania jest wręcz przeciwnie! Sprawdź, gdzie zobaczysz pierwszy niedzielny mecz PKO BP Ekstraklasy.

Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze na żywo w TV

Górnik Zabrze wraca do optymalnej dyspozycji po kiepskim początku sezonu, a Puszcza Niepołomice po pierwszej wyjazdowej wygranej może nabrać wiatru w żagle i jako najwyżej sytuowany beniaminek może powalczyć o coś więcej niż tylko zajęcie najwyższego miejsca w strefie spadkowej. Różnica do bezpiecznej strefy jest nieduża, a jeśli niepołomiczanie wygrają mecz, to już jej nie będzie. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie, a jak zwykle będziesz mógł je zobaczyć na antenach Canal+Sport, a rejestrując się z dedykowanego linku możesz posiąść dostęp do tych kanałów po promocyjnej cenie!

  1. Załóż konto z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika i wykup subskrypcję.
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej przygotowanej przez Canal+.
  4. Znajdź spotkanie Puszcza – Górnik i ciesz się spotkaniem na żywo lub z odtworzenia!
Cana+ banner Marciniak Ekstraklasa

Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Meczu niestety nie zobaczysz w module transmisji bukmacherów, bo Ekstraklasa nie jest nadawana przez operatorów zakładów bukmacherskich, ale to nie oznacza, że nie obejrzysz ligowych spotkań w internecie, bo stream przeprowadzi platforma Canal+Online. W niej możesz oglądać nawet cztery mecze jednocześnie, a to za sprawą trybu Multi-Live, a oferta tego operatora jest całkiem bogata, bo to poza Ekstraklasą najlepsze europejskie rozgrywki, koszykówka, tenis i wiele innych.

Gdzie oglądać Puszcza Niepołomice – Górnik Zabrze?

Spotkanie Puszcza – Górnik pokażą równolegle Canal+Sport oraz Canal+Sport 3, a początek meczu zaplanowany jest na 12:30, z kolei wstęp do meczu rozpocznie się już o 12:10. Mecz prosto ze stadionu Cracovii w Krakowie skomentują Michał Mitrut oraz Michał Trela.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze