Puszbarber – Ewa Piątkowska: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Ewa Piątkowska po wygranej walce

Typy na Puszbarber – Ewa Piątkowska, Prime Show MMA 5. Już na najbliższej gali Prime Show MMA 5 dojdzie do jednej z najbardziej kontrowersyjnych walk w historii polskiego i światowego freak-fightingu. Puszbarber zmierzy się bowiem z rywalem o innej płci, a więc z Ewą Piątkowską. Jak w zasadzie podejść do typowania tego pojedynku i jakie typy na Puszbarber – Piątkowska wybrać? Zapraszam do sprawdzenia.

Prime MMA 5 kod promocyjny

 

Puszbarber – Ewa Piątkowska, typy i przewidywania

Nim przejdziemy do analizy jednej z najbardziej nietypowych walk w historii polskich organizacji freak-fightowych i wybierzemy najciekawsze Puszbarber – Piątkowska typy, sprawdźcie nasze pozostałe analizy i typy na Prime Show MMA 5! A przechodząc już do samej walki, Pushbarber to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim internecie, która ma już za sobą jedno starcie w organizacji MMA. Na pierwszej odsłonie eventu Prime doszło bowiem do jego rywalizacji z raperem Sobotą, które to starcie nasz bohater przegrał do wiwatu. Lżejszy o około 60 kg Sobota punktował Puszbarbera przez 3 rundy i finalnie wygrał wówczas na punkty. Salwa od tamtego czasu zajmował się głównie swoją działalnością i nie był w stałym treningu. Nie ma on też większego pojęcia o boksie, w której to formule odbędzie się owa walka. Na pewno będzie jednak dysponował większą siłą uderzenia, a to z racji na swoje gabaryty i wagę.

Czy Youtuber ma szanse w walce z mistrzynią świata w boksie? Ewa Piątkowska jest zdecydowanie jedną z najlepszych pięściarek na świecie, z tym, że mówimy tu o boksie damskim, który mimo wszystko różni się nieco poziomem od walk mężczyzn. Mimo to nie ma wątpliwości, iż Piątkowska będzie dysponować zdecydowanie lepszą techniką, kondycją i doświadczeniem. Wszak na zawodowych ringach stoczyła ona 17 pojedynków, z których 16 kończyła z ręką podniesioną w górze. Jeżeli chodzi o freak-fighty, to będzie to jej drugie starcie w tego typu organizacji i przez bukmachera Fortuna stawiana jest w roli zdecydowanej faworytki. Takie postrzeganie sprawy nie może przesadnie dziwić i również uważam, że Piątkowska wygra ten pojedynek do wiwatu. Puszbarber – Piątkowska typy na triumf mistrzyni świata w boksie przed czasem to mój pierwszy pomysł na zakład!

Prime Show MMA 5: Puszbarber – Piątkowska

kto wygra walkę?
Puszbarber 50%
Ewa Piątkowska 50%
4+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Puszbarber
  • Ewa Piątkowska

 

E. Piątkowska wygra przed czasem
Kurs: 2.00
Zagraj!

Puszbarber – Ewa Piątkowska, kursy bukmacherskie

kursy na Puszbarber - Piątkowska

Zdecydowaną faworytką omawianego zestawienia jest Ewa Piątkowska, a jeśli chcecie postawić typy na Puszbarber – Piątkowska w kierunku jej zwycięstwa, to kupon wzbogacicie o kurs 1.15. Różnica płci nie powinna mieć tu znaczenia, gdyż mówimy o jednej z najlepszych pięściarek na świecie i o facecie, który nie trenuje na co dzień, a w poprzedniej walce przegrał z Sobotą na punkty. Jego gabaryty w końcowej fazie pojedynku będą mu dodatkowo utrudniać kwestie wydolnościowe i kondycyjne, a Fortuna, u której możecie wykorzystać nasz kod promocyjny, w zasadzie nie widzi innego scenariusza, niż zwycięstwo Ewy Piątkowskiej.

Kursy na rezultat końcowy

Jeżeli podzielacie moją opinię i pogląd na przebieg tego pojedynku i również uważacie, że z kondycją ważącego około 140 kg Puszbarbera może być kiepsko, to warto zerknąć na Puszbarber – Piątkowska kursy na over/under rund. Sądzę, że mistrzyni świata w boksie w kolejnych minutach będzie podkręcać tempo i niewykluczone, że pojedynek zakończy się już w 1. lub 2. rundzie. Osobiście uważam, że Salwa nie wytrzyma pełnego dystansu i że warto zagrać typy na under 2.5 rund w tej walce!

-2.5 rund
Kurs: 2.25
Zagraj!

Adrian Puszbarber Salwa – Ewa Piątkowska, kto wygra walkę?

Jak już wspomniałem, Ewa Piątkowska wydaje się zdecydowaną faworytką omawianej walki. Boks trenuje kilkanaście lat, natomiast jej przeciwnik przygotowania do walki rozpoczął kilka tygodni temu. Jeżeli Puszbarber nie trafi swojej rywalki jednym czystym ciosem, to nie ma innej szansy na zwycięstwo, dlatego wieszczę tu pewny triumf Piątkowskiej. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo mały, lecz być może ktoś szuka “podbitki” do kuponu AKO. Wówczas typy na Puszbarber – Piątkowska w kontekście wygranej Ewy powinny sprawdzić się znakomicie!

E. Piątkowska wygra
Kurs: 2.25
Zagraj!

Typy na Puszbarber – Ewa Piątkowska

Pora więc na podsumowanie powyższego artykułu, na podstawie którego wybierzemy najlepsze Puszbarber – Piątkowska typy na kupon SOLO. A takim zakładem, o ciekawym kursie, jest w mojej opinii koniec pojedynku w 2. rundzie. Sądzę, że pierwsza odsłona posłuży Piątkowskiej jako chwila na wybadanie przeciwnika, który nie ma kondycji i motoryki. Zmęczony Puszbarber w drugiej rundzie będzie zdecydowanie łatwiejszym celem i uważam, że dysponującą znakomitą szybkością mistrzyni świata wyprowadzi serię ciosów, która zakończy tę walkę. Kurs na koniec pojedynku w 2. odsłonie jest w mojej opinii zbyt wysoki i z chęcią gram go na kuponie SOLO! Powodzenia!

walka zakończy się w 2. rundzie
Kurs: 4.50
Zagraj!

walka zakonczy sie w 2. rundzie

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze