Niektórzy legalni operatorzy starają się wprowadzić nowe życie w stacjonarne punkty bukmacherskie. Nowoczesny wystrój i możliwość obstawienia kuponu to jeszcze nie wszystko. Co mają do zaproponowania? Zapewniają przede wszystkim oszczędność czasu i całodobowy dostęp do typowania wydarzeń sportowych, politycznych i kulturalnych. Sami sprawdźcie, jakie nowości dla Was przygotowali.

Punkty bukmacherskie – u jakich operatorów?

Rynek bukmacherski rozwija się z zaskakującą prędkością. Liczba legalnych bukmacherów stale wzrasta, a nowi operatorzy starają się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. Nie wszyscy bukmacherzy zdecydowali się na działalność stacjonarną. Większość z nich skupia się na możliwości udostępnienia zakładów wzajemnych za pośrednictwem Internetu. Jednak warto zaznaczyć, że punkty bukmacherskie mają swoich zwolenników. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zestawienie operatorów, którzy oferują możliwość typowania zarówno w lokalach stacjonarnych, jak i na stronach online.

STS

Tego legalnego bukmachera nie trzeba nikomu przedstawiać. STS to jeden z najdłużej działających operatorów, który cechuje się bardzo dobrymi ofertami na wydarzenia sportowe. Jeśli chodzi o punkty bukmacherskie to marka STS posiada ich 440. W każdym większym mieście w całej Polsce możecie znaleźć lokal, w którym możliwe jest postawienie kuponu z wytypowanym przez Was wydarzeniem.

Punkty bukmacherskie nie są w tej chwili tak popularne, jak kilka lat temu. Jednak STS postanowił otworzyć zupełnie nowe Punkty Premium. To zupełnie inny poziom obstawiania zakładów bukmacherskich. Lokale wyposażone są w: nowoczesne terminale samoobsługowe (na których możliwe jest obstawienie meczów), wygodne fotele do gry, tablety umożliwiające przegląd statystyk oraz ekrany z kursami LIVE i transmisjami odbywających się meczów. Ponadto nowoczesne punkty Premium posiadają: klimatyzowane pomieszczenia, dużą przestrzeń, a także wysoki poziom obsługi klienta.

punkty bukmacherskie sts

punkty bukmacherskie sts

punkty bukmacherskie sts

Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna to zdecydowany pionier wśród polskich operatorów. Jego oferty dla graczy i kursy na poszczególne wydarzenia sportowe łączy jedna idea – zadowolenie klienta. Długoletnie doświadczenie i znajomość rynku bukmacherskiego zagwarantowały Fortunie czołowe miejsce wśród najlepszych legalnych buków w naszym kraju.

Punkty bukmacherskie Fortuny mają zasięg ogólnopolski. Na terenie kraju nad Wisłą znajduje się 594 lokali stacjonarnych, w których możliwe jest obstawienie kuponów bukmacherskich.

Rozwój Internetu przyczynił się do zwiększenia popularności działalności bukmacherskich. Młode pokolenie zdecydowanie chętniej korzysta z zakładów wzajemnych zawieranych za pośrednictwem swojego smartfonu lub laptopa.

punkty bukmacherskie fortuna

Totolotek

Totolotek to kolejny operator, należący do czołówki polskich legalnych bukmacherów. Nowi właściciele postawili na rozwój marki i stopniowo starają się ulepszać swoje punkty bukmacherskie. Na terenie całej Polski znajduje się ich ponad 260. Oprócz remontów standardowych lokali przeznaczonych do obstawiania zakładów, otwierają nowe punkty premium – charakteryzujące się podwyższonym standardem prowadzonych przez nich usług.

Nowe punkty bukmacherskie z pewnością zaskoczą nowoczesnym wystrojem, innowacyjnymi terminalami do obstawiania kuponów oraz możliwością oglądania widowisk sportowych na dużym ekranie. Gracz, który zdecyduje się na postawienie zakładu w lokalu Totolotka będzie mógł liczyć na niesamowitą wygodę stanowisk do obstawiania, możliwość wglądu w statystyki oraz lepszą funkcjonalność terminali.

punkty bukmacherskie totolotek

punkty bukmacherskie totolotek

punkty bukmacherskie totolotek

forBET

Stosunkowo nowy operator, który zajmuje się prowadzeniem działalności bukmacherskiej na terenie naszego kraju. Sporządzona przez niego oferta na wydarzenia sportowe jest dość obszerna i zawiera najpopularniejsze dyscypliny. Jego punkty bukmacherskie znajdują się w praktycznie każdym większym mieście w Polsce. Na dzień dzisiejszy funkcjonuje 97 lokali forBET, w których kibice mogą postawić zakład na swoją ulubioną drużynę.

Punkty bukmacherskie forBET dysponują nowoczesnymi terminalami do obstawiania zakładów wzajemnych. Urządzenia są łatwe w obsłudze, posiadają duże i czytelne ekrany dotykowe oraz są wyposażone w funkcję transmisji wydarzeń sportowych na żywo. Co możecie obstawiać? Terminale posiadają pełną ofertę forBET, typowanie na żywo, a nawet możliwość postawienia kuponu na sporty wirtualne.

punkty bukmacherskie forbet

LVBET

LVBET jest powszechnie znanym legalnym bukmacherem. Początkowo kojarzony z napojem energetycznym, w tej chwili wyłącznie z możliwością zawierania najpopularniejszych zakładów wzajemnych w Polsce. Marka LVBET posiada 39 punktów bukmacherskich.

Decydując się na postawienie kuponu w lokalu tego bukmachera, nie musisz martwić się o konieczność zakładania konta. Jeśli ukończyłeś 18 rok życia, bez problemu możesz skorzystać z usługi i zacząć legalnie grać.

punkty bukmacherskie lvbet

Korzyści z obstawiania online

Punkty bukmacherskie są miejscem wybieranym przez graczy, którzy preferują tradycyjne postawienie kuponu na dane wydarzenie. Jaką więc alternatywę posiadają osoby ceniące innowacyjne rozwiązania i oszczędność czasu? Oczywiście możliwość obstawienia zakładu wzajemnego za pośrednictwem Internetu.

Każdy legalny operator posiadający zgodę na prowadzenie działalności związanej z zakładami bukmacherskimi, umożliwia swoim klientom korzystanie z oferty zamieszczonej na jego stronie internetowej. Nie od dziś wiadomo, że Internet znacznie przyczynił się do rozwoju świata bukmacherki. Pozwolił na szerszą reklamę i możliwość pozyskania większej ilości graczy.

Jakich korzyści możemy oczekiwać od zakładów online? Tak w skrócie, legalni bukmacherzy gwarantują – nowe oferty, jeszcze więcej wydarzeń sportowych, wyższe kursy na najbardziej wyczekiwane spotkania i ogrom promocji. Zobaczcie, co jeszcze czeka na Was po wejściu na witrynę bukmacherską.

 1. Obszerne oferty bukmacherskie – wszystko dla zadowolenia swoich graczy. Legalni bukmacherzy wychodzą z propozycją 4 kategorii wydarzeń: sportowych, politycznych, społecznych i sportów wirtualnych. Takie oferty znajdziecie na każdej stronie internetowej polskich operatorów. Ponadto owe kategorie podzielone są na rożnego rodzaju grupy i podgrupy, co z pewnością gwarantuje graczom jeszcze większy wybór zakładów.
 2. Unikalne kody promocyjne – tego z pewnością nie uzyskacie w naziemnych punktach bukmacherskich! Legalni operatorzy współpracują z portalami sportowymi, które zapewniają swoim czytelnikom wyższe pakiety powitalne. Wszystko co należy zrobić to zarejestrować się u wybranego bukmachera, a w formularzu zgłoszeniowym wpisać kod. Gdzie je znajdziecie? Kody rejestracyjne możecie otrzymać wchodząc w zakładkę „Bonusy i opinie”, umieszczoną na portalu Zagranie.com.
 3. Sezonowe bonusy bukmacherskie – każdy z legalnych bukmacherów na bieżąco przygotowuje swoim graczom ekskluzywne oferty bonusowe. Zazwyczaj mają one charakter sezonowy – czyli obowiązują przez jakiś okres czasu, następnie są zamieniane na zupełnie nowe.
 4. Bonusy powitalne dla nowych graczy – znajdujące się w ofercie legalnych bukmacherów. Nie są tak wysokie, jak te otrzymywane po wpisaniu kodu promocyjnego. Jednak, jeśli gracz zapomni wpisać kod rejestracyjny może uzyskać standardowy pakiet na bonusy od operatora. Zazwyczaj w skład takiej niespodzianki wchodzi: freebet, bonus od depozytu i zakład bez ryzyka.
 5. Całodobowy dostęp do obstawiania zakładów bukmacherskich – to kolejny atut korzystania ze stron internetowych legalnych bukmacherów. W przypadku punktów bukmacherskich gracz zmuszony jest do stawienia się w lokalu w wyznaczonych godzinach otwarcia. Jeśli chodzi o możliwość postawienia kuponu za pośrednictwem Internetu to obowiązuje Was nieograniczony czas na wykonanie tej czynności. Chociaż  niektóre punkty bukmacherskie dzięki terminalom funkcjonują także 24 h/dobę.
 6. Całodobowa obsługa klienta – jeśli podczas zawierania zakładu wystąpi jakiś błąd, możliwe jest skontaktowanie się z osobą, która zobowiązana jest do udzielenia niezwłocznej pomocy. Pytania można kierować w postaci wiadomości lub dzwoniąc na infolinię bukmachera.
 7. Transmisje na żywo – możliwość oglądania i obstawiania meczów, gdziekolwiek jesteś. Ta funkcja dostępna jest również na aplikacji mobilnej.

Rejestracja konta z naszym kodem promocyjnym

Obstawianie online jest zdecydowanie wygodniejszą metodą typowania niż osobiste udanie się do punktu bukmacherskiego. W jaki sposób postawić swój pierwszy zakład za pośrednictwem Internetu? To bardzo proste, wystarczy założyć swoje konto bukmacherskie u wybranego legalnego operatora.

Jednym z najdłużej działających polskich bukmacherów jest Fortuna. Właśnie na jego przykładzie wyjaśnimy Wam, jak w krótkim czasie dokonać procesu rejestracyjnego. Gotowi? W takim razie zaczynamy 🙂

 1. Odwiedzenie zakładki „Bonusy i kody” oraz skopiowanie naszego unikalnego kodu promocyjnego – naciśnięcie przycisku „Możesz zagrać” automatycznie przeniesie do formularza rejestracyjnego bukmachera Fortuna. Dla ułatwienia skierujemy Was bezpośrednio do przygotowanych przez nas kodów: ZGARNIJ BONUS <klik>
 2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – aby założyć swoje prywatne konto bukmacherskie, należy podać podstawowe dane: imię, nazwisko, pseudonim, numer telefonu, datę urodzenia, PESEL, obywatelstwo, miejsce zamieszkania oraz wpisać kod promocyjny znajdujący się na naszym portalu. Bukmacher Fortuna dba o wygodę swoich graczy, dlatego wpisał go automatycznie. U większość bukmacherów niestety w dalszym ciągu należy go wpisywać osobiście.
 3. Zaakceptowanie regulaminu – oczywiście ta czynność jest niezbędna w przypadku założenia konta bukmacherskiego. Dodatkowo konieczne jest potwierdzenie, że osoba rejestrująca się jest pełnoletnia.
 4. Kliknięcie przycisku „Rejestracja” – ostatnim krokiem jest potwierdzenie swoich danych poprzez naciśnięcie guzika z napisem „Rejestracja”. Na podanym przez Was e-mailu pojawi się link, należy w niego wejść w celu aktywowania konta. To wszystko! Od teraz możecie bez problemu obstawiać zakłady i korzystać z ofert promocyjnych.

PAMIĘTAJ! Żeby móc wypłacać wygrane środki pieniężne znajdujące się na Waszym koncie, konieczne jest uzupełnienie danych dotyczących numeru konta bankowego oraz dołączenia skanu dowodu tożsamości.

 • KROK 1 – wejście w opcję „Ustawienia”
 • KROK 2 – kliknięcie w „Twój status konta Fortuna”
 • KROK 3 – przygotuj skan dowodu tożsamości (obie strony) i numer konta bankowego
 • KROK 4 – Załącz dane i zaczekaj na weryfikację bukmachera. Po kilku minutach otrzymasz potwierdzenie

WAŻNE! Tylko pełne założenie konta upoważnia gracza do otrzymania freebetu na start.