Punchdown powoli wchodzi na salony i pokazuje, że policzkowanie może przybierać formułę sportowej rywalizacji. Przed nami Punchdown 5, a wielu kibiców zastanawia się, gdzie można to oglądać? Stream online z Punchdown 5 transmitowany jest po wykupieniu PPV. Korzystając z relacji live można śledzić turniej Punchdown 5, gdzie główną nagrodą jest 50 tysięcy złotych. Co więcej, w PPV będzie też transmisja z pozostałych walk, które figuruje jako super fights.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Punchdown 5 gdzie oglądać?

Oglądanie Punchdown jest coraz popularniejsze, bo rozrywka ta nabiera coraz większych rumieńców. Najbliższe wydarzenie będzie prowadził sam Łukasz “Juras” Jurkowski, a za komentarz odpowiadać będzie Paweł “Trybson” Trybała i Marcin “Marcad” Adaszewski. Punchdown przyciąga do swojej organizacji coraz to popularniejsze osoby, dzięki którym federacja zyskuje rozgłos. Podczas październikowej gali w wydarzeniu wieczoru pojawi się Ewa Piątkowska, była mistrzyni świata w boksie federacji WBC.

Transmisje “na żywo” z Punchdown można śledzić na kanałach internetowych. To wydarzenie, które podobnie jak FAME MMA, High League czy Gromda, również nie jest transmitowane przez żadną telewizję w Polsce. Aby obejrzeć Punchdown 5 trzeba wykupić PPV i uruchomić odpowiedni stream w internecie.

Punchdown 5 PPV

Do tej pory Punchdown można było oglądać “na żywo” uczestnicząc w wydarzeniu w Poznaniu lub Warszawie, albo wykupując Pay Per View. Jak jest w przypadku gali Punchdown 5? Zasady się nie zmieniły, ale po raz pierwszy wydarzenie to odbędzie się we Wrocławiu. Dokładnie klub Studio P1 będzie gościł najlepszych zawodników w slapfightingu. W imprezie tej można uczestniczyć “na żywo” wykupując wejściówkę na Punchdown. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego na pewno większa publiczność zostanie zgromadzona za pośrednictwem PPV.

Punchdown 5 w systemie Pay Per View można oglądać na ekranach komputerów, Smart TV i telefonach. Transmisja live rozpocznie się 22 października (piątek) o godzinie 20:00. Bukmacherzy, w tym przede wszystkim Totalbet dostrzega fenomen Punchdown, bo bliżej związał się z tą organizacją. W transmisjach live bukmacherów Punchdown wciąż jednak nie jest dostępne: https://zagranie.com/transmisje-live-bukmacherzy/.

W turnieju Punchdown 5 udział wezmą poprzedni mistrzowie, a więc Dawid “Zaleś” Zalewski i Marcin “Kostrześ” Kostrzewski.

Punchdown 5 PPV cena i kod promocyjny

Ile trzeba zapłacić za PPV na Punchdown 5? Fani walk na policzkowanie mogą wybrać dwa warianty transmisji. To jaki model relacji “na żywo” się wybierze będzie uwarunkowany inną ceną PPV. Użytkownicy mogą zdecydować się na transmisje BASIC i wariant PREMIUM. W przypadku tego pierwszego cena za PPV wynosi 20.17 PLN, a drugi model kosztuje 25.22 PLN. Czym różnią się transmisję PPV?

W opcji Basic możesz korzystać z przekazu o jakości HQ, a po gali masz 24 godziny dostęp do powtórki z tego wydarzenia. W pakiecie Premium mamy wyższą jakość obrazu, bo HD, a co więcej – możemy odtworzyć galę przez kolejne siedem dni.

Oglądanie Punchdown 5 możliwe jest po wykupieniu PPV, a obstawianie zakładów działa wraz z Totalbet kod promocyjny. Wprowadzenie przy rejestracji na totalbet.pl kodu ZAGRANIE gwarantuje możliwość postawienia zakładu bez ryzyka na walko Punchdown 5. Co więcej, nowi gracze tego bukmachera mogą uzyskać za nasz kod bonus bez depozytu, darmowe zakłady i bonus 100% do 5000 PLN.

Punchdown 5 transmisja na żywo

Relacja “na żywo” zostanie przeprowadzona prostu z wrocławskiego klubu Studio P1. Przed TV będzie można oglądać turniej o 50 tysięcy złotych. Transmisja live działa na platformie streamingowej playlive.net. Jak na razie Punchdown nie stworzył dedykowanego serwisu online wzorem gromda.tv lub famemma.tv.

Punchdown 5 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Dostęp do PPV z Punchdown 5 zakupisz bezpośrednio ze strony punchdownfight.com – to oficjalny serwis federacji. Po przekierowaniu do platformy streamingowej playlive.net zostaniesz poproszony o zalogowanie na konto lub zarejestrowanie. Jeśli nie masz jeszcze konta w tym serwisie, to przed wykupieniem PPV – powinieneś założyć profil użytkownika. Po rejestracji możesz przejść do zakupu PPV na Punchdown 5.

Jak wspominaliśmy wcześniej – kupując transmisje live z Punchdown 5 masz wybór pomiędzy jakością Basic i Premium. Po wybraniu odpowiedniej formuły transmisji zostaniesz przekierowany do działu płatności. Za PPV możesz zapłacić kodem BLIK, przelewem elektronicznym, kartą VISA/Mastercard oraz systemami Apple Pay, Google Pay.

Kiedy i gdzie odbędzie się Punchdown 5?

Punchdown 5 zbliża się wielkimi krokami, bo już 22 października będzie można emocjonować się policzkowaniem w wydaniu sportowym. We Wrocławiu pojawią się wielkie postaci tej dyscypliny. Poza polskimi mistrzami będziemy mogli oglądać również reprezentanta Słowacji Peter Ali “Aligator” Truchlika, specjalizującego się w Armwrestlingu.
Gala ta w całości zostanie przeprowadzona we wrocławskim klubie Studio P1. Dla uczestników wydarzenia zaplanowany jest before i afterparty.

Gala Punchdown 5 na żywo

Niewykluczone, że na żywo podczas Punchdown będzie można spotkać wielu influencerów i ludzi ze świata sportów. Niegdyś podczas tego wydarzenia w poznańskim klubie pojawił się tenisista, Jerzy Janowicz. Podczas Punchdown można też było oglądać rapera, znanego pod pseudonimem Peja. To również naturalne środowisko dla FAME MMA, w tym organizatorów tej głośnej federacji – chociażby Boxdel jest stałym bywalcem Punchdown.

Punchdown na żywo można obejrzeć we wrocławskim lokalu, ale wiadomo, że nie jest to hala sportowa, więc ilość miejsc jest mocno ograniczona. Dla tysięcy kibiców to wydarzenie, które będzie dostępne przede wszystkim w PPV za pośrednictwem platformy playlive.net.

Punchdown 5 stream online

Za stream online z Punchdown 5 trzeba oczywiście zapłacić. Użytkownicy internetu przyzwyczajeni są do tego, że za FAME MMA, Hype MMA, High League lub Elite Fighters trzeba uiścić opłatę, żeby można było śledzić te wydarzenia. Punchdown wpisuje się w te realia, bo działanie transmisji online jest podobne – dopiero po wykupieniu PPV i zrealizowaniu kodu otworzy ci się przekaz z obrazem “na żywo”.

Streamu online z Punchdown 5 nie można powielać dalej, ponieważ jest to zabronione. Dlatego nie można udostępniać transmisji na youtube, ponieważ organizatorzy czuwają nad tym, żeby dostęp do relacji mieli tylko abonenci PPV.

Fot. z okładki Rafal Rusek

FAQ

Ile kosztuje PPV na Punchdown 5?

Cena za PPV na Punchdown 5 rozpoczyna się od kwoty 19.99 PLN.

Kiedy odbędzie się Punchdown 5?

Gala Punchdown 5 jest zaplanowana na 22 październik (piątek), godz. 20:00.

Zaloguj się aby dodawać komentarze