Już dzisiaj o godzinie 16:30 rozpocznie się konkurs Pucharu Świata w Wiśle.  Trudno określić, jakie będą panowały warunki atmosferyczne podczas turnieju, bowiem pogoda może zmienić się bardzo szybko. Jak pójdzie Polakom tym razem? Sprawdź więc, gdzie obejrzeć dzisiaj Puchar Świata w Wiśle!

Puchar Świata Wisła – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę na dużej skoczni w Wiśle zorganizowany zostanie konkurs Pucharu Świata. Wczoraj odbyły się kwalifikacje na dzisiejsze zmagania drużynowe. Polskę reprezentować będą Żyła, Stękała, Kubacki oraz Stoch. Czy polskiej drużynie uda się zdobyć podium? Tego dowiemy się niebawem, jednak naszym rodakom na rodzimej ziemi szło zazwyczaj dobrze. Już teraz możesz sprawdzić, gdzie oglądać Puchar Świata w Wiśle.

Puchar Świata Wisła: gdzie oglądać za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Puchar Świata w Wiśle? Możesz to zrobić całkowicie bez opłat na kanale TVP, które ma możliwość transmitowanie skoków narciarskich odbywających się w Polsce.

Puchar Świata Wisła: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Puchar Świata w Wiśle będzie pokazywany na kanale TVP, oraz na kanałach Eurosport, który należy do grupy Discovery. Transmisja jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat w przypadku TVP. Pamiętaj jednak, że jedynie konkursy rozgrywane w Polsce obejrzysz w tej telewizji.

Puchar Świata Wisła: stream na żywo online

Warto wspomnieć, że stream online Pucharu Świata w Wiśle będzie dostępny m.in. w player.pl. W tym wypadku trzeba jednak wykupić odpowiedni pakiet, aby odpalić transmisję. Możesz też sprawdzić stronę TVPSPORT.PL, która również pokaże skoki.

Puchar Świata Wisła: zapowiedź konkurs

Po Pucharze Świata w Rutce przychodzi czas na emocje w Polsce, gdzie w Wiśle zmierzą się ze sobą najlepsi skoczkowie w konkursie drużynowym. Sprawdź zatem, jakie kursy wystawili operatorzy na sobotnie zawody. Nie zapomnij też zaopatrzyć się w odpowiednie bonusy, bo to kluczowa sprawa, szczególnie przy takich warunkach pogodowych.

Fortuna
13.0
Polska wygra konkurs

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie oglądać dzisiaj Puchar Świata w Wiśle?

Puchar Świata w Wiśle będziesz mógł obejrzeć w TVP!

O której rozpocznie się Puchar Świata w Wiśle?

Puchar Świata w Wiśle możesz oglądać już od godziny 16:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze