Na kontynencie europejskim rozpoczęły się eliminacje do Mistrzostw Europy, natomiast na Czarnym Lądzie trwają zmagania kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki. Sprawdzamy, jakie propozycje ma LVBET przed sobotnimi starciami.

LVBET opinie – przeczytaj recenzję bukmachera

Puchar Narodów Afryki

Zmagania w Pucharze Narodów Afryki w przeszłości odbywały się na przełomie stycznia oraz lutego, na co mocno narzekały kluby, ponieważ musiały oddawać kluczowych piłkarzy w czasie trwania sezonu. Obecnie rozgrywki przeniesiono na termin letni, dlatego też rozgrywki eliminacyjne zbliżają się do końca. W grupach powoli klaruje się sytuacja, a najlepsze drużyny walczą o przepustkę do finałowego czempionatu. Afrykańskie drużyny mają coraz więcej jakości. Senegal, Wybrzeże Kości Słoniowej, Nigeria, Tunezja czy Egipt to zespoły, które mogą powalczyć o końcowy triumf. Wszystkie drużyny są na dobrej drodze, żeby awansować do turnieju finałowego.

Kursy na faworytów w LVBET przed niedzielnymi meczami nie są zbyt wysokie, jednak tak prezentuje się pełna oferta spotkań.

lvbet opinie

Najbardziej interesująco zapowiada się spotkanie Burundi z Gabonem, w którym kraj Aubamyenga będzie walczył o miejsce w turnieju finałowym. Obecnie po siedmiu spotkaniach mają na swoim koncie siedem punktów i zajmują trzecią pozycję. Do drugiego Burundi tracą dwa oczka.

lvbet opinie

Kurs, że Gabon wygra wynosi 2.65, więc w opinii LVBET nie są faworytem tego starcia. Co ciekawe goście nie przegrali żadnej z czterech rywalizacji przeciwko Burundi. Przed rokiem spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. Czy Auba zrobi różnicę?

Zdarzenia dodatkowe

Na kontynencie afrykańskim jest wiele drużyn, które odstają poziomem od najmocniejszych, dlatego ciężko znaleźć wielkie emocje w eliminacjach. Spotkania Egiptu, Wybrzeża Kości Słoniowej, a także Senegalu z sobotniej oferty mają kursy w przedziale 1.20 – 1.40. W związku z tym warto zwrócić uwagę na poszczególne zdarzenia dodatkowe.

Wybrzeże Kości Słoniowej przed własną publicznością zmierzy się z Rwandą. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się triumfem Słoni 1:2. Na własnym boisku będą mieli łatwiejsze zadanie, co widać po ofercie bukmachera. WKS do tej pory trzykrotnie mierzył się z tym przeciwnikiem. Za każdym razem kończyli spotkanie bez straconej bramki i ze zwycięstwem na koncie. Moim zdaniem ciekawą propozycją z oferty LVBET będzie tutaj obstawienie, że w meczu nie padnie wynik z golem obu stron, a gospodarze wygrają. Rwanda w trzech z czterech poprzednich wyjazdów nie potrafiła zdobyć bramki.

Egipt na ten moment plasuje się w swojej grupie eliminacyjnej na drugiej pozycji. Drużyna Faraonów ma w swoim składzie Mohameda Salaha, który ostatnio nieco obniżył loty. Egipcjanie wygrali w czterech poprzednich starciach, a w każdym z tych meczów zdobyli przynajmniej dwie bramki. Typuję, że tym razem będzie podobnie i zakończą pojedynek z wygraną przy handicapie – 1.75

2/handicap azjatycki -1.75 – kurs 2.45

Senegal to drużyna, która zapadła w pamięci polskich kibiców po ostatnim mundialu. W składzie tego zespołu znajduje się kilka gwiazd międzynarodowego formatu z Sadio Mane na czele. Piłkarz Liverpoolu jest w ostatnim czasie w znakomitej formie. Rywalem Lwów Atlasu będzie Madagaskar. Co ciekawe będzie to starcie dwóch najlepszych drużyn w grupie, które mają już pewny awans do turnieju finałowego. Sądzę, że zobaczymy tutaj otwarty pojedynek, a Senegal zakończy go wygraną. Z oferty LVBET wybrałem tutaj typ na zwycięstwo gospodarzy i +2,5 gola. Do tej pory oba zespoły zagrały ze sobą jeden raz w Senegalu, a gospodarze wygrali 3:0.

+2,5 gola – 2.00