Gdzie oglądać mecze Pucharu Francji? Coupe de France to rozgrywki, które możesz oglądać w polskiej telewizji, a także serwisach bukmacherskich. W zmaganiach Pucharu Francji udział biorą najlepsze kluby z tego kraju na czele z Paris Saint Germain, Olympique Lyon i AS Monaco. Transmisje live z tych rozgrywek dostępne są w telewizji satelitarnej, kablowej i internetowej. Jak i gdzie oglądać Puchar Francji? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Puchar Francji transmisje na żywo

We Francji liczą się nie tylko rozgrywki Ligue 1, ale też krajowe trofeum. To puchar z wieloletnią tradycją, dlatego każda drużyna w tym kraju marzy o tym, żeby triumfować w tych rozgrywkach. Transmisje na żywo z Coupe de France obsługują polskie telewizje i legalni bukmacherzy. Jeśli chodzi o oglądanie meczów w zakładach online, to funkcja ta dostępna jest tylko dla pełnoletnich klientów.

Korzystanie z transmisji na żywo u bukmacherów może być dobrym rozwiązaniem dla graczy, którzy aktywnie typują Puchar Francji i Ligue 1. W ten sposób mogą oni w jednym miejscu oglądać mecz i typować zdarzenia sportowe. Którzy bukmacherzy transmitują Coupe de France? Rozgrywki te obejrzysz m.in. u cenionego operatora Superbet!

Superbet
Oglądaj Puchar Francji w Superbet

Puchar Francji 2021/2022 – kiedy są mecze?

W Pucharze Francji udział biorą drużyny Ligue 1 i niższych szczebli rozgrywkowych. Finał Coupe de France zaplanowany jest na 8 maja 2022 roku. Kiedy można oglądać mecze?

Z reguły spotkania w krajowych pucharach odbywają się w środku tygodnia, ale nie zawsze tak jest, o czym trzeba pamiętać. Niektóre kolejki w Pucharze Francji mają miejsce na weekendzie. Tak jest w przypadku 1/16 Coupe de France, gdzie w tym roku niektóre spotkania odbędą się w sobotę i niedzielę. Kolejne etapy rozgrywek powinny być rozgrywane we wtorki, środy i czwartki. Finał tradycyjnie odbędzie się na weekendzie.

Mecze Pucharu Francji rozgrywane są o wieczornych porach.

Gdzie oglądać Puchar Francji?

Wcześniej wspominaliśmy o transmisjach bukmacherskich, które stanowią alternatywę dla tradycyjnej telewizji. Nie jest jednak tak, że sportowe anteny w Polsce nie pokazuje na żywo Pucharu Francji. W tym sezonie, a więc rozgrywkach 2021/2022 prawa do relacjonowania Coupe de France ma stacja Polsat. Na kanałach tej telewizji można śledzić na żywo zmagania z Pucharu Francji. Polsat transmituje pojedynki z udziałem najlepszych francuskich ekip takich jak: PSG, AS Monaco, Olympique Marsylia i Lille.

puchar francji streamy

Fot. PressFocus

Transmisje live z Pucharu Francji są płatne, a cena zależy od tego, jaki pakiet chcesz mieć do dyspozycji. Dla przykładu 30-dniowy okres sportowego pakietu w Polsat Box Go to koszt rzędu 40 złotych. W ten sposób możesz oglądać Coupe de France w internecie za pośrednictwem takich kanałów jak Polsat Sport i Polsat Sport Extra.

Puchar Francji – gdzie oglądać za darmo? Transmisje bukmacherów z Coupe de France

Jak widzisz transmisje w Polsacie są dość kosztowne. W tym przypadku tańszą opcją są operatorzy zakładów sportowych. Bukmacherzy w Polsce nie wymagają dokonywania specjalnych opłat za dostęp do transmisji live z meczów. Tego rodzaju praktyki obowiązują w Superbet, Fortunie i Betclic. Każdy z tych bukmacherów umożliwia oglądanie na żywo Pucharu Francji.

Stream online z Coupe de France u bukmacherów możesz uruchomić na ich stronach www, a także mobilnych aplikacjach. Superbet, Fortuna i Betclic udostępniają player video w dedykowanych apkach na iOS i Android. Dzięki temu nawet w podróży można oglądać spotkania Pucharu Francji.

Transmisje Puchar Francji w Superbet

Jak obejrzeć Puchar Francji w Superbet? Przede wszystkim zaznaczmy, że to legalny bukmacher. Aby jednak uruchomić transmisje w Superbet online – trzeba być zarejestrowanym graczem u tego operatora. To warunek, który dotyczy również pozostałych bukmacherów z transmisjami. Po rejestracji klient Superbet może wybrać mecz, a następnie włączyć stream na żywo. Oglądanie spotkań u tego bukmachera jest o tyle ułatwione, że nie ma wymogu posiadania środków na saldzie głównym lub stawiania zakładu.

Jeśli nie masz konta w Superbet, a chcesz oglądać Puchar Francji – to możesz zarejestrować konto u tego operatora z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Po wpisaniu naszego hasła otrzymasz dodatkowo bonusy powitalne na obstawianie zakładów. Oczywiście nie ma konieczności ich odbioru, ale jeśli przy okazji chciałbyś postawić kupon, to warto skorzystać z tej promocji.

Bukmacher Fortuna z transmisjami z Coupe de France

Transmisje live z Coupe de France działają również w Fortunie. To bukmacher, który słynie z playera video Fortuna TV, który można odbierać na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji. W Fortuna TV oferowane są transmisje nie tylko z Pucharu Francji, ale również rozgrywek ligi hiszpańskiej i pozostałych sportów np. tenisowych turniejów Wielkiego Szlema.

Jak oglądać Puchar Francji w zakładach Fortuny? Oczywiście do tego trzeba zarejestrować konto. Co ważne, w przeciwieństwie do Superbet, Fortuna wymaga od użytkownika posiadania jakichkolwiek pieniędzy na koncie głównym. Ewentualnie zagranego kuponu w ciągu ostatnich 24 godzin od transmisji. Spełniając jeden z tych warunków możesz bez ograniczeń korzystać z Fortuna TV.

Fortuna
Oglądaj Puchar Francji w Fortunie

Gdzie oglądać Puchar Francji? Sprawdź Betclic

Betclic to bukmacher, który transmituje Puchar Francji, a także rozgrywki Ligue 1. Posiadając u niego konto można kompleksowo oglądać zmagania na francuskich boiskach piłkarskich. Betclic TV działa na betclic.pl i aplikacji mobile na iOS/Android. Co zrobić, żeby uruchomić transmisje?

Mecze, które są transmitowane przez Betclic oznaczone są ikoną TV. Dostęp do playera video uzyskują tylko zalogowani gracze, którzy:

  • posiadają środki na koncie głównym,
  • wytypowali kupon na dystansie ostatnich 24 godzin.

Jak widzisz Betclic stosuje podobną zasadę, jeśli chodzi o transmisje live, co bukmacher Fortuna.

Puchar Francji transmisje Online i w TV, mecze Coupe de France na żywo w Internecie

W internecie transmisje z Pucharu Francji obsługiwane są nie tylko przez bukmacherów. Główny nadawca tych rozgrywek na Polskę, a więc telewizja Polsat posiada platformy online, na których udostępnia przekaz na żywo. Chodzi przede wszystkim o aplikację na Smart TV Polsat Box Go. W internecie mecze Coupe de France za sprawą Polsatu obejrzysz też na stronie polsatboxgo.pl i aplikacjach mobile na iOS/Android. Zawsze trzeba pamiętać, że przed uruchomieniem transmisji należy posiadać aktywną subskrypcję na koncie.

Gdzie oglądać Puchar Francji w telewizji?

Transmisje bukmacherskie nie działają w TV. To nie oznacza, że nie można oglądać Pucharu Francji w telewizorze. Jak wspominaliśmy wcześniej w Polsce prawa telewizyjne do rozgrywek Coupe de France posiada stacja Polsat. To telewizja, która transmituje również Puchar Włoch. Najczęściej relacje na żywo pojawiają się na kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Programy te można odbierać w telewizji satelitarnej i kablowej w wybranym pakiecie Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat).

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Gdzie w internecie można oglądać Puchar Francji?

Spotkania Coupe de France online obejrzysz u polskich bukmacherów: Superbet, Fortuna i Betclic.

Gdzie w TV są transmisje z Pucharu Francji?

Prawa telewizyjne do transmisji z Pucharu Francji posiada Polsat.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze