PSV – Sevilla: bonus 600 zł za dowolny zakład 1X2 – kurs 300.00 + 50 zł za SuperPrzewagę

Suso podczas dryblingu

Rywalizacja PSV z Sevillą zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością wielu typerów zechce zagrać ten mecz na swoich kuponach! Jeżeli dotychczas nie zakładaliście konta w Superbet, to już teraz możecie to uczynić, wykorzystując promocyjny kurs 300.00 u wspomnianego bukmachera! Na jakich zasadach działa promocja i jak wykorzystać tę okazję? Zapraszam do sprawdzenia!

Baner Superbet kurs 300.00 na LM

Spotkanie PSV – Sevilla to świetna okazja, by założyć konto w Superbet, gdyż teraz oprócz standardowego pakietu powitalnego, zyskacie także możliwość obstawienia dowolnego zakładu z rynku 1X2 po kursie 300.00! W dodatku, jeżeli którakolwiek z ekip będzie prowadzić w tym meczu różnicą 2 bramek, otrzymacie kolejne 50 PLN bonusu od Superbet! Pełna instrukcja udziału w promocji pod spodem:

  1. Rozpocznij rejestrację konta w Superbet z następującego linku -> zagranie.com/goto/superbet
  2. Użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zatwierdź wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszego depozytu w historii konta na kwotę minimum 50 PLN.
  5. Obstaw pierwszy kupon SOLO w historii konta na dowolny zakład z rynku 1X2 na mecz PSV – Sevilla.
  6. Kwota kuponu powinna wynieść dokładnie 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój typ okaże się trafiony, otrzymasz 600 PLN w bonusie, a kolejne 50 PLN, jeśli w tym meczu pokryta zostanie SuperPrzewaga!
  8. Bonus zostanie przyznany do 72h po zakończeniu promocji.

Wydaje się, że Holendrzy na swoim terenie mogą sprawić niespodziankę, bo przecież spisują się znakomicie w rodzimych rozgrywkach, a atut własnego boiska może mieć spore znaczenie! Niemniej jednak, bez znaczenia na jaki typ się zdecydujecie, i tak zagrać go możecie po kursie 300.00! Polecam wziąć udział w promocji i trzymam kciuki za same wygrane!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze