Czas na kolejny dzień z piłkarską Ligą Mistrzów! Zaczynamy od porównania kursów u legalnych bukmacherów przed prawdziwym hitem, w którym PSG zmierzy się z Realem Madryt. Dlaczego warto przenalizować ofertę BETFAN? Zapraszamy do lektury!

PSG vs Real Madryt  – gdzie obstawiać hit Ligi Mistrzów?

Paryżanie przystąpią do starcia z Realem Madryt mocno osłabieni, ponieważ na murawę Parc des Princes nie wybiegnie – Neymar, Mbappe czy Cavani. Po drugiej stronie mamy drużynę Królewskich, która od startu sezonu nie porwała. Czy osłabienia gospodarzy przesądzą o losach rywalizacji? A może to paryska publiczność poniesie PSG do wygranej? Sprawdzamy, co na ten temat sądzą bukmacherzy.

[table id=41 /]

Najlepszą propozycję przy obstawianiu na gospodarzy ma Betclic, remis Totolotek, a aż trzech bukmacherów proponuje kurs 3.10 w przypadku typowania wygranej Realu Madryt.

Pamiętajcie, że na korzyść BETFAN jest między innymi możliwość gry bez podatku.

Gdzie oglądać PSG vs Real Madryt

Hit Ligi Mistrzów będą mogli obejrzeć internauci na platformie sport.tvp.pl. Oprócz tego można wykorzystać transmisję telewizyjną w TVP, a także na kanałach premium Polsatu!

Live stream będzie również dostępny na IPLA TV.

Specjalne promocje na Ligę Mistrzów

Dzisiaj gracze i czytelnicy Zagranie.com dostają do dyspozycji możliwość wykorzystania zakładu bez ryzyka w LVBET. Obstawiacie proponowany przez nas kupon za 65 PLN – nie wejdzie? Otrzymujecie zwrot.

W ForBET można skorzystać z promocji Puchary Bez Podatku i w godzinach od 18:21:00 obstawić kupony z pełnym przelicznikiem, bez potrącenia 12% od możliwej wygranej.

W BETFAN codziennie gracze mają możliwość zagrania z podwyższeniem wygranej o 14 lub 20%. Wystarczy spełnić określone warunki, w których za kupon double z kursem minimalnym – 2.00 dostajemy niższą poprzeczkę, a za cztery pozycje na kuponie i AKO 4.00 – 20% do wygranej!

Dowiedz się więcej na temat nowego bukmachera na rynku -> BETFAN OPINIE