Jeśli nie sprawdzaliście jeszcze oferty STS, a także opinii bukmachera na temat rewanżowego starcia Paris Saint Germain z Manchesterem United, to dobrze się składa. W tym tekście wybieramy się na podróż po proponowanych typach. Zaczynamy!

PSG vs Manchester United

Przed pierwszym spotkaniem mogło się wydawać, że faworytem tej rywalizacji staje się Manchester United. Czerwone Diabły były w doskonałej formie i nie zanotowały żadnej porażki do czasu starcia z PSG. Mecz na Old Trafford mocno zweryfikował przekonania ekspertów, a także typerów, którzy odważnie grali w stronę gospodarzy. Paris Saint Germain pokazało piłkarską dojrzałość, której brakowało im w ostatnich latach. Wydaje się, że przed rewanżem wszystko jest już jasne. Zawodnicy Thomasa Tuchela mają dwubramkową zaliczkę, a do tego zagrają przed własną publicznością. PSG ma na swoim koncie osiem kolejnych zwycięstw, a na Parc des Princes w tej kampanii są niepokonani.

Czy Manchester United dokona cudu? Liczby i przewidywania wskazują, że nie, jednak piłka nożna jest nieprzewidywalnym sportem, co pokazało pierwsze spotkanie. Skoro PSG potrafiło wygrać na Old Trafford bez Neymara i Cavaniego, to dlaczego United nie może powtórzyć tego wyniku bez Pogby i Martiala? Mimo wszystko Czerwone Diabły mają olbrzymie problemy z kontuzjami. Mówiąc całkiem serio ich szanse w rewanżu są minimalne, co widać po proponowanych przez bukmachera STS kursach.

Na początek zaczniemy od analizy propozycji i opinii STS na podstawie kursów głównych.

STS opinie

Kursy główne wyraźnie kierują się w stronę PSG. Bukmacher wycenia zwycięstwo gospodarzy z przelicznikiem 1.52. Remis – 4.50, a triumf gości – 5.80.

Zdarzenia dodatkowe w STS

Znamy już faworyta tej rywalizacji, co zresztą nie było trudnym zadaniem. Teraz czas na analizę sekcji zdarzeń dodatkowych. Manchester United w dwóch poprzednich spotkaniach zanotował wyniki BTTS i +2,5 gola. Co więcej, strzelił w nich dokładnie po trzy gole, więc o siłę ofensywy tego zespołu nie powinniśmy się obawiać. Największym problemem Czerwonych Diabłów może być nieobecność Paula Pogby, który jest najlepszym strzelcem United w Lidze Mistrzów z dorobkiem dwóch trafień. PSG w każdym z poprzednich siedmiu spotkań trafiało do siatki rywala, dlatego typ z wynikiem BTTS wygląda tutaj sensownie.

BTTS – 1.75

Całkiem wysoki kurs, jak na rywalizację dwóch dobrych zespołów. Wpływ mogło mieć pierwsze spotkanie, a także nieobecności w drużynie gości.

Typowanie, że PSG wygra ten mecz jest dobrym wyborem, jednak tylko i wyłącznie w przypadku dołożenia zdarzeń specjalnych. Granie czystej jedynki po kursie 1.52 jest moim zdaniem niewarte ryzyka, chyba że ma być to klasyczna pozycja na podbicie AKO.

Ciekawszą propozycją będzie tutaj obstawienie zwycięstwa gospodarzy z underem -2,5 gola. Taką opcję można wykorzystać w przypadku grania single’a po fajnym kursie. Do tej pory oba zespoły spotkały się dwa razy. Raz w Lidze Mistrzów 0:2 i wcześniej w meczu towarzyskim, który zakończył się takim samym wynikiem.

1/-2,5 gola – 4.20

Poszukując ciekawych opcji na kupony akumulowane, warto zwrócić uwagę na typ związany z pierwszym golem PSG i wygraną tego zespołu na koniec spotkania. Spodziewam się początkowego ataku ze strony gospodarzy, a jeden gol pozwoli im na kontrolowanie boiskowych wydarzeń. To również ciekawa opcja na podbicie AKO.

1 gol/wynik końcowy 1/1 – 1.60