PSG – Real Sociedad: 300 zł za wygrany zakład 1X2

Bonus Superbet na mecz PSG - Sociedad

Po kilku miesiącach przerwy wraca Liga Mistrzów. Przed nami pojedynki 1/8 finału, w której będzie się działo. W jednym ze środowych pojedynków naprzeciw siebie stanie francuskie PSG i hiszpański Real Sociedad. I choć faworytem bukmacherów są gospodarze, to nie należy skreślać dobrze radzącej sobie ekipy z San Sebastian. Z okazji tego meczu i powrotu Champions League, Superbet przygotował specjalną akcję dla nowych graczy. Więcej na jej temat znajdziesz w dalszej części tekstu.

baner na 1/8 finału LM

Freebet 300 PLN za wskazanie poprawnego typu 1X2 w meczu PSG – Real Sociedad od Superbet!

PSG w ostatnich tygodniach jest nie do przejścia. Na ligowym podwórku ogrywa praktycznie wszystkich i to bez większych problemów. W fazie grupowej Ligi Mistrzów mieli drobne problemy, ale ostatecznie awansowali z 2. miejsca. Sociedad natomiast w Champions League radził sobie wyśmienicie, wygrywając swoją grupę. Ostatnio co prawda są w gorszej dyspozycji, ale dalej to niezwykle solidny zespół. A jeżeli chciałbyś dodatkowo obstawić ten mecz, ale nie masz jeszcze konta w Superbet, to warto skorzystać z przygotowanego bonusu. Mianowicie każdy kto przejdzie przez rejestrację z kodem promocyjnym, a także spełni wymogi bukmachera i wskaże poprawny typ na 1X2 w tym starciu, może liczyć na freebet 300 PLN. Co więc trzeba zrobić? Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zaakceptuj zgody marketingowe
  3. Wpłać premierowy depozyt o wartości co najmniej 50 PLN
  4. Zagraj pierwszy kupon SOLO z typem 1X2 na mecz PSG – Real Sociedad lub inne starcie 1/8 finału Ligi Mistrzów
  5. Stawka zakładu to minimum 2 PLN
  6. Jeśli uda Ci się wygrać, otrzymasz 300 PLN w formie freebetu
  7. Szczegóły na temat tej akcji znajdziesz w regulaminie Superbet

Powyżej przeczytasz skrócony opis promocji. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie warunków akcji, zajrzyj w regulamin na stronie bukmachera lub skontaktuj się z nami, by prawidłowo skorzystać z bonusu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze