W Lidze Mistrzów będziemy dzisiaj świadkami aż ośmiu ciekawych meczów. Z całą pewnością jednym z bardziej interesujących starć będzie rywalizacja PSG z RB Lipsk. Na papierze to Paryżanie wyglądają na silniejszą ekipę. W końcu to drużyna złożona z samych gwiazd największego formatu. Dlatego też sprawdź, co wiemy o transmisji w TV i streamie online.

PSG – RB Lipsk – gdzie oglądać dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz PSG – RB Lipsk, to dobrze się składa. Na papierze to Paryżanie są faworytami i powinni dzisiaj sięgnąć po trzy punkty. Jednak goście również potrafią być groźni, co pokazali dotychczas. W barwach PSG pewnie zobaczymy kilka gwiazd, więc warto dowiedzieć się, gdzie obejrzeć mecz PSG – RB Lipsk i sprawdzić, którzy bukmacherzy mają lepsze transmisje – STS, czy Fortuna?

PSG – RB Lipsk: za darmo w internecie

Gdzie obejrzeć za darmo mecz PSG – RB Lipsk? Wtorkowych starć w Lidze Mistrzów nie da się oglądać nigdzie bez płacenia. Jest to spowodowane tym, że dostęp do Polsat Sport kosztuje, a tylko ta stacja ma prawa – także w internecie. Jednak zarówno Ligue 1, jak i Bundesligę już można oglądać za darmo. Jak to dokładnie zrobić? Załóż konto, zagraj kupon i ciesz się dostępem do topowych lig.

Instrukcja do STS:

ZAGRANIE flagi postacie+kwota zestaw-1024x200-English

Instrukcja do Fortuny:

PSG – RB Lipsk: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja na żywo w TV z meczu PSG – RB Lipsk? To pytanie, na które wielu kibiców szuka odpowiedzi. Śpieszymy więc z nią: transmisja będzie na zakodowanych kanałach Polsat Sport!

PSG – RB Lipsk: stream na żywo online

Gdzie obejrzeć mecz PSG – RB Lipsk na żywo online? Jeżeli szukasz odpowiedzi na te pytanie, to dobrze trafiłeś. Fani jednej, czy drugiej ekipy nie muszą mieć TV, żeby oglądać to spotkanie. Te będzie bowiem również pokazywane w player.pl, czy Polsat Box Go. Wszystko oczywiście za stosowną opłatą.

PSG – RB Lipsk: zapowiedź meczu

Na pewno spotkanie PSG z RB Lipsk zapowiada się na bardzo ciekawe. Widzimy po kursach, że to Paryżanie są faworytami. Jednak tutaj może właśnie dojść do sporej niespodzianki, o czym warto pamiętać przed pierwszym gwizdkiem.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 czerwca 2022 21:16.

Zdjęcie: Gao Jingtonglian/Xinhua/SIPA/PressFocu

Gdzie obejrzeć mecz PSG - RB Lipsk?

Spotkanie tych ekip możesz obejrzeć w Polsat Sport!

Kto jest faworytem w tym meczu?

Zdaniem bukmacherów faworytem jest PSG, ale na pewno możemy oczekiwać po prostu świetnego widowiska.

Zaloguj się aby dodawać komentarze