PSG – Olympique Marsylia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 24.09.2023

Marquinhos

Gdzie oglądać mecz PSG – Olympique Marsylia? W niedzielę 24 września wieczorem odbędzie się arcyciekawy pojedynek PSG z Marsylią. Jeżeli chcesz rzucić okiem na ten pojedynek, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie można obejrzeć go w TV oraz internecie.

PSG – Olympique Marsylia, transmisja na żywo w TV

Niedzielny hit Ligue 1 pomiędzy PSG a Marsylią rozegrany zostanie o godzinie 20:45, a jego areną będzie Parc des Princes w Paryżu. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze generują bardzo duże emocje, dlatego należy oczekiwać tutaj ciekawego widowiska. Jego transmisję TV znajdziesz w Canal+ Sport oraz Eleven Sports 2. Zobacz również, gdzie oglądać Ligue 1 w telewizji oraz internecie.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 06:28, 2 marca 2024 06:28.

PSG – Olympique Marsylia: transmisja i stream online za darmo

Wspomniany mecz możesz obejrzeć jeszcze w STS TV. Nie masz jeszcze konta u tego operatora zakładów i zastanawiasz się, jakie są warunki korzystania ze streamów? Sprawdź:

  1. Załóż konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i zagraj kupon
  4. Ciesz się dostępem do STS TV przez najbliższą dobę
  5. Graj regularnie i oglądaj mecze, gdzie tylko chcesz na ekranie swojego smartfonu!

PSG z Marsylią możesz obejrzeć też w Superbet. U tego operatora dostęp do transmisji meczów w apce mobilnej jest zupełnie darmowy, a jedynym wymogiem jest posiadanie aktywnego konta. Zarejestruj się zatem z kodem ZAGRANIE, dokonaj weryfikacji danych i ciesz się emocjami sportowymi w Superbet TV

.

Gdzie oglądać PSG – Olympique Marsylia?

Pojedynek PSG – Marsylia obejrzysz w STS TV. Co można jeszcze oglądać u tego operatora? Wybór streamów jest niezwykle szeroki, bo oprócz Ligue 1, można śledzić wiele innych lig europejskich oraz rozgrywek pucharowych. Coś dla siebie znajdą też fani siatkówki czy tenisa. Pamiętaj też, że w STS dostaniesz na początek atrakcyjny zakład bez ryzyka. Powodzenia!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze