Gdzie oglądać mecz PSG – Nantes? Więcej o tym piszemy w poniższym tekście, gdzie znajdziesz niezbędne informacje. Już dzisiaj o godzinie 20:00 czeka nas ciekawe widowisko we Francji, gdzie o Superpuchar powalczą zawodnicy PSG oraz Nantes. Czy Paryżanom uda się wygrać bez żadnego problemu? A może to Nantes sprawi nam niespodziankę?

PSG – Nantes, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz PSG – Nantes za darmo? Dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher do Canal+ Online na 30 dni darmowego korzystania z tej platformy. Co trzeba zrobić, żeby móc z tego skorzystać?

  1. Załóż konto z naszego linku –> https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE podczas rejestracji
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni u bukmachera
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Napisz na czat gracza o voucher do Canal+ Online
  6. Odbierz voucher i wpisz go na stronie Canal+
baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

PSG – Nantes, transmisja na żywo za darmo

Gdzie można obejrzeć transmisję na żywo za darmo ze spotkania PSG – Nantes? Tak, jak napisaliśmy wyżej, będziesz mógł to zrobić w Canal+ Online i Canal+ Sport. Jak nie masz telewizji, to warto skorzystać z pierwszej z tych opcji. Spotkanie tych ekip zapowiada się na dość interesujące, bo w końcu będzie to poważny sprawdzian dla obu drużyn, które z chęcią sięgną po to trofeum. Paryżanie to ogromni faworyci, ale czy wykorzystają swoje atuty?

PSG – Nantes, transmisja na żywo w TV

Mecz PSG – Nantes będziesz mógł oglądać w telewizji na Canal+ Sport. Ta stacja ma prawa do pokazywania zmagań z francuskich boisk i u niej obejrzysz także Ligue 1. Na których kanałach zostanie pokazane spotkanie PSG z Nantes?

  1. Canal+ Sport 2
  2. Canal+ Sport 5

PSG – Nantes, transmisja online

Transmisja online z meczu PSG – Nantes będzie dostępna w Canal+ Online. To internetowa platforma streamingowa od Canal+, gdzie można obejrzeć tę rywalizację, a także inne starcia. Wyżej opisaliśmy, co musisz zrobić, żeby móc z niej skorzystać!

PSG – Nantes, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma PSG, a różnica w kursach jest dość spora. Niespecjalnie nas to dziwi, ponieważ niemal pod każdym względem jest to lepsza drużyna, która regularnie dominuje rywali na francuskich boiskach.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać PSG - Nantes?

Spotkanie PSG z Nantes będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Online.

O której PSG zagra z Nantes?

Rywalizacja PSG z Nantes została zaplanowana na godzinę 20:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze