W tę niedziele odbędzie się również spotkanie PSG – Lorient. Zapewne wiele z Was szuka informacji, gdzie może obejrzeć to spotkanie, gdyż Paryżan się przyjemnie ogląda. Taką możliwość dostaniesz m.in. w STS, a więcej o tym piszemy niżej. Paris Saint-German to naturalnie ogromny faworyt. Czy znowu zdobędzie komplet punktów?  

baner na mecz psg - lorient
fot. sts

PSG – Lorient, gdzie oglądać

Już dzisiaj w Ligue 1 czeka nas spotkanie PSG – Lorient, które na papierze wygląda na dość interesujące. W końcu byli mistrzowie Francji w tym roku chcą wrócić na tron i to w wielkim stylu. Potrzebują jednak dalej regularnie punktować. Teraz rywalem jest Lorient, ligowy średniak, więc Messi i spółka mają świetną okazję do tego, aby zdobyć zwycięstwo. Czy to się im uda? Zobacz, co wiemy o tym, gdzie oglądać mecz PSG – Lorient i jak zrobić to za darmo!

PSG – Lorient, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu PSG – Lorient w TV zostanie puszczona m.in. w Eleven Sports. To jednak płatne rozwiązanie, a przecież tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera w STS za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Warto podkreślić, że możesz obraz przerzucić na telewizor i na nim obejrzeć tę rywalizację. To świetne rozwiązanie, któremu warto się bliżej przyjrzeć.

PSG – Lorient, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do STS TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Jest to ogólnie dość proste, a z racji tego, że przygotowaliśmy specjalną instrukcję, to nie musisz się o to martwić:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Przejdź do sekcji TV
  6. Oglądaj mecz

W STS dostępne są także zakłady, z których możesz skorzystać. Warto się im bliżej przyjrzeć, bo grając z naszymi typami bukmacherskimi możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkania tych ekip!

PSG – Lorient, transmisja online

Transmisja online z meczu PSG – Lorient będzie dostępna w wersji przeglądarkowej STS TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Nie jest to nic skomplikowanego.

PSG – Lorient, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Fiorentina. Ta na papierze jest po prostu silniejszą drużyną, która chciałaby tutaj powalczyć o komplet punktów.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18 sierpnia 2022 07:33.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz PSG - Lorient?

Spotkanie PSG z Lorient będziesz mógł obejrzeć w STS!

O której PSG zagra z Lorient?

PSG zmierzy się z Lorient już o godzinie 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze