Gdzie oglądać mecz PSG – Lens? Czy będzie transmisja w TV? Na te pytania odpowiadamy właśnie w tym artykule, gdzie dokładnie opiszemy, jak obejrzeć za darmo spotkanie Paris Saint-German. Byli mistrzowie Francji właściwie mają już kolejne trofeum w kieszeni i nie grają o nic specjalnego, ale i tak nie zlekceważą rywali i zapewnią nam dobre show.

baner od sts na clermont - psg
fot. sts

PSG – Lens, gdzie oglądać

W sobotę w Ligue 1 rozgrywana będzie 34 kolejka, w której dojdzie do spotkania PSG – Lens. Gospodarze są ogromnymi faworytami w tym starciu, co akurat niespecjalnie nas dziwi. Paryżanie mają lepszą kadrę, w której znajdziemy np. Messiego, czy Mbappe. Warto jednak podkreślić, że jeżeli zlekceważą rywali, to może być im bardzo trudno o zwycięstwo. Na pewno kibice nie będą się nudzić, więc sprawdź, gdzie obejrzeć spotkanie PSG – Lens!

PSG – Lens, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu PSG – Lens będzie do obejrzenia w Eleven Sports 1 oraz Canal+ Sport 2. Aby mieć dostęp do tego kanału w TV musisz zadbać o odpowiedni pakiet u swojego operatora kablówki, a to kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, dlatego mamy świetne rozwiązanie dla Ciebie w postaci STS TV, czyli transmisji sportowych u tego bukmachera!

PSG – Lens, transmisja za darmo

Jak oglądać transmisję online z meczu PSG – Lens za darmo? Taką możliwość dostaniesz w STS TV, a cały proces uzyskania dostępu do sekcji streamów u tego bukmachera nie jest wcale trudny i powinno Ci to zająć maksymalnie kilka minut. Tutaj znajdziesz szczegółową instrukcję, jak zgarnąć taki dostęp:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj dowolny kupon za min. 2 PLN
  4. Przejdź do sekcji TV

PSG – Lens, transmisja online

Gdzie oglądać mecz PSG – Lens na streamie online? Transmisja przez internet z tego spotkania będzie pokazywana w STS TV. Rywalizację będziesz mógł oglądać na wybranej przez siebie platformie, a do jej płynnego działania potrzebujesz jedynie szybkiego internetu. STS ma aplikację na telefony, z której możesz skorzystać bez żadnego problemu. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to przeczytaj, jak działają transmisje u bukmacherów.

PSG – Lens, kursy bukmacherskie

To, gdzie oglądać mecz PSG – Lens, to jedno, ale warto jeszcze zobaczyć, jakie kursy na to starcie wystawili bukmacherzy. Widać po nich, że gracze PSG mają tutaj ogromne szanse na korzystny wynik.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 01:24.

Zdjęcie: pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze