Zapewne zastanawiacie się gdzie oglądać mecz PSG z Bayernem w finale Ligi Mistrzów na żywo? W końcu w obydwóch zespołach grają Polacy, choć w przypadku Bułki na ten moment to, że gra, to za dużo powiedziane. Z poniższego tekstu dowiecie się jak oglądać spotkania u bukmacherów, a także poznacie inne korzyści płynące z założenia tam konta. 

PSG vs. Bayern – gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów?

W finale Ligi Mistrzów obydwie drużyny w swoim składzie będą miały Polaków. W Bayernie pierwsze skrzypce gra oczywiście Robert Lewandowski, który w półfinale z Lyonem zanotował asystę oraz trafił do siatki rywali. Z kolei po stronie Paryżan na ławce będzie siedział Marcin Bułka, który w razie kontuzji lub czerwonej kartki bramkarza PSG, wejdzie na boisko. W grze zobaczymy też takie gwiazdy jak Neymar, czy Mbappe. Nic więc dziwnego, że dużo ludzi zastanawia się, gdzie oglądać na żywo finał Ligi Mistrzów PSG vs. Bayern.

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1200 zł od depozytu
+ 200 234 zł bez ryzyka + 25 30 zł freebet

standardowa oferta to 1200 zł, a z naszym kodem: 1504 zł!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 234 zł
FREEBET: 30 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Od jakiegoś czasu swoje telewizje ma część bukmacherów. Z najpopularniejszych polskich firm są to STS, Fortuna i Betclic. Rejestrując się w STS z kodem ZAGRANIE, otrzymacie ciekawe promocje, w tym m.in. 1200 złotych od depozytu oraz zakład bez ryzyka do kwoty 280 złotych. Mając środki na koncie, a także zagrany kupon w ostatnich dniach, możecie włączyć transmisję live na stronie bukmachera, a także w jego aplikacji mobilnej. Sam obraz jest całkiem niezłej jakości i nie wymaga od was wykupywania np. abonamentu, tak jak jest to u dostawców internetowych. 

sts tv

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie znaleźć transmisję live u tego bukmachera, to wystarczy, że wejdziecie w zakładkę live. Przy danym spotkaniu będzie zaznaczona ikona “TV”, którą trzeba kliknąć. Plusem tego rozwiązania jest też to, że możesz je na bieżąco obstawiać, bo obok okna z transmisją wyświetlaną są też kursy. 

Gdzie oprócz STS obejrzę finał Ligi Misrzów PSG vs. Bayern?

Jeżeli nie przekonał was STS, a dalej zastanawiacie się, gdzie oglądać finał Ligi Mistrzów z PSG i Bayernem w roli głównej, to sprawdźcie ofertę w Fortunie. U tego bukmachera warto założyć konto podając kod promocyjny 2230PLN. Dzięki niemu zgarniecie:

  • 100 procent od depozytu do 2000 złotych
  • 210 złotych na zakład bez ryzyka
  • 20 złotych na darmowy zakład

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Do tego bukmacher ma też wyżej wspomnianą swoją telewizję. Jednak u niego warunki są nieco inne niż w STS. W przypadku tego bukmachera trzeba mieć minimum 10 złotych na koncie oraz postawiony kupon w ciągu ostatnich kilkudziesięciu godzin. Zapewni wam to dostęp do transmisji live, która jest wyświetlana w tym samym miejscu co w STS. Jakość obrazu jest równie dobra, a do tego warto wspomnieć o tym, że jest możliwość obstawiania spotkań na bieżąco. 

Na sam koniec wymieniania bukmacherów, którzy mają dobrą telewizję, opowiem o Betclic. Finał Ligi Mistrzów PSG z Bayernem będziecie mogli oglądać pewnie też u tego bukmachera. W końcu ma on w swojej ofercie właśnie telewizję. Warto u niego założyć konto z kodem 550PLN. Da wam to dodatkowe bonusy, w tym zakład bez ryzyka aż do 550 złotych. Możesz to wykorzystać, grając właśnie finał Ligi Mistrzów.

telewizja betclic

A gdzie znaleźć Betclic TV? Najpierw, aby móc obejrzeć, cokolwiek musisz mieć środki na koncie lub obstawić zakład na mecz, który chcesz włączyć live. Wchodząc w zakładkę na żywo na stronie Betclica wybierz mecz interesujący ciebie i znajdź ikonkę TV. U tego bukmachera również możesz obstawiać zdarzenia na żywo, co zawsze dodaje emocji. Jak więc widzicie, najprościej znaleźć transmisję w internecie na stronach bukmacherów, tym bardziej że te są w pełni legalne. 

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PSG vs. Bayern – gdzie jeszcze oglądać finał Ligi Mistrzów na żywo?

Zapewne zastanawiacie się jednak, gdzie jeszcze możecie obejrzeć finał Ligi Mistrzów. Otóż spotkanie w swojej ofercie będzie miała też Telewizja Polska, TVP SPORT, a także Polsat. Ostatnia z tych firm jest głównym właścicielem praw do pokazywania europejskich pucharów w naszym kraju, jednak podzieliła się licencją z telewizją publiczną. 

📱 Gdzie obejrzę finał Ligi Mistrzów na żywo?

Finał Ligi Mistrzów na żywo będziesz mógł obejrzeć m.in. u bukmacherów. Swoje telewizje mają STS, Fortuna i Betclic. Transmisje dostępne są nie tylko w internecie, ale też w aplikacjach mobilnych. Nie trzeba spełnić praktycznie żadnych wymagań, a nie płacisz za samo oglądanie spotkania. Do tego sama jakość obrazu jest nawet dobra.

🎬 Kto oprócz bukmacherów transmituje finał Ligi Mistrzów?

Finał Ligi Mistrzów zapewne oprócz bukmacherów pokażą też Polsat, TVP oraz TVP SPORT. Te trzy podmioty mają w Polsce licencje na mecze europejskich pucharów.

🎁 Czy mogę obstawiać i oglądać jednocześnie finał Ligi Mistrzów?

Oglądając finał Ligi Mistrzów na stronie bukmacherów lub w aplikacjach mobilnych możesz jednocześnie obstawić spotkanie na żywo. Kursy wyświetlają się tuż obok okna z obrazem, co znacznie ułatwia obstawianie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze