Od piątku łapaliście Totolotkowe Słońca na Zagranie i zganialiście freebety o wartości: 10 PLN, 25 PLN i 50 PLN. Mamy 2 dobre wiadomości. Pierwsza – listę szczęśliwców, którzy otrzymują darmową kasę na grę znajdziecie poniżej. Druga – przedłużamy akcję! Dorzucamy drugą pulę freebetów!

Przedłużamy akcję #ZŁAPSŁOŃCE

Nie wiemy jak Wam, ale nam ciągle mało, dlatego dorzucamy jeszcze więcej Słońc Totolotka na Zagranie!

Nie załapałeś się w pierwszej turze? A może przespałeś akcję i dopiero teraz o niej słyszysz? Za dwie godziny możesz wziąć udział w drugim podejściu.

Dziś (12.11.2019) o 16:00 na rożnych podstronach Zagranie.com pojawią się kolejne Słońca Totolotka. Przeklikaj nasz portal i znajdź je jak najszybciej, zrób screen i wyślij go na adres redakacja@zagranie.com + w treści podaj adres e-mail, którego używasz do logowania u bukmachera Totolotek.

 1. Znajdź ukryte Słońce Totolotka na Zagranie (podstrony, artykuły – może być wszędzie!)
 2. Zrób screen (zrzut ekranu)
 3. Napisz na redakcja@zagranie.com – wyślij screen + podaj adres e-mail, za pomocą którego logujesz się w Totolotku

Nie masz jeszcze konta w Totolotku, a chcesz darmową kasę? Kliknij w poniższy baner i załóż je!

Zasady

 • Druga tura promocji trwa od 12.11.2019 g. 16:00 do 13.11.2019 g. 23:59
 • Na jednego gracza przypada maksymalnie jeden freebet do wykorzystania u bukmachera Totolotek
 • Bonusy zostaną przyznane osobom, które spełnią warunki promocji i jak najszybciej zgłoszą się po odbiór nagrody poprzez wiadomość e-mail wysłaną na redakcja@zagranie.com
 • O zwycięzcach poinformujemy w czwartek (14.11.2019) do godziny 14:00 w formie artykułu na www.zagranie.com. Biorąc udział w akcji, gracz wyraża zgodę na opublikowanie we wpisie swojego adresu e-mail w następującym formacie: ad***@email.com
 • Biorąc udział w zabawie, gracz zgadza się na dodanie swojego adresu e-mail do listy subskrybentów newslettera Zagranie
 • W zabawie mogą brać udział wyłącznie osoby, które zarejestrowały się w Totolotku
 • Akcja skierowana jest do pełnoletnich użytkowników
 • Osoby, które zdobyły freebet w pierwszej turze akcji #ZŁAPSŁOŃCE nie mogą ponownie wygrać

Wyniki pierwszej tury

Pierwsze freebety w kwotach 10 PLN, 25 PLN i 50 PLN lecą do graczy, którzy wykazali się największą spostrzegawczością i refleksem.

Oto oni:

Freebety 50 PLN

Freebety 25 PLN

Freebety 10 PLN

Każdy z powyższych zwycięzców jeszcze dziś otrzyma w odpowiedzi na wiadomość konkursową kod, który posłuży do odbioru bonusu na stronie Totolotka.