W środę wybór spotkań nie jest zbyt duży, jednak w telewizji będzie pokazywany mecz pomiędzy Niemcami, a Serbią. W związku z tym otwieramy ofertę Fortuny i analizuje najciekawsze typy, które mogą podnieść emocje w tej rywalizacji.

Niemcy vs Serbia – to tylko sparing?

Przebudowa reprezentacji Niemiec trwa w najlepsze. Okres czarnej serii wyników dla niemieckiej piłki jest dobrym momentem, żeby coś zmienić. Podopieczni Joachima Loewa zawiedli kibiców na dwóch poprzednich turniejach. Najpierw odpadli z Mistrzostw Świata w fazie grupowej, a później spadli do niższej dywizji w Lidze Narodów. Teraz czas na poprawę wyników w eliminacjach Mistrzostw Europy. Zanim to nastąpi czeka ich starcie z Serbią w Wolfsburgu. Będzie to mecz kontrolny, dlatego można się spodziewać, że Loew postawi na kilka zmian w wyjściowym składzie. Niemcy wygrali w trzech poprzednich spotkaniach kontrolnych. Teoretycznie będzie to tylko sparing, jednak nasi zachodni sąsiedzi nie mają miejsca na kolejne porażki.

W ostatnim czasie w Niemczech rozgorzała dyskusja, ponieważ Joachim Loew zrezygnował z powoływania Hummelsa, Boatenga i Mullera. Piłkarze Bayernu Monachium w ostatnich latach mieli pewne miejsce w wyjściowym składzie, dlatego też taka decyzja mogła być sporym zaskoczeniem i odbiła się szerokim echem. Wszystko wskazuje na to, że może być to jasny przekaz dla reszty zespołu. Nie ma świętych krów i czas na budowę nowej potęgi reprezentacji Niemiec.

Oba zespoły łączy fakt, że były na ostatnim mundialu, a udział zakończyły na etapie fazy grupowej. Serbowie w dwóch ostatnich meczach z reprezentacją Niemiec kończyli spotkanie z bramką na koncie. W tym przypadku bukmacherzy oferują ciekawe kurs związany z trafieniem gości. O tym kawałek dalej, ponieważ rozpoczniemy od analizy oferty Fortuny w kursach głównych.

fortuna opinie

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest reprezentacja Niemiec. Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferuje przelicznik na poziomie 1.42 za wygraną gospodarzy. Remis – 4.90, a triumf gości – 6.90.

Zdarzenia dodatkowe i opinie Fortuny

Niemcy w ostatnich pięciu spotkaniach zaliczyli wyniki +2,5 gola. Serbowie mają podobne liczby, ponieważ wygrali w dwóch poprzednich meczach, a wpadło w nich powyżej +2,5 bramki. Czy można się tutaj spodziewać overowego zakończenia? Myślę, że tak, ponieważ będzie to sparing, więc nie podejrzewam trenerów obu drużyn o defensywne nastawienie swoich drużyn.

+2,5 gola – 1.66

Fortuna ma również ciekawe propozycje dla meczów reprezentacji, jakim jest typowanie braku goli do 15 lub 30 minuty. Zazwyczaj takie rywalizacje mają charakter wzajemnego badania się. Kurs, że nie wpadnie gol w pierwszym kwadransie wynosi 1.39.

1-15 minuta brak gola – 1.39

Jeszcze ciekawiej wygląda opcja z remisem do 30 minuty. W tym przypadku nie jesteśmy uzależnieni od braku bramek. Może być nawet remis 1:1, 2:2, a kurs tego zdarzenia wynosi aż 1.82.

Remis do 30 minuty – 1.82

Reprezentacja Niemiec w trzech ostatnich meczach towarzyskich nie miała problemów z trafieniem do siatki. Sądzę, że tym razem może być podobnie. Serbia w dwóch ostatnich meczach z tym rywalem również zdobyła gola. Kurs, że zobaczymy tutaj wynik BTTS wynosi – 1.78.

Jeśli ktoś wierzy w wygraną reprezentacji Niemiec to ciekawy przelicznik można złapać typując, że gospodarze zdobędą gola w pierwszej i drugiej połowie meczu. Kurs tego zdarzenia wynosi dokładnie – 2.09.

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat Fortuny? Polecamy zapoznać się z naszą recenzją bukmachera