Już dzisiaj Legia Warszawa powalczy o Ligę Europy. W rewanżowym meczu mistrzowie Polski zagrają ze Slavią Praga. Przed tygodniem padł wynik 2:2, a jak będzie tym razem? Zespół Michniewicza na pewno czeka trudna przeprawa. Z tej okazji w BETFAN kod promocyjny da Ci możliwość odebrania bonusów na start, zagranie na Legię bez ryzyka, a także osobno obstawienia jej wygranej z kursem 25.00!

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kurs 25.00 na Legię i gra bez ryzyka!

Już dzisiaj, w czwartek 26.o8.2021, o godzinie 21:00 zawodnicy Legii Warszawa zmierzą się ze Slavią Praga w bardzo ważnym meczu. Zwycięzca awansuje bowiem do Ligi Europy, a przegrany na jesień będzie rywalizować w Lidze Konferencji. W pierwszym meczu padł wynik 2:2, ale nieco lepiej wypadła Slavia, która stworzyła sobie trochę dogodnych sytuacji. Dzisiaj o pozytywny wynik będzie trudno, ale jednak Legioniści na pewno nie oddadzą tego meczu bez walki. Dlatego też warto przyjrzeć się ciekawym rzeczą od bukmacherów. W BETFAN kod promocyjny od nas to super okazja dla nowych graczy.

Nie dość, że mogą zgarnąć pakiet powitalny, to jeszcze zagrać mecz Legii bez ryzyka, czy z kursem 25.00. Przejdźmy zatem do opisania tych dwóch promocji. Pierwsza z nich jest skierowana tylko do nowych graczy. Jak masz konto założone z naszym kodem pomiędzy 25.08.2021 (godziną 10:00), a 26.08.2021 do startu meczu, to następnie:

  • zaloguj się na nie
  • wpłać depozyt o wartości minimalnej 60 PLN
  • zagraj specjalny zakład na Legię z kursem 25.00
  • maksymalna stawka to 10 PLN
  • można zagrać tylko singiel

Jeżeli Legia wygra, to zgarniesz całą kasę. Ta zostanie automatycznie dodana na konto depozytowe, gdy obrócisz środkami z depozytu. Wtedy będzie można wypłacić kasę na konto bankowe. Pamiętaj jednak, że akcja skierowana jest do nowych graczy. Natomiast dla stałych klientów BETFAN ma drugą promocję!

Legia Warszawa – Slavia Praga typy i kursy —> przygotowaliśmy pod ten mecz też specjalną analizę, więc jeżeli nie wiesz co chcesz jeszcze zagrać, to sprawdź nasz tekst o typach i kursach na ten mecz!

betfan kurs 25.00 na legie

Druga opcja to właśnie obstawienie na Legię bez ryzyka. Tutaj już może wziąć każdy, ale ta akcja ma również swoje zasady określone przez BETFAN:

  • zagraj kupon z co najmniej czterema zdarzeniami
  • musi na nim być typ przedmeczowy na wygraną Legii
  • minimalny kurs każdego ze zdarzeń to 1.40
  • dokładna stawka to 49 lub 99 PLN (NIE może być inna)
  • w przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony

Jeśli tylko spotkanie Legii popsuje Ci kupon, to otrzymasz zwrot stawki w formie bonusu. Przed wypłatą trzeba nim obrócić jednokrotnie po kursie 3.80 lub większym. Musi być to jednak na kuponach AKO z co najmniej trzema typami. Czas na to wynosi trzy dni. Gdy spełnisz te warunki, to bukmacher przeniesie Ci środki na konto depozytowe, skąd można je już wypłacić.

Zaloguj się aby dodawać komentarze