Szukacie ciekawych bonusów bukmacherskich na weekend? Dobrą propozycję dla swoich klientów przygotował ForBET. Promocja „Piątek, Piąteczek, Piątunio” to interesująca możliwość na podniesienie swojej wygranej!

Piątek, Piąteczek, Piątunio w ofercie bukmachera ForBET

Koniec sezonu w najlepszych ligach świata tuż, tuż, a w związku z tym bukmacher ForBET przygotował ciekawą promocję dla graczy! Mowa o ofercie SuperTydzień, która na stałe zagościła w świadomości klientów tego operatora.

Rozgrywki piłkarskie zbliżają się do końca, dlatego dzisiaj mamy jedną z ostatnich możliwości na wykorzystanie tej promocji w obecnym sezonie.

bonusy bukmacherskie

Promocje z podwyższeniem wygranej cieszą się sporą popularnością wśród graczy. W ten sposób typerzy mogą wrócić pamięcią do starych czasów, przed wprowadzeniem ustawy hazardowej, gdzie zawierali zakłady z przelicznikiem 1.00.

Bonus bukmacherski w ofercie ForBET gwarantuje dostęp do podwyższenia wygranej w godzinach od 6:00 do 12:00.

BONUS OD DEPOZYTU 50% DO 500 PLN

  1. Gracze, którzy wpłacą środki w dniu 10.05.2019 od godziny 00:00 do 23:59 otrzymają bonus 50% do kwoty 500 PLN.
  2. Minimalna kwota depozytu 20 PLN.
  3. Maksymalna kwota bonusu 500 PLN, czyli za depozyty powyżej 1000 PLN gracz otrzyma 500 PLN bonusu.
  4. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie min. 2.0.

Forbet

Jak wykorzystać promocję?

W dzisiejszej ofercie mamy kilka ciekawych propozycji, dlatego jak wykorzystać promocję bukmacherską?

Z oferty na piłkę nożną warto zwrócić uwagę na mecz w Ligue 1, gdzie St. Etienne zmierzy się z Montpellier. Oba zespoły są w ostatnim czasie w znakomitej formie. Gospodarze wygrali cztery kolejne starcia, a do tego nie przegrali w siedmiu rywalizacjach z rzędu. Na swoim boisku mają komplet trzech zwycięstw.

Montpellier również nieźle sobie radzi, ponieważ nie przegrało w czterech meczach, wygrywając aż trzy z nich.

St. Etienne wygrało pięć z ostatnich sześciu spotkań z tym rywalem na swoim obiekcie, dlatego polecam tutaj rozważyć zagranie na gospodarzy z podwyższeniem wygranej o 12%!