Za nami weekend majowy, ale to wcale nie oznacza końca wielu promocji u bukmacherów. Ci z okazji powrotu Ligi Mistrzów przygotowali ciekawe akcje, o których więcej znajdziecie niżej. Promocje są do wykorzystania chociażby na mecz Manchesteru City z PSG, ale możliwości jest znacznie więcej!

Promocje bukmacherskie 04.05.2021

Dzisiaj jest pierwszy dzień po weekendzie majowym, ale to wcale nie oznacza nudów i braku emocji. Do gry wraca Liga Mistrzów, a razem z nią półfinały. W nich Manchester City podejmie PSG i postara się przypieczętować awans do finału. Podobnie będzie w przypadku starcia Chelsea – Real Madryt, gdzie gracze The Blues przed rewanżem mają więcej szans i wynik, który premiuje ich do najważniejszego meczu w rozgrywkach. 

Za nami także pierwsze półfinały Ligi Europy. Manchester United po wygranej 6:2 nad AS Romą niemal zapewnił sobie finał. Blisko tego jest także Villarreal, który ograł Arsenal 2:1. Z całą pewnością w czwartek wieczorem nie braknie nam emocji. Dlatego sprawdźcie, jak możecie skorzystać z promocji bukmacherskich na te mecze!

forBET rozdaje 30 000 PLN!

W akcji forBET weźmiecie udział jeżeli codziennie, do 06.05.2021 będziecie grali za dokładnie 39 złotych. Zawsze na kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia z kursem 1.30 lub większym. Liczy się zarówno oferta przedmeczowa, jak i AKO. 

A teraz najważniejsza rzecz – jeżeli nie traficie żadnego kuponu, to nie dostaniecie nic z 30 000 złotych. Z kolei każdy trafiony kupon daje Wam jeden udział w puli. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty wirtualne, gry karciane, kupony zagrane za środki bonusowe i systemowe. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Totolotek boost na City – PSG

Totolotek postanowił zboostować kursy na spotkania Manchesteru City z Paris Saint-German i Chelsea z Realem Madryt. W przypadku tej promocji zasady są bardzo proste. Wystarczy, że znajdziecie wybrane typy i zagracie je ze zwiększonym kursem. Bukmacher zwiększył mnożniki na:

 • zwycięstwo PSG / +3.5 gola w meczu / BTTS (było 11.06, jest 17.00)
 • zwycięstwo Chelsea / +1.5 gola w 1. połowie (było 6.00, jest 7.50)
 • zwycięstwo Chelsea / Werner strzeli gola w obu połowach (było 30.00, jest 50.00)

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

Superbet z cashbackiem na początek maja

Ten bonus jest skierowany dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet. Otrzymacie 100% zwrotu środków za pierwszy kupon do kwoty 150 złotych. Jeżeli swój pierwszy typ przegracie, to otrzymacie cashback. Bukmacher przyzna go w ciągu 72 godzin, a obstawiać go można na wszystkie sporty, zarówno w formie singla, jak i AKO.

Aby kupon kwalifikował się do tej promocji bukmacherskiej, musicie zagrać za minimum 10 złotych. Maksymalna kwota cashbacku to będzie 150 złotych. Przed wypłatą trzeba nim obrócić co najmniej trzykrotnie po kursie 1.50 lub większym. To wszystkie warunki, jakie stawia ten bukmacher!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Totolotek Bet and Collect

Totolotek oprócz ODDS BOOSTU przygotował dla klientów także Bet and Collect. W dniach 04-06.05.2021 możecie zgarnąć 25 złotych w formie bonusu. Zasady są bardzo proste. Wystarczy postawić minimum 50 złotych na półfinały Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Trzeba jednak spełnić pozostałe warunki:

 • na kuponie wyłącznie mecze Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy rozgrywane w dniach 04-06.05.2021
 • obrót bonusem jeden raz po kursie 2.00 lub większym
 • bonus jest ważny przez siedem dni
 • można go wykorzystać na dowolny sport
 • nie może być użyty do zakładów systemowych
 • każdy klient może odebrać tylko jeden bonus

Jeżeli spełnicie warunki dotyczące obrotu, to będziecie mogli wypłacić swoje środki. Wcześniej nie będzie to po prostu możliwe, jednak trzeba przyznać, że warunki postawione przez bukmachera są dość przyjazne klientom. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/totolotek

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 724PLN

totolotek europejskie pucharu

Betclic misja bonus

W Betclic za obstawianie piłki możecie zgarnąć nawet 40 złotych bonusu. W dniach 04-06.05.2021 musicie trafić trzy kupony spełniające zasady promocji i wtedy bukmacher przyzna Wam dodatkową kasę. Warunki są takie:

 • obowiązująca dyscyplina to piłka nożna
 • minimalna stawka to 20 złotych
 • minimalny kurs dla jednego kuponu to 1.80
 • liczą się zakłady przedmeczowe, live, solo i AKO

Każdy z klientów może otrzymać maksymalnie jeden bonus, a promocja zostanie wypłacona do 07.05. do godziny 17:00. To wszystkie warunki, jakie postawił Betclic.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

LV BET na Ligę Mistrzów

Czas na rewanżowe mecze w Lidze Mistrzów. W LV BET możecie skorzystać z bonusu od kolejnego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Promocja będzie w formie 12 złotych z mnożnikiem x25. Bonus jest dostępny dla nowych graczy, a żeby skorzystać z akcji trzeba:

 • przy depozycie za minimum 25 złotych wybrać “300 PLN na Ligę Mistrzów”
 • otrzymacie bonus w wysokości 2% depozytu z mnożnikiem kursu x25
 • przy wpłacie 600 złotych otrzymacie więc bonus o wartości 300 złotych
 • za środki z promocji trzeba zagrać kupon AKO z min. trzema zdarzeniami, kursem całkowitym wynoszącym 2.50 lub więcej i mnożnikiem dla każdego ze zdarzeń nie mniejszym niż 1.25
 • aktywuj na kuponie mnożnik kursu x25

Pamiętajcie jednak, że przed wypłatą bonusu musicie jeszcze obrócić depozytem. Trzeba to zrobić trzykrotnie po kursie minimalnym 2.00. Przy zakładach AKO co najmniej jedno zdarzenie powinno mieć mnożnik na poziomie 1.50 lub większym. To wszystkie warunki, jakie trzeba spełnić, żeby móc wypłacić środki na konto.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/lvbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 3423PLN

grupa 39

Wtorek z Superbet

Wtorki z Superbet wcale nie muszą być nudne. Możecie bowiem wygrywać od 15 do 30 procent więcej aż do 200 złotych. Im więcej zakładów znajdzie się na kuponie, tym bardziej bukmacher powiększy wygraną, wedle zasad:

 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 50 – 199 PLN, otrzymasz 15% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 200 – 299 PLN, otrzymasz 20% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną 300 – 499 PLN, otrzymasz 25% bonusu
 • Jeśli w okresie promocyjnym złożysz zakłady AKO ze stawką łączną powyżej 500 PLN , otrzymasz 30% bonusu, aż do 200 PLN

W akcji biorą udział jedynie kupony AKO z kursem minimalnym 2.50 lub single z mnożnikiem 1.60 albo większym. Przed wypłątą trzeba jeszcze obrócić tymi środkami trzykrotnie po kursie 1.80 lub większym, przy czym dla zakładów AKO każde ze zdarzeń nie może mieć mniejszego mnożnika niż 1.40. Czas na to wynosi siedem dni. To wszystkie warunki, jakie przedstawił ten operator!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

Betclic misja tenis

W tenisie emocji nie brakuje, więc operator Betclic postawił na bonus wynoszący 40 złotych. Aby go zgarnać wystarczy, że w dniach 04.05-09.05.2021 traficie co najmniej dwa kupony spełniające warunki. Jeżeli tak się stanie, to otrzymacie 40 złotych od bukmachera. Warunki dotyczące kuponów są następujące:

 • obowiązująca dyscyplina to tenis
 • minimalna stawka to 20 złotych
 • minimalny kurs to 1.80
 • obowiązują single, ako, przedmeczowe i live

Bukmacher środki wypłaci do 11.05.2021. Przed wypłatą trzeba jednak jeszcze obrócić bonusem sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym. Bez tego nie będziecie mogli przelać środki na swoje konto bankowe, czy depozytowe. Czas na to wynosi aż 30 dni, więc nie brakuje go.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betclic

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 550PLN

Zdjęcie: CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze