Długi weekend powoli dobiega końca, a bukmacherzy mają kolejne promocje dla swoich klientów. Do zgarnięcia są chociażby freebety, czy bonus od depozytu. Dzisiaj będzie kilka spotkań, na które możecie je wykorzystać. W La Lidze zawodnicy Sevilli podejmą Athletic Bilbao, a w Ekstraklasie gracze Piasta powalczą z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Promocje bukmacherskie 03.05.2021

Tym razem poniedziałek nie oznacza powrotu do pracy, a kolejny dzień odpoczynku i jeszcze więcej emocji piłkarskich. W hiszpańskiej lidze zawodnicy Sevilli w ważnym dla siebie spotkaniu zagrają z Athleticiem Bilbao. Klub z Andaluzji dalej ma duże szanse na mistrzostwo, więc nie może sobie pozwolić na potknięcie. Z kolei w Ekstraklasie walczący o czwartą pozycję Piast, która da kwalifikacje do europejskich pucharów, zagra u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Emocji z całą pewnością nie braknie, a do tego możecie je zwiększyć poprzez obstawianie spotkań. Do tego mamy dla Was typy bukmacherskie, z których możecie skorzystać przy typowaniu meczów!

LV BET z bonusem na majówkę!

LV BET dla swoich klientów bonus od depozytu do 500 złotych. Ta akcje skierowana jest do wybranych osób, a te otrzymają maksymalnie 20 złotych z mnożnikiem kursu x25.

 • Po pierwsze trzeba zrobić depozyt za co najmniej 25 złotych, wybierając przy tym “500 PLN na majówkę”.
 • Następnie dostaniecie bonus o wartości dwóch procent z mnożnikiem kursu x25.
 • Aby otrzymać 500 złotych od depozytu, musicie więc wpłacić 1000 złotych. 

Wykorzystać promocje możecie na kupon:

 • AKO z trzema lub więcej zdarzeniami
 • kursem łącznym nie mniejszym niż 2.50, gdzie każde zdarzenie ma mieć 1.25 lub więcej.
 • zagranym za środki bonusowe
 • należy również aktywować na kuponie mnożnik kursu.

Pamiętajcie jeszcze, że przed wypłatą należy trzykrotnie obrócić depozytem po kursie minimalnym 2.00. Jeżeli gracie AKO, to co najmniej jeden typ musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.50. Gdy zrobicie pełny obrót depozytem, to będziecie mogli przelać pieniądze na konto. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/lvbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 3423PLN

grupa 39

Superbet z cashbackiem na początek maja

Ten bonus jest skierowany dla nowych graczy, którzy nie mają jeszcze konta w Superbet. Otrzymacie 100% cashbacku do 150 złotych. Jeżeli swój pierwszy typ przegracie, to otrzymacie cashback. Bukmacher przyzna go w ciągu 72 godzin, a obstawiać go można na wszystkie sporty, zarówno w formie singla, jak i AKO.

Aby kupon kwalifikował się do tej promocji bukmacherskiej, musicie zagrać za minimum 10 złotych. Maksymalna kwota cashbacku to będzie 150 złotych. Przed wypłatą trzeba nim obrócić co najmniej trzykrotnie po kursie 1.50 lub większym. To wszystkie warunki, jakie stawia ten bukmacher!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/superbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: ZAGRANIE

50 za 50 w Fortunie

Fortuna ma ciekawą akcję na niedziele. Jeżeli nie macie konta u tego bukmachera lub nie wpłaciliście jeszcze pierwszego depozytu, to możecie skorzystać z akcji 50 za 50. Wystarczy dokonać depozytu za minimum 50 złotych, a otrzymacie 50 złotych w formie punktów FKP. 

Przy wpłacie należy wpisać kod promocyjny bonus50. Maksymalnie w ciągu 24 godzin otrzymacie bonus o wartości 50 złotych w punktach FKP, a te do wykorzystania są na dowolny sport.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/fortuna

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2230PLN

forBET rozdaje 30 000 PLN!

W przypadku tego bukmachera, w promocji będziecie mogli wziąć udział, jeżeli codziennie, do 06.05.2021 będziecie grali za dokładnie 39 złotych. Zawsze na kuponie muszą się znaleźć co najmniej trzy zdarzenia z kursem 1.30 lub większym. Liczy się zarówno oferta przedmeczowa, jak i AKO. 

A teraz najważniejsza rzecz – jeżeli nie traficie żadnego kuponu, to nie dostaniecie nic z 30 000 złotych. Z kolei każdy trafiony kupon daje Wam jeden udział w puli. Do promocji nie zaliczają się zakłady na sporty Wirtualne, gry karciane, kupony zagrane za środki bonusowe i systemowe. 

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/forbet

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 2480PLN

Esport bez podatku w eWinner

eWinner mocno stawia na rozwój esportu u siebie i jedną ze stałych, dedykowanych promocji, jest esport bez podatku. Zasady tej akcji są bardzo proste. Wystarczy wrzucić na kupon trzy zdarzenia esportowe, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20. Na kuponie nie może być innych zdarzeń niż te esportowe.

Jeżeli spełniliście wszystkie warunki, to gracie bez podatku. Dzięki temu wygracie czternaście procent więcej. Po rozliczeniu kuponu kwota zostanie automatycznie zwiększona i przesłana na konto w przypadku wygranej!

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/ewinner

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 655PLN

ewinner esport baner

Simply The Bet – ranking BETFAN!

Simply The Bet to stała akcja bukmachera BETFAN. W każdym tygodniu podczas jej trwania możecie wziąć udział w rankingu. Za pierwsze miejsce do wygrania jest 1200 złotych, za drugie 750 złotych, a za trzecie 500 złotych.

Co więc trzeba zrobić? Wystarczy zbierać punkty i być lepszym niż inni. Zasady przyznawania oczek są proste i liczone ze wzoru:

 • za wygrany kupon live: stawka x liczba zdarzeń x 2
 • za wygrany kupon przedmeczowy: stawka x liczba zdarzeń x 1
 • za przegrany kupon live: stawka x liczba zdarzeń x 4
 • za przegrany kupon przedmeczowy: stawka x liczba zdarzeń x 2

Skoro już wiecie, jak zbierać punkty, to rywalizujcie z innymi i odbierzcie swoje nagrody. BETFAN co tydzień rozdaje 10 000 złotych. Pamiętajcie jednak, że przed wypłacaniem bonusu nalezy nim obrócić jednokrotnie na kuponach AKO z minimum trzema zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 3.80.

Link do rejestracji konta i odebrania promocji: https://zagranie.com/go/betfan

Kod promocyjny potrzebny przy rejestracji: 1600PLN

Zdjęcie: Joaquin Corchero / Cordon Press / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze