PRIME SHOW MMA 4 typy i kursy bukmacherskie | Gdzie obstawiać Prime 4?

prime mma 4 kursy

Co obstawiać na PRIME Show MMA 4? Przed nami kolejna gala organizowana przez Don Kasjo. Sam zainteresowany zawalczy na niej w pojedynku wieczoru. Kasjusz Życiński stanie naprzeciw Popka. Obaj zmierzą się w starciu bokserskim. To jednak tylko jeden z pojedynków na PRIME MMA 4. W Szczecinie będziemy świadkami męskich, jak i kobiecych konfrontacji. Jakie są typy i kursy bukmacherskie przed galą?

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł za samą rejestrację, 10 zł za depozyt, 5 zł za udostępnienie kuponu)

 

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 100 zł + 100 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł + 5 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PRIME SHOW MMA 4, typy i przewidywania

Co proponujemy w typach dnia na PRIME MMA 4? Gala zostanie zakończona pojedynkiem Don Kasjo vs Popek. Starcie to zostało umówione jako walka bokserska, a to oznacza, że automatycznie rosną szansę Don Kasjo. Kasjusz Życiński parę razy pokazał, że jeśli chodzi o boks to czuje się jak ryba w wodzie. Wszystko dlatego, że w młodości trenował tą dyscyplinę sportu. Don Kasjo unika walk w MMA, a częściej rywalizuje na zasadach bokserskich.

Z FAME MMA do PRIME MMA przeszedł Popek. To on będzie rywalem Don Kasjo na najbliższej gali. Paweł Mikołajuw ma duże doświadczenie w sportach walki. W końcu przed laty walczy w federacji KSW. Ostatnio Popek bierze udział we freak fightach. Najpierw na FAME MMA walczył z Damianem Zduńczykiem, znanym pod pseudonimem Stifler, a później z Normanem Parke. Ostatni pojedynek przegrał ze względu na kontuzje ręki.

W kursach przed PRIME MMA 4 Don Kasjo jest zdecydowanym faworytem. Kasjusz Życiński w boksie pokonał m.in. Marcin Wrzoska, Michała Barona i Mateusza Murańskiego. Popek zdecydowanie lepiej czuje się w klasycznym MMA. Warunki walki powinny sprzyjać Don Kasjo, dlatego typujemy jego wygraną.

Wygra Don Kasjo przed czasem
Kurs: 2.30
Zagraj!

PRIME SHOW MMA 4, kursy bukmacherskie

Na Prime MMA 4 kursy znajdziesz na stronie efortuna.pl. U tego operatora wytypujesz wszystkie walki podczas najbliższej gali. Fortuna na PRIME MMA 4 oferuje obstawianie klasycznych zdarzeń takich jak: kto wygra pojedynek? Możesz też skorzystać z zakładów dodatkowych dotyczących liczby rund czy rozstrzygnięcia pojedynku w oparciu o KO/TKO, decyzję sędziów.

Bukmacherzy przed PRIME Show MMA 4 mają swoich faworytów. Jak już wspominaliśmy wcześniej w walce wieczoru większe szanse daje się Kasjuszowi Życińskiemu. A jak to wygląda w pozostałych pojedynkach? Dla przykładu Fortuna liczy na wygraną Ewy Piątkowskiej, Zusje, a także Konrada Skolimowskiego. To zdecydowani faworyci na PRIME MMA 4.

Poniżej prezentujemy kursy na wszystkie walki PRIME MMA:

Kto wygra?
Fortuna
1.12
Don Kasjo
4.58
Popek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.07
Zusje
5.66
Esmeralda
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.37
Bagietka
1.45
Kamerzysta
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
4.14
Stifler
1.15
Soroko
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.90
Anna Andrzejewska
1.17
Ewa Piątkowska
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.60
Robalini
1.20
Olejnik
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.50
Skolim
2.25
Bayer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Gdzie obstawiać Prime MMA 4?

PRIME MMA 4 w przeciwieństwie do obstawiania Mistrzostw Świata 2022 możesz grać tylko u jednego bukmachera. Federacja ta podpisała kontrakt na wyłączność z jednym operatorem. Co to oznacza? To że tylko jeden bukmacher w naszym kraju dysponuje kursami i zakładami na PRIME MMA 4. O jaką firmę chodzi? O Fortunę, która w swojej ofercie posiada coraz więcej gali typu freak fight.

Fortuna jest legalnym bukmacherem, dlatego pod tym względem nie możesz mieć żadnych zastrzeżeń do tego operatora. Poprzednie gale PRIME MMA również były dostępne na stronie efortuna.pl i mobilnej aplikacji. Można zatem przywyknąć do tego, że gale organizowane przez Don Kasjo są oferowane przez Fortunę. To w końcu jeden z największych bukmacherów w Polsce.

Obstawianie Prime MMA 4 w Fortunie

Gala PRIME MMA 4 tytułowana jest jako Królestwo. Wydarzenie to odbędzie się 26 listopada (sobota), a będziesz je mógł oglądać m.in. w transmisjach PPV na stronie primemma.tv. Fortuna nie oferuje streamu z gali, ale za to dysponuje rozbudowanymi zakładami. Przy każdej walce na PRIME MMA 4 bukmacher ten otworzył kilkanaście rynków, z których możesz korzystać. Co obstawisz?

Zakłady na PRIME MMA 4 podobne są do tych, które znajdziesz w KSW i UFC. Choć to freak fight to bukmacher poważnie podchodzi do tej oferty. Za jej pośrednictwem skorzystać z kursów na nokaut lub techniczny nokaut, a także możesz wskazać, w której dokładnie rundzie zakończy się pojedynek.

PRIME MMA 4 w Fortunie wytypujesz za pośrednictwem strony online efortuna.pl i aplikacji mobilnej. Apkę możesz pobrać za darmo na systemy iOS i Android. Co więcej, nowi gracze, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera rejestrując się z naszym kodem promocyjnym otrzymają pakiet bonusów:

 • freebet bez dpeozytu 20 zł,
 • zakład bez ryzyka do 600 zł + 10 zł freebet.

Obstawiaj PRIME SHOW MMA 4 w Fortunie »

Typy na Prime Show MMA 4

Na Prime Show MMA 4 kibice czekają nie tylko na starcie Don Kasjo vs Popek. Ciekawie prezentują się kobiece konfrontacje. W jednej z nich pojawi się Zusje, która zmierzy się z Esmeraldą Godlewską. W tym przypadku zdecydowaną faworytką jest Kamila Smogulecka. Poza tym do oktagonu wejdzie zawodowa pięściarka, czyli Ewa Piątkowska. Jej przeciwniczką będzie Anna Andrzejewska.

Na PRIME MMA 4 dojdzie do pojedynku Stiflera z Soroko. Już kiedyś obaj ci zawodnicy mieli rywalizować, ale jeden z nich w ostatniej chwili wycofał się z konfrontacji. Przed PRIME MMA 4 podobnie zrobił Norman Parke. Irlandczyk miał walczyć z synem Mirosława Oknińskiego, ale w ostatniej chwili zrezygnował z tego pojedynku.

Co typować na PRIME MMA 4? Przedstawiamy najciekawsze analizy:

Don Kasjo – Popek

Fortuna widzie zdecydowanego faworyta w Kasjuszu Życińskim. Don Kasjo lubi prowokować, ale z drugiej strony w ringu potwierdza swoją wartość. To zawodnik, który przegrał tylko z Normanem Parke. Poza tym Don Kasjo wygrywał w formule MMA, kick-boxingu i klasycznym boksie. Popek najlepsze lata kariery ma już za sobą, a teraz odcina kupony na galach freak fight. Raper jest starszy od Kasjusza Życińskiego, a więc na pewno będzie w ringu mniej mobilny, a także wolniejszy. Nie mamy wątpliwości, że Don Kasjo będzie chciał to wykorzystać. Spodziewamy się tego, że początkowo zmęczy Popka, by w kolejnych rundach rozstrzygnąć walkę na swoją korzyść. Dlatego typujemy jego zwycięstwo przed czasem.

Bagietka – Kamerzysta

Kamerzysta po tym jak pokonał Kruszwila, a następnie stoczył premierową walkę w budce telefonicznej, nie zwalnia tempa. Tym razem na tapet wziął Bagietkę. Na PRIME MMA 4 będzie to pojedynek niepokonanych zawodników. Kamerzysta, jak i Bagietka to tej pory tylko wygrywają. Ten drugi najpierw rozprawił się z Janem Pateckim, a następnie z Robalinim. Jak szanse obu zawodników oceniają bukmacherzy? Według bukmacherów górą będzie Kamerzysta – kursy przemawiają na jego korzyść. Obstawiając ten pojedynek pamiętaj, że walka odbędzie się na zasadach bokserskich w małych rękawicach, a więc nie będzie to klasyczne MMA.

Zusje – Monika Godlewska

Dla Zusje będzie to pierwsza walka na PRIME MMA. Do tej pory zawodniczka ta rywalizowała w FAME MMA i High League. Kamila Smogulecka aktywnie bierze udział w polskiej scenie freak fight. Ma za sobą już pięć walk, z których wygrała dwa pojedynki. Zusje okazywała się lepsza od Dagmary Szewczyk i Marty Rentel. Przegrywała natomiast z Martą Linkiewiczy, Kamilą Wybrańczyk i Anielą Bogusz. Jej rywalka, czyli Monika Godlewska ma za sobą dwie porażki. Na FAME MMA 3 uległa Marcie Linkiewicz, a później Ewelinie Kubiak.

Zdecydowaną faworytką starcia na PRIME MMA 4 jest Zusje. Kamila Smogulecka wydaje się być częściej w treningu. Co też zauważalne – Godlewska nie odniosła do tej pory ani jednej wygranej. Co typujemy? To że wygra Zusje przed czasem.

Stifler – Adam Soroko

W końcu dojdzie do starcia Stiflera z Soroko. W lutym miał się odbyć ten pojedynek, ale ten drugi zawodnik z niego zrezygnował. Tym razem wszystko wskazuje na to, że Adam Soroko wejdzie do oktagonu. Jego rywal, czyli Stifler we freak fights stoczył dwie walki. Zduńczyk wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo – najpierw przegrał z Popkiem, a później z Ousmane Dia. Soroko na PRIME MMA walczył raz – wówczas uległ Pawłowi Tyburskiemu. Kogo obstawiamy do zwycięstwa? Bukmacherzy nisko cenią umiejętności Stiflera, dlatego widzą faworyta w Adamie Soroko. Jego rywal nie boi się ostrej konfrontacji, co również skłania nas ku temu, że to Soroko odniesie zwycięstwo.

Prime MMA 4 Królestwo typy bukmacherskie, proponowany kupon

Poniżej prezentujemy kupon, który typujemy na PRIME MMA 4. Co obstawiamy? Zdecydowaliśmy się na zagranie zakładu AKO zbudowanego z dwóch zdarzeń:

 • Skolim wygra swoją walkę
 • Bagietka vs Kamerzysta – więcej niż 2,5 rundy.prime show mma - typy

Tak przygotowany kupon pozwolił wygenerować kurs ogólny na poziomie 2.43. Przy stawce 600 zł – w zakładzie bez ryzyka możesz wygrać podwojenie!

Zapowiedź i analiza gali PRIME MMA SHOW 4

Gala PRIME MMA 4 odbędzie się nieco w cieniu Mistrzostw Świata w Katarze. W sobotę czekają nas emocje związane z meczem Polska – Arabia Saudyjska. To spotkanie zostanie rozegrane o 14:00, a gala PRIME MMA 4 rozpocznie się wieczorem tego samego dnia. Wydarzenie to zostanie zorganizowane w szczecińskiej hali, gdzie w tym roku odbywało się m.in. KSW.

Kibice, którzy nie wybierają się bezpośrednio na to wydarzenie mogą oglądać PRIME MMA 4 za pośrednictwem PPV. Minimalna cena za abonament wynosi 34.99 zł.

Pełna karta walk Prime MMA 4 Królestwo

Na PRIME MMA 4 organizatorzy zaplanowali 9 pojedynków:

 • Kasjusz Don Kasjo Życiński vs Paweł Popek Mikołajuw
 • Karolina Zusje Smogulecka vs Esmeralda Godlewska
 • Michał Bagietka Gorzelańczyk vs Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak (boks, małe rękawice)
 • Damian Stifler Zduńczyk vs Adam Soroko
 • Anna Andrzejewska vs Ewa Piątkowska
 • Patryk Robalini Śliwa vs Tomek Olejnik
 • Aleksandr Sasha Muzheiko vs Adrian Cios
 • Konrad Skolim Skolimowski vs Emilian Księciunio Bayer
 • Rafał Sportowy Świr Gawron vs Piotr Ochroniarz Kałuski

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze