Gdzie obstawiać PRIME SHOW MMA 3? | PRIME SHOW MMA 3 obstawianie, zakłady

obstawianie prime show mma 3

Obstawianie PRIME MMA 3 interesuje kibiców, jak i typerów, którzy regularnie korzystają z zakładów na sporty walki. Przed nami kolejna gala organizowana przez Don Kasjo. Na PRIME MMA 3 dojdzie do walk w klasycznej formule MMA, a także K-1 i bokserskich warunkach. Ba, po raz pierwszy w historii będziemy mogli podziwiać starcie…w budce telefonicznej. Gdzie obstawiać PRIME MMA 3? Wszystko to znajdziesz w tym artykule!

prime show mma 3 bonusy

Gdzie obstawiać PRIME MMA 3?

Jeśli chodzi o obstawianie PRIME MMA, to na ten moment jest to możliwe tylko u jednego bukmachera. Fortuna to firma, która posiada na wyłączność partnerstwo z federacją Don Kasjo. Co to oznacza? To że tylko u tego operatora znajdziesz kursy na PRIME MMA 3. I choć na polskim rynku jest znacznie więcej bukmacherów, to najbliższą galę obstawisz tylko u jednego z nich.

Na szczęście oferta Fortuny jest na tyle rozbudowana, że w odniesieniu do PRIME MMA 3 nie brakuje żadnych rynków. Typerzy mogli się już przyzwyczaić do tego, że bukmacherzy na freak fight oferuje profesjonalne kursy podobne do tych, które są dostępne w KSW czy UFC. Dzięki temu dokonasz ciekawych zakładów na starcie Pauliny Hornik z Pysią czy pojedynek Sebastiana Nowaka z Maciejem Ratajem. Generalnie dodatkowe rynki obowiązują we wszystkich pojedynkach na karcie walk PRIME MA 3.

Typowanie PRIME MMA 3 w Fortunie

Jeśli jesteś nowym graczem, to od Fortuny możesz odebrać bonus na start. To pozwoli ci uzyskać zakład bez ryzyka na PRIME MMA 3. Co to za promocja? To specjalna oferta, dzięki której możesz odebrać zwrot stawki, jeśli twój faworyt nie zaprezentuje się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Cashback dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy do tej pory nie mieli okazji na rejestracje w Fortunie. Zaliczasz się do tego grona? W takim razie możesz skorzystać z poniższej instrukcji, żeby odebrać zakład bez ryzyka!

Jak otrzymać zakład bez ryzyka na PRIME MMA 3?

 1. Załóż konto w Fortunie wybierając nasz kod promocyjny
 2. Po rejestracji zrób pierwszą wpłatę
 3. Gdy pieniądze pojawią się na twoim koncie postaw zakład na PRIME MMA 3
 4. Pierwszy kupon zostanie objęty ubezpieczeniem stawki
 5. Przegrałeś? W takim razie od Fortuny otrzymasz zwrot do 600 zł

Bonus przed wypłatą należy obrócić x1 w zakładach po dowolnych kursach. Tyle wystarczy, żebyś mógł później pieniądze wypłacić na konto bankowe. A dodatkowo za zweryfikowanie danych osobowych otrzymasz freebet 20 zł. Jeśli wciąż będzie ci mało bonusów, to możesz dokonać drugiej wpłaty na konto. W zamian za to odbierzesz darmowy zakład 10 zł + bonus 50% do 200 zł.

promocje prime show mma 3

Obstawianie PRIME MMA 3 – co trzeba wiedzieć?

Galę PRIME MMA 3 możesz obstawiać przed rozpoczęciem walk. Wydarzenie to odbędzie się 1 października od godziny 20:00. To wtedy rozpoczną się pierwsze pojedynki. Kto wystąpi w oktagonie? Organizatorzy przewidzieli miejsce dla kobiecych, jak i męskich pojedynków. Co ciekawe, w walce wieczoru będzie można podziwiać starcie debiutantek, czyli Pauliny Hornik i Martyny Zbirańskiej.

Choć PRIME MMA 3 kojarzy się przede wszystkim z freak fight, to Don Kasjo na sobotniej gali przewidział też pojedynek typowo sportowy. W co-main evencie do klatki wejdzie Daniel Rutkowski, który niedawno walczył o pas federacji KSW. Rywalem popularnego Rutka będzie Piotr Pają, również znana twarz w sportach walki. To pokazuje, że na PRIME MMA 3 każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno fan MMA, jak i pojedynków celebrytów.

PRIME MMA 3 gdzie obstawiać – oferta bukmachera Fortuna na kartę walk

Co Fortuna przygotowała przed galą PRIME MMA 3? Poza bonusami na start, które wyjaśniliśmy wcześniej, bukmacher ten oferuje oczywiście rozbudowane rynki na wszystkie walki. Na sobotniej gali będzie można podziwiać 11 starć. W zakładach Fortuny znajdziesz nie tylko zwyczajne typy dotyczące tego, kto okaże się lepszy w walce? Dodatkowo możesz korzystać z rozbudowanych rynków na przebieg, jak i zakończenie rywalizacji.

Generalnie przed każdym pojedynkiem Fortuna otwiera 11 typów, z których możesz skorzystać. Co one oznaczają? Dzięki nim obstawisz:

 • zwycięzcę walki,
 • liczbę rund,
 • rozstrzygnięcie: KO/TKO/na punkty,
 • w której rundzie koniec walki,
 • czy walka potrwa mniej niż 60 sekund.

To typy, które funkcjonują nie tylko w PRIME MMA, ale też KSW i UFC. Pokazuje to, że Fortuna dość poważnie podchodzi do konfrontacji freak fight.

Oferta Fortuny na PRIME MMA 3

Jak wspominaliśmy wcześniej w Fortunie PRIME MMA 3 obstawisz bez ryzyka, ale też za pośrednictwem darmowego zakładu. Jak go uzyskać? U tego bukmachera freebet łącznie może liczyć 30 złotych. Na początku masz szansę na to, żeby otrzymać 20 złotych. Jak je zdobyć? To proste, bo wystarczy zarejestrować konto przed PRIME MMA 3, a następnie je zweyryfikować tj. przesłać skany/zdjęcia dokumentu tożsamości i wpisać rachunek bankowy. Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz pierwszy z freebetów, czyli 20 zł.

prime show mma 3 bonusy

Jeśli dokonasz drugiej wpłaty, to zostanie ona nagrodzona kolejnym darmowym zakładem (10 zł). Każdy z freebetów może być użyty do obstawiania PRIME MMA 3. Bonus ten obowiązuje na zakłady pojedyncze, jak i akumulowane.
Co więcej, po drugiej wpłacie otrzymasz też bonus od depozytu, czyli w tym przypadku 50% do 200 zł.

Obstawianie PRIME MMA 3 – jak obstawiać?

Rozpoczynając obstawianie PRIME MMA 3 dokładnie zapoznaj się z formułą pojedynków, która będzie obowiązywała na gali. Już teraz możemy zdradzić, że nie wszystkie walki będą toczone na zasadach MMA. Dla przykładu Daniel Rutkowski z Piotrem Pająkiem zmierzą się na warunkach bokserskich. Oczywiście największe zainteresowanie budzi walka w budce telefonicznej pomiędzy Kamerzystą a Kubą Lasikiem. To starcie bez limitu czasu, co oznacza, że będzie się odbywać aż do zwycięstwa któregoś z tych zawodników.

prime mma 3

Typując PRIME MMA 3 ważne jest to, żeby zapoznać się ze statystykami poszczególnych zawodników. Niektórzy z nich są już bardzo doświadczeni na galach freak fight. To dotyczy chociażby Sebastiana Nowaka. Ztrollowany ma za sobą już pięć pojedynków. To jeden z najczęściej rywalizujących streamerów.

Gala PRIME MMA 3 – najważniejsze informacje

Wydarzenie to odbędzie się w Radomiu, a jeśli nie jesteś zaopatrzony w bilet, to galę obejrzysz za pośrednictwem PPV. Minimalny koszt za transmisje rozpoczyna się od kwoty 34.99 zł.

Reasumując: galę obstawisz u bukmachera Fortuna. Jeśli nie masz u niego konta, a jesteś pełnoletni, to możesz odebrać bonus na start. Jedną z gratyfikacji jest zakład bez ryzyka, dzięki któremu otrzymasz zwrot stawki za nietrafiony kupon.

FAQ

U jakiego bukmachera można typować PRIME MMA 3?

Zakłady bukmacherskie na PRIME MMA 3 są dostępne w Fortunie.

Jakie bonusy oferowane są na PRIME MMA 3?

Nowi użytkownicy Fortuny na PRIME MMA 3 mogą odebrać zakład bez ryzyka, freebety i bonus od wpłaty.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze