Kiedy Prime Show MMA 1? To gala, która od początku wzbudza wiele zainteresowania i kibice nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą w akcji Jasia Kapelę czy Lorda Kruszwila. To, kiedy odbędzie się Prime Show MMA 1 dowiedzieliśmy się na jednej z konferencji prasowych federacji. Co więcej, poznaliśmy też wtedy miejsce, w którym celebryci będą walczyć w klatkach. Kiedy i gdzie Prime Show MMA 1? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule!

Kiedy Prime Show MMA 1? DATA

O tym wydarzeniu mówiło się już od kilku miesięcy. Co jakiś czas pojawiały się informacje o Prime Show, że podczas gali zawalczy Kruszwil, Kamerzysta, Jaś Kapela czy Ziemowit Kossakowski. Główne pytanie było jedno: kiedy? Nowa federacja krok po kroku zdradzała kolejne informacje, choć trzeba przyznać, że była bardzo tajemnicza. Dla przykładu – ciężko było dowiedzieć się, kto w ogóle stoi za Prime Show MMA 1? Więcej informacji poznaliśmy na konferencji prasowej 28 grudnia 2021 roku. To właśnie tam poznaliśmy oficjalną datę dla Prime Show MMA 1.

Kiedy zawalczą celebryci w formule Prime Show MMA 1? Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i pierwsza gala odbędzie się 19 lutego 2022 roku. Jaki to dzień tygodnia? Oczywiście sobota. Gala Prime Show MMA 1 rozpocznie się w sobotni wieczór, a więc włodarze liczą na duże zainteresowanie.

Gdzie odbędzie się Prime Show MMA 1? MIEJSCE

Jeśli chodzi o freak fight, to przywykliśmy, że federacje wybierają duże obiekty sportowe. FAME MMA odbywało się m.in. w Gdynii i Gliwicach, a High League 2 odbędzie się w Kraków Arenie. Prime Show MMA nie chce być gorsze od swoich konkurentów i również wybrało wielką halę sportową. Gdzie odbędzie się Prime Show MMA 1? Kibicom to obiekt doskonale znany, bo odbywały się w nim mecze siatkarskie, koszykarskie i pojedynki KSW. O jaką halę chodzi?

Prime Show MMA 1 zagości w Łodzi, a dokładniej w Atlas Arenie. To hala, która może pomieścić nawet 13 tysięcy widzów, a więc jeśli będzie tyle chętnych, to właśnie tak spora publika będzie mogła wziąć udział w tym wydarzeniu.

prime show mma data

Fot. PressFocus

Bilety na Prime Show MMA 1

Włodarze Prime Show MMA 1 zdecydowali się wynajmując halę w Łodzi nie po to, aby świeciła ona pustkami. Kwestią czasu jest dystrybucja biletów na to wydarzenie. Atlas Arena to jedna z największych hal sportowych w Polsce, a więc kibice powinni być usatysfakcjonowani wyborem tego miejsca. Ile kosztują bilety na Prime Show MMA 1? Tego jeszcze nie wiemy, bo sprzedaż nie została uruchomiona.

Wydaje się, że do sprzedaży biletów Prime Show MMA stworzy własną platformę, a także oddeleguje dystrybucje zewnętrznym serwisom obsługującym tego rodzaju transakcje. Wejściówki na Prime Show MMA 1 być może będzie można wygrać w różnych konkursach organizowanych na profilach społecznościowych uczestników gali. Aby być na bieżąco warto w takim razie subskrybować ich kanały.

Co wiemy już o Prime Show MMA 1?

W przypadku Prime Show MMA 1 znamy datę i miejsce zorganizowania gali. Co więcej, wiemy też, kto zawalczy podczas tej gali. Głównym pojedynkiem będzie konfrontacja Kruszwila z Kamerzystą. Na karcie walk znajdują się również inne nazwiska takie jak Jaś Kapela, a więc kontrowersyjny publicysta, który dał się szerzej poznać wizytą w Hejt Parku u Krzysztofa Stanowskiego. Jego rywalem ma być Ziemowit Kossakowski, były dziennikarz TVP Info.

W Prime Show MMA 1 wezmą też udział osoby kojarzone z FAME MMA. To właśnie w tej federacji drugą walkę w MMA stoczy Damian Zduńczyk, znany szerzej jako Stifler. W FAME MMA musiał on rywalizować z Popkiem i szybko przegrał. Tym razem rywalem Stiflera jest Adam Soroko.

Dodatkowo na gali Prime Show MMA 1 zawalczy Mateusz Murański, Adrian Meduza Salamon i Sebastian Ztrolowany Nowak. Co więcej, 19 lutego 2022 roku do oktagonu wejdą też kobiety. Na karcie walk zostało zaplanowane dwa żeńskie starcia:

 • Julia “Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała
 • Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska

Pełne zestawienie Prime Show MMA 1:

 • Kamerzysta – Lord Kruszwil
 • Dawid “Ambro” Ambroziak – Adrian Cios
 • Adrian “Meduza” Salamon – Dawid Narożny
 • Mateusz “Muran” Murański – TBA
 • Paweł Tyburski – TBA
 • Jaś Kapela – Ziemowit Piast Kossakowski
 • Julia “Queen of the Black” Pelc – Karolina Dumała
 • Adam Soroko – Damian “Stifler” Zduńczyk
 • Sebastian “Ztrolowany” Nowak – Jakub “HeCmAn” Rygiel
 • Wiola Kotelecka – Klaudia Kamińska

Najważniejsze informacje o gali Prime Show MMA 1

Ci co znają temperament Don Kasjo spodziewają się, że na Prime Show MMA 1 będzie wiele ciekawych akcji. Kasjusz Życiński stanął za sterami nowej organizacji freak fight w Polsce, co może oznaczać wielkie show. Don Kasjo był jedną z głównych twarzy FAME MMA, bo to właśnie dzięki tej federacji wypromował swoje nazwisko w świecie sportów walki rywalizując z Marcinem Najmanem, Normanem Parke i Marcinem Wrzoskiem. Kasjusz Życiński postanowił tym razem sam dla siebie być szefem i założył własną federację. Nie zrobił tego sam, bo dodatkowo w Prime Show MMA rządzą Tomasz Bezrąk, Marcin Birka, Bartosz Szuba.

Co ciekawe, Marcin Birka i Bartosz Szuba są związani również z federacją Figh Exclusive Night. FEN to obok KSW największa federacja sportów walki w Polsce. Doświadczenie Marcina Birki i Bartosza Szuby może procentować przy organizowaniu gali Prime Show MMA. Kto wie, może w przyszłości czekają nas transfery na linii FEN – Prime Show MMA? Od strony organizacyjnej to projekt, który może sporo namieszać na polskiej scenie freak fights.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Kiedy gala Prime Show MMA 1?

Gala Prime Show MMA 1 odbędzie się 19 lutego 2022 roku (sobota).

Gdzie zostanie zorganizowane Prime Show MMA 1?

Pierwsza edycja Prime Show MMA odbędzie się w Łodzi.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze