Prime MMA 8: kod promocyjny. Bonusy VIP, oferta i zakład bez ryzyka do 333 PLN!

Don Kasjo po wygranej walce

Prime MMA 8: kod promocyjny na galę. Już w najbliższą sobotę odbędzie się 8. edycja Prime MMA, która to gala zapowiada się bardzo ciekawie! Na pewno wielu obserwatorów i kibiców zechce obstawić najbliższe walki, a ja w poniższym tekście opowiem o naszym kodzie promocyjnym i bonusach VIP, które możecie zyskać przy tej okazji u bukmachera Totalbet! Zapraszam zatem serdecznie do lektury.

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

 

baner Totalbet na Prime MMA 8

Kod promocyjny na Prime MMA 8

Gala Prime MMA 8 odbędzie się już w najbliższą sobotę, a więc 13. kwietnia 2024 roku! Karta walk wygląda znakomicie i na pewno samo wydarzenie cieszyć się będzie dużym zainteresowaniem! Kibice i obserwatorzy gal freak-fightowych najpewniej będą chcieli pokusić się o obstawienie najbliższych pojedynków. Przez długi czas Prime MMA współpracowało z bukmacherem Fortuną, jednak ostatnio zmieniło bukmachera. Obecnie wszystkie walki tej organizacji znajdziemy i obstawimy u bukmachera Totalbet, który również cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku polskich bukmacherów!

I tutaj przechodzimy do kwestii naszego kodu promocyjnego na Prime MMA 8. Jak już wspomniałem, obecnie Totalbet jest oficjalnym bukmacherem organizacji, a to oznacza, że wszystkie pojedynki obstawimy tylko i wyłącznie u niego. Jeżeli nie macie jeszcze założonego konta w Totalbet, to podczas rejestracji warto wykorzystać nasz kod promocyjny. Pozwoli Wam on odebrać możliwie najwyższe bonusy na rynku, o których opowiem więcej w dalszej części tekstu. Wspomniany kod promocyjny to “ZAGRANIE” i to właśnie wpisując tę frazę w odpowiednim polu zyskacie najwyższe na rynku bonusy VIP od oficjalnego bukmachera Prime MMA 8, czyli Totalbet!

Kod Totalbet na Prime MMA 8

Jak już wspomniałem, organizacja Prime MMA rozpoczęła współpracę z bukmacherem Totalbet. Jako wieloletni partner tego operatora, mamy dla nowych graczy kod promocyjny, który gwarantuje najwyższy na rynku pakiet powitalny. Jeżeli chcecie więc obstawić sobotnie pojedynki na kuponie i podczas rejestracji użyjecie kodu promocyjnego ZAGRANIE, będziecie w stanie wytypować pojedynki Prime MMA 8 bez ryzyka i to aż na 3 kuponach! Zarejestrowanie konta z naszego polecenia gwarantuje bowiem odebranie aż 3 zakładów bez ryzyka, gdzie kwota każdego z nich wynosi 111 PLN! Jak łatwo więc policzyć, można liczyć tu na aż 333 PLN bonusów w formie ubezpieczonych kuponów. A jeśli nie macie pomysłu na kupony, to zerknijcie koniecznie na nasze typy Prime MMA 8.

Prime MMA 8, bonusy VIP

Jakie bonusy bukmacherskie na Prime MMA 8 można otrzymać od bukmachera Totalbet? Operator ten stawia na jakość, a nie ilość. W pakiecie powitalnym nie znajdziemy zatem miliona bonusów i promocji, ale za to otrzymamy 3 zakłady bez ryzyka, które należą do ścisłego topu na polskim rynku! Oprócz bardzo wysokiej kwoty ubezpieczonych kuponów, na uwagę zasługuje również fakt, że przegrane środki zwracane są przez Totalbet na konto główne gracza.

Oznacza to, że po odjęciu nieznacznej części stawki na podatek, całość zwróconej gotówki można od razu wypłacić na konto bankowe! Nie jest to reguła, bo znaczna część bukmacherów wymaga obrotu, a zatem ponownego obstawienia zwróconych środków. Bonusy VIP w Totalbet przyciągnęły już wielu graczy właśnie za sprawą atrakcyjnych warunków i możliwości natychmiastowego wypłacenia postawionej stawki na rachunek bankowy bez konieczności ponownego obstawiania kuponów!

Zakłady bez ryzyka na Prime MMA 8

No dobrze, a zatem w jaki sposób otrzymać wspomniane zakłady bez ryzyka na Prime MMA 8 i zagrać aż 3 kupony bez obawy o ewentualną utratę środków? Sam proces rejestracji zajmuje maksymalnie kilka minut i jest banalnie prosty. Najważniejszą jego częścią jest wpisanie kodu promocyjnego ZAGRANIE, który da bukmacherowi znać, że zakładacie konto z naszego polecenia, a co za tym idzie, otrzymacie wspomniane 3 zakłady bez ryzyka o łącznej wartości 333 PLN! Poniżej instrukcja rejestracji w Totalbet i zgarnięcia ubezpieczonych zakładów:

  1. Załóż konto w Totalbet z linku https://zagranie.com/goto/totalbet.
  2. Podczas rejestracji użyj koniecznie kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty i obstaw kupon AKO (z przynajmniej dwoma zdarzeniami).
  4. Jeżeli przegrasz swój kupon, otrzymasz zwrot na konto depozytowe aż do 111 PLN.
  5. Drugi i trzeci kupon w historii konta także będzie ubezpieczony do 111 PLN!

Zakład bez ryzyka Totalbet

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze