Prime MMA 8: karta walk. Zawodnicy, kto walczy? FAWORYCI

Don Kasjo wychodzący do walki

Prima MMA 8: karta walk. Już w najbliższą sobotę, a więc 13. kwietnia odbędzie się ósma edycja gali Prime MMA! Nie brakuje głosów, że będzie to najciekawsza edycja gali pod szyldem tej organizacji! Kto zawalczy podczas zbliżającego się eventu, jak wygląda karta walk Prime MMA 8 i kto jest największym faworytem? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

 

baner Totalbet na Prime MMA 8

Prime MMA 8 – karta walk

O ile poprzednie edycje Prime MMA nie zawsze elektryzowały kibiców freak-fightów w Polsce, o tyle ósma edycja wydarzenia zapowiada się doskonale i ma potencjał, by stać się jedną z najlepszych edycji w historii organizacji! Na karcie walk zobaczymy w sumie 10 pojedynków, a do tego zestawu dodać należy wielki Finał Igrzysk Gladiatorów! Sama karta walk to wiele znanych i kontrowersyjnych postaci, ale również pojedynki mniej kojarzonych zawodników, którzy dopiero wchodzą do świata freak-fightów. Swoją drogą, na naszej stronie pojawiły się już typy na Prime MMA 8 i jeśli nie macie pomysłu na obstawienie gali, to polecam sprawdzić nasze przemyślenia i propozycje zakładów! Wracając natomiast do kwestii karty walk Prime MMA 8, cała rozpiska została już zatwierdzona przez organizatora i wygląda w następujący sposób:

Karta walk Prime MMA 8

Najciekawsze walki na Prime MMA 8

Jak więc widzicie, sobotnie wydarzenie na papierze wygląda znakomicie i najpewniej dostarczy kibicom masy emocji! Na karcie walk Prime MMA 8 znaleźli się zawodnicy z bardzo różnych środowisk, co ma na celu przyciągnąć przed ekrany jeszcze większą liczbę kibiców. Mamy tu influenserów, raperów, czy postaci znane z reality-show, czyli całą mieszankę przeróżnych światów! Jakie walki na Prime MMA 8 są najciekawsze? Oczywiście masę emocji wzbudza pojedynek wieczoru, czyli walka Don Kasjo z Arkadiuszem Tańculą. Ciekawe powinno być również zestawienie Jasia Kapeli z Kaczorem BRS, bo obaj panowie darzą się gigantyczną niechęcią, co widać było na konferencjach. Obojętnie nie przejdziemy również koło pojedynku Prezesa FEN z Japczanem, czy wspomnianych już Igrzysk Gladiatorów!

Faworyci Prime MMA 8

Na karcie walk Prime MMA 8 znajdziemy bardzo ciekawie zapowiadające się pojedynki, w których o wskazanie wyraźnego faworyta naprawdę trudno. Mamy również starcia, w których znacznie większe szanse daje się poszczególnym zawodnikom. Kto należy do największych faworytów na Prime MMA 8? Patrząc na wystawione przez bukmachera Totalbet kursy, murowanymi pretendentami do zwycięstwa są chociażby Don Kasjo, Damian “Dzik” Graf, Paramaxil, czy Daro Lew. Ostatecznie jednak oktagon i sama walka potrafiły negatywnie zweryfikować nawet największych faworytów, a nic przed ostatnim gongiem nie jest nigdy przesądzone. Tak czy siak, karta walk Prime MMA 8 wygląda bardzo atrakcyjnie i na pewno sama gala ma potencjał, by również się taką okazać!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze