Prime MMA 8: gdzie i co obstawiać? Obstawianie Prime Show MMA 8

Don Kasjo podczas walki

W najbliższą sobotę dojdzie do jednej z najciekawszych, o ile nie najciekawszej gali Prime MMA w jej historii! Na karcie walk znajdziemy kilka znakomicie zapowiadających się pojedynków, a wielu kibiców na pewno zechce obstawić zbliżające się walki. Gdzie obstawiać Prime MMA 8 i co w zasadzie warto umieścić na kuponach przy okazji tej gali? Zapraszam do sprawdzenia w poniższym tekście!

Masz ochotę obstawić galę Prime MMA 8? Załóż konto w Totalbet, który jako jedyna na rynku ma zakłady bukmacherskie na wszystkie walki!

Już teraz możesz założyć konto i zagrać zwycięstwo Don Kasjo z Tańculą po promocyjnym kursie 200.00!

 

baner Totalbet na Prime MMA 8

Prime MMA 8 gdzie obstawiać?

Większość freak-fightowych organizacji ściśle współpracuje z konkretnymi firmami oferującymi zakłady bukmacherskie. Oznacza to, że pojedynki danych gal obstawimy u pojedynczych bukmacherów, którzy mają prawo do wystawiania kursów i przyjmowania zakładów na wyłączność. Prime MMA długo współpracowała z bukmacherem Fortuna, jednak ostatnio nastąpiła w tej kwestii zmiana i obecnie oficjalnym operatorem tej organizacji jest Totalbet! To uznany i renomowany bukmacher, który również cieszy się sporą popularnością na polskim rynku. Jak zatem łatwo wywnioskować, sobotnią galę Prime MMA 8 obstawić można tylko i wyłącznie w Totalbet!

Prime MMA 8 w Totalbet

Jak już przed chwilą wspomniałem, przy okazji 8. edycji gali Prime MMA zakłady bukmacherskie na walki można obstawiać u bukmachera Totalbet. Wcześniej nie prowadził on współpracy z organizacjami freak-fightowymi, jednak gracze, którzy regularnie obstawiają mecze, czy wydarzenia sportowe, wypowiadają się o tym bukmacherze bardzo pozytywnie! Ma on szeroką ofertę kursów i zakładów i podobnego scenariusza można spodziewać się przy okazji Prime MMA 8! Ponadto w Totalbet nowi gracze mogą liczyć na bardzo ciekawe bonusy bukmacherskie, a sam proces wpłacania i wypłacania środków jest dość szybki! Z perspektywy czasu będziemy mogli ocenić, czy obstawianie Prime MMA 8 w Totalbet okaże się pozytywną zmianą, jednak wiele wskazuje na to, że masa kibiców zdecyduje się obstawić swoje kupony na sobotnią galę właśnie u tego bukmachera!

Co obstawiać na Prime MMA 8?

No dobrze, ale w zasadzie co obstawiać na Prime MMA 8 i jakie zakłady warto rozważyć? W walce wieczoru Don Kasjo zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą i warto przemyśleć kwestię zwycięstwa Życińskiego na punkty. Kasjusz większość swoich walk kończył właśnie na pełnym dystansie i nie posiada on pojedynczego, mocnego uderzenia. Tańcula jak na warunki freak-fightów jest zawodnikiem solidnym i doświadczonym, jednak przegrywał już w swojej karierze z rywalami wyraźnie słabszymi od Don Kasjo. Taki zakład wiąże się z kursem 1.60, co stanowi ciekawą opcję chociażby do kuponu AKO. Takie zakłady możecie natomiast uzupełnić innymi typami na Prime MMA 8!

Don Kasjo wygra na punkty
Kurs: 1.60
Zagraj!

Rodzaje zakładów na Prime MMA 8

Nowi typerzy i osoby, które okazjonalnie zaglądają na strony zakładów bukmacherskich zwykle obstawiają zakłady na zwycięzcę danego pojedynku. Musicie jednak wiedzieć, że Totalbet przy okazji gali Prime MMA 8 posiada bardziej rozbudowaną ofertę, a na konkretne walki znajdziemy nawet po kilkanaście różnych zakładów. Najpewniej im bliżej gali, tym wspomnianych zakładów będzie przybywać, chociaż już na ten moment oferta jest ciekawa i rozbudowana! Bukmacherzy przy okazji gal MMA nie ograniczają się zatem wyłącznie do zakładów na rezultat walki, ale w ofertach często znajdziemy zdarzenia takie jak:

  • zakłady na zwycięzcę pojedynku
  • zakłady na sposób zwycięstwa (poddanie, KO, decyzja itd.)
  • zakłady na liczbę stoczonych rund
  • zakłady na zakończenie walki w 60 sekund
  • zakłady na pełny dystans w walce 
  • inne zakłady

Obstawianie Prime MMA 8

Podsumujmy sobie zatem treści zawarte w tym artykule i dotyczące obstawiania Prime MMA 8. Wszystkie pojedynki gali dostępne są na stronie bukmachera Totalbet, który niedawno rozpoczął współpracę z organizacją. Podczas rejestracji warto wykorzystać kod promocyjny ZAGRANIE, który pozwoli Wam odebrać aż 3 zakłady bez ryzyka! Samo obstawianie Prime MMA 8 nie jest niczym trudnym, a w ofercie bukmachera znajdziemy po kilkanaście zakładów na różne pojedynki. Każdy warto jednak chociaż pobieżnie przeanalizować i dowiedzieć się czegoś o poszczególnych zawodnikach, ich doświadczeniu, czy sposobie walki. Ostatecznie typując gale freak-fightowe można trafić naprawdę wysokie kursy i zgarnąć pokaźne wygrane, czego Wam serdecznie życzę przy okazji obstawiania Prime MMA 8!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze