Gdzie oglądać PRIME Show MMA 2? Znamy cenę PPV, a także sposób na oglądanie najbliższej gali Don Kasjo. Prime Show MMA 2 obejrzysz w internecie, ale też w telewizji. Stream na żywo dostępny jest w dwóch wersjach: Basic i Premium. Sam decydujesz, które PPV wybierasz i w jakim formacie oglądasz. Sprawdź wszystkie informacje odnośnie PPV na PRIME Show MMA 2!

prime mma show 2 typy

📺 PRIME Show MMA 2 gdzie oglądać? PRIME Show MMA 2 PPV

Przed PRIME Show MMA 2 możesz odebrać od Fortuny bonus, za który wytypujesz zakłady związane z tym wydarzeniem. Transmisja live u bukmachera dostępna jednak nie będzie, dlatego jeśli chcesz śledzić najbliższą galę – musisz skorzystać z model Pay Per View. Co to oznacza? To że tylko posiadacze kodu PPV mogą oglądać PRIME Show MMA 2.

To znany sposób transmisji gali freak fight, bo podobne mechanizmy oglądania działają w przypadku FAME MMA i High League. Całe wydarzenie PRIME Show MMA 2 obejrzysz na żywo w specjalnie dostosowanym serwisie streamingowym: primemma.tv. To portal, na którym możesz aktywować kod PPV, a następnie oglądać galę przy użyciu przeglądarki internetowej.

prime ppv

PRIME Show MMA 2: PPV. Jak kupić? Ile kosztuje? Cena i kod promocyjny!

Jak kupić PPV na PRIME Show MMA 2? Pierwsze co trzeba zrobić, to zarejestrować konto w serwisie primemma.tv. Dostęp do transmisji live mają tylko zalogowani użytkownicy, a więc jeśli nie jesteś zarejestrowany, to powinieneś uzupełnić formularz zgłoszeniowy składający się z następujących danych:

  • imię,
  • nazwisko,
  • adres e-mail,
  • narodowość,
  • hasło do logowania.

Po utworzeniu konta będziesz mógł zalogować się na stronie primemma.tv, a następnie przejść do zlecenia zakupu kodu PPV. Wybierając chęć kupienia transmisji będziesz musiał zdecydować, czy chcesz korzystać z opcji podstawowej (Basic) czy Premium. Musisz wiedzieć, że w obu przypadkach jest różna cena za PPV.

Dla użytkowników chcących obstawiać PRIME Show MMA 2 przypominamy, że odbierając od Fortuny kod promocyjny: ZAGRANIE mogą oni odebrać zakłady bez ryzyka do kwoty 600 złotych! Dodatkowe bonusy na PRIME Show MMA 2 to freebet i 50% od wpłaty do 200 złotych.

prime show mma 2 typy

PRIME MMA 2 transmisja na żywo

Jak oglądać transmisje? Za PPV dokonasz opłaty korzystając z elektronicznych przelewów. Wszystko to sprawia, że kod możesz nabyć długo przed galą lub w trakcie jej trwania. Zwykle wygląda to tak, że po zaksięgowaniu płatności – system automatycznie wysyła kod, który aktywuje transmisje. Gdzie go wpisać lub wkleić? Na stronie primemma.tv wystarczy wejść w zakładkę “zrealizuj kod” i we wskazanym polu umieścić voucher na transmisje.

Do tej pory Prime Show MMA nie uruchomiło aplikacji na urządzenia mobilne, tak jak zrobiło to FAME MMA. To oznacza, że transmisje live z sobotniej gali obejrzysz tylko w serwisie primemma.tv. W ten sposób można oglądać galę High League, a w przeszłości na stronie online były też transmitowane walki KSW. Za obsługę transmisji odpowiada zewnętrzna platforma streamonline.tv.

CENA PPV na PRIME Show MMA 2 – ile kosztuje?

Ile trzeba zapłacić za transmisje PRIME Show MMA 2? Aby oglądać w akcji Normana Parke, Grzegorza Szulakowskiego czy Marcina Wrzoska trzeba opłacić PPV. Najniższa cena pakietu Basic liczy 29.99 złotych. To kwota, która pozwala na oglądanie całej gali. Natomiast, jeśli chcesz oglądać w lepszej jakości obrazu, to wersja Premium kosztuje 35.99 złotych. Przed opłatą za PPV decydujesz, który model transmisji cię interesuje. Bez względu na to, co wybierzesz i tak możesz oglądać wszystkie pojedynki na gali.

Co ciekawe, konferencję prasową i ceremonię ważenia przed PRIME Show MMA 2 obejrzysz na żywo w serwisie YouTube. W tym przypadku za dostęp do materiałów wideo nie trzeba płacić.

PRIME Show MMA 2 PPV – jak kupić?

Płatności za PPV dokonasz poprzez przelew elektroniczny. To wygodny i bezpieczny sposób transferu środków na konto operatora. Co więcej, tego rodzaju transakcje są błyskawicznie rozliczane, co oznacza, że po chwili powinieneś otrzymać kod PPV, aby uruchomić stream online z gali. To nic, że będą to godziny, w których teoretycznie banki nie pracują. Pomimo tego opłata i tak powinna być rozliczona przez operatora, a co za tym idzie – ty otrzymasz dostęp do transmisji z PRIME MMA 2.

PPV na PRIME Show MMA 2 – gdzie kupić? Gdzie oglądać?

Dostęp do sobotniej gali PRIME Show MMA 2 możesz wykupić tylko za pośrednictwem oficjalnego serwisu federacji. Podobnie to przebiega w FAME MMA i High League, a więc jeśli masz doświadczenie z tymi galami, to w tym przypadku wszystko powinno przebiegać bez kłopotów.

Wspominaliśmy wcześniej, że PRIME Show MMA 2 możesz oglądać również w telewizji. Co prawda żadna stacja nie transmituje gali, ale jeśli masz Smart TV, to w przeglądarce telewizora możesz uruchomić serwis primemma.tv, a następnie zalogować się na aktywne konto. Innym sposobem na oglądanie PRIME Show MMA 2 live jest chromecast i wysyłanie sygnału do telewizora. Jak się to robi? Należy castować obraz z komputera/telefonu na ekran TV. Aby działało to prawidłowo, to chromecast i urządzenia główne (telefon, komputer) muszą być podłączone do tej samej sieci internetowej.

FAQ

Ile kosztuje PPV na PRIME Show MMA 2?

Cena za transmisje live rozpoczyna się od 29.99 złotych.

Gdzie oglądać najbliższą galę PRIME Show MMA?

Federacja do transmisji dedykuje specjalny serwis online: primemma.tv.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze