Na PRIME Show MMA 2 karta walk złożona jest z męskich i kobiecych pojedynków. W większości przypadków starcia odbędą się na zasadach MMA, ale też będzie można podziwiać pojedynki bokserskie i te w formule K-1. W walce wieczoru pojawią się profesjonaliści, czyli Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. Oczywiście nie zabraknie też osób znanych w social media. Kto konkretnie zawalczy na gali organizowanej przez Don Kasjo?

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

🥊 Pełna karta walk PRIME Show MMA 2

Na PRIME Show MMA 2 tym razem postawiono na 11 pojedynków. Karta walk jest obficie zapełniona, co oznacza, że podczas najbliższego, sobotniego wieczoru będzie co oglądać. W większości przypadków będą to męskie konfrontacje. Jeśli chodzi o kobiety, to na PRIME Show MMA do oktagonu wejdą Dominika Rybak i Klaudusek.

Na najbliższej gali osiem walk zostanie przeprowadzonych na zasadach MMA. Paweł Tyburski zawalczy z Adamem Soroko w małych rękawicach, a Jakub Rygiel stanie do pojedynku bokserskiego z Dawidem Ambroziakiem. W walce wieczoru na klasyczne MMA zdecydowali się Norman Parke i Grzegorz Szulakowski. To zawodnicy z przeszłością w KSW, więc powinni zaprezentować wysoki poziom sportowy.

Kto walczy na gali PRIME Show MMA 2?

W typach bukmacherskich przed PRIME Show MMA 2 będziesz mógł uwzględnić innego ze znanych zawodników MMA, czyli Marcina Wrzoska. Polish Zombie stanie do pojedynku z Gabrielem Al-Sulwi, który w przeszłości toczył walki w FAME MMA. Wrzosek jeszcze jakiś czas temu rywalizował z Don Kasjo, a dziś bierze udział w jego federacji. Podobna historia dotyczy Normana Parke’a. W końcu rywalizowali oni na FAME MMA 10, gdzie Don Kasjo mocno krytykował werdykt sędziowski.

Na PRIME Show MMA 2 pokaże się też Damian Zduńczyk znany pod pseudonimem Stifler. Ponownie wykazuje się on dużą odwagą, bo kiedyś wszedł do oktagonu przeciwko Popkowi, a w sobotę zawalczy z dużo większym rywalem: Sergine Ousmane Dia. Przypomnijmy, że Bombardier w KSW pojedynkował się z Mariuszem Pudzianowskim.

Karta walk PRIME Show MMA 2 ma sporo odniesień do sportowców znanych z KSW. Co jednak nie oznacza, że nie znalazło się w niej miejsce dla typowych freak fightów. W tym przypadku wystarczy wspomnieć o Macieju Rataju, HeCmAnie czy Dawidzie Ambroziaku.

prime show mma karta walk

PRIME Show MMA 2 karta walk

Don Kasjo postawił na wiele walk, bo zwykle w tego rodzaju eventach mamy do czynienia z ośmioma pojedynkami. Na PRIME Show MMA 2 umówionych jest 11 konfrontacji. Karta walk zbudowana jest w ten sposób, że powinno być dobre show, a także w niektórych starciach wysoki poziom sportowy. W końcu pojedynek Parke – Szulakowski równie dobrze mógłby odbyć się w KSW.

Poniżej prezentujemy pełną kartę walk:

Walka wieczoru:

 • Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski

Pozostałe walki:

 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi
 • Paweł „Tybori” Tyburski vs Adam Soroko
 • Piotr Kaluski vs Ernest „Red” Ivanda
 • Serigne „Bombardier” Ousmane Dia vs Damian „Stifler” Zduńczyk
 • Jakub „HeCmAn” Rygiel vs Dawid „Ambro” Ambroziak
 • Michał „Bagietka” Gorzelanczyk vs Jan Patecki
 • Maciej Rataj vs Mikołaj “Vandal” Rdzenek
 • Mateusz „Millu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
 • Jaś Kapela vs Konrad „Skolim” Skolimowski
 • Dominika Rybak vs Klaudusek

Norman „Stormin” Parke vs Grzegorz „Szuli” Szulakowski

W walce wieczoru na PRIME Show MMA 2 Norman Parke zawalczy z Grzegorzem Szulakowskim. Ten pierwszy w ostatnim czasie rywalizuje dość intensywnie. Wystarczy zauważyć, że w maju na FAME MMA 14 pokonał Piotra Szeligę. Z kolei w marcu rywalizował z Popkiem. Stormin na stałe wszedł do polskich freak fightów. Wcześniej wydawało się, że będzie walczył tylko dla FAME MMA, ale jak widać został przekonany również przez PRIME Show MMA.

Dla Szulakowskiego będzie to pierwsza walka po trzech latach przerwy. Szuli ma za sobą trzy przegrane w KSW – ostatnio przeciwko Szamilowi Musajewowi. To zawodnik, który w zawodowym MMA stoczył 13 walk, z których wygrał 9 pojedynków.

PRIME Show MMA 2, zawodnicy i wszystkie walki

Na PRIME Show MMA 2 po raz kolejny udział weźmie Jaś Kapela. Lewicowy publicysta po tym, jak w debiucie pokonał Ziemowita Kossakowskiego, tym razem zmierzy się z Konradem Skolimowskim. Co ciekawe, w oktagonie pojawi się też Adam Soroko, który ostatnio w kontrowersyjnych okolicznościach zrezygnował z pojedynki przeciwko Stiflerowi na PRIME Show MMA 1.

Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Gabriel „Arab” Al-Sulwi

Marcin Wrzosek znalazł się poza KSW, a w związku z tym aktywnie szuka angażu w pozostałych federacjach. Po tym, jak przegrał z Don Kasjo na FAME MMA, przynajmniej na razie nie ma powrotu do KSW. W międzyczasie Polish Zombie wystąpił na gali Wotore 5, gdzie pokonał Vaso Bakocevica. Jego najbliższy rywal, czyli Gabriel Al-Sulwi w marcu przegrał z Piotrem Szeligą. Poza tym notował same zwycięstwa. Arab wygrywał m.in. z Patrykiem Wozińskim, Pawłem Tyburskim i Maciejem Gnatowskim.

Serigne „Bombardier” Ousmane Dia vs Damian „Stifler” Zduńczyk

Ousmane Dia dał się poznać w Polsce ze względu na pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim. Wówczas o Senegalczyku usłyszało szersze grono kibiców MMA. Przede wszystkim wrażenie zrobiły jego gabaryty. Bombardier mierzy blisko 2 metry, a przy tym waży 150 kilogramów. Mimo to Pudzian wygrał z nim już po 18 sekundach. Czy podobnej sztuki dokona Damian Zduńczyk? Stifler oczywiście nie jest zawodowym zawodnikiem MMA, więc na pewno będzie miał trudniejsze zadanie. Tym bardziej, że nie posiada takiej siły co Mariusz Pudzianowski.

Damian Zduńczyk, jak na razie, ma za sobą jedną walkę w MMA. W 2020 roku uległ Popkowi na FAME MMA. Następnie miał walczyć przeciwko Adamowi Soroko, ale ten nie wyszedł do oktagonu.

Karta walk PRIME Show MMA 2 – podsumowanie

W PRIME Show MMA 2 ponownie może dojść do niespodziewanych rozstrzygnięć, jak i trudnych do zaplanowania sytuacji. Takimi prawami rządzą się freak fighty. Przypomnijmy, że wszystkie walki możesz obstawiać w zakładach Fortuny. U tego bukmachera możesz odebrać freebety bez depozytu, jeśli zarejestrujesz konto z naszym kodem: ZAGRANIE.

FAQ

Kto pojawi się w walce wieczoru na PRIME Show MMA 2?

W głównej walce udział wezmą Norman Parke i Grzegorz Szulakowski.

Kto weźmie udział w PRIME Show MMA 2?

Na gali Don Kasjo zawalczą Marcin Wrzosek, Arab, Tybori, Ambro, Stifler, Rataj czy Skolim.

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze