Preston – Tottenham: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.01.2023

Harry Kane bijący brawo po wygranym meczu

Gdzie oglądać Preston – Tottenham? Puchar Anglii powoli zaczyna wkraczać w decydującą fazę, a co za tym idzie, spotkania w jego rozgrywkach stają się coraz ciekawsze. W sobotę o awans do kolejnej rundy FA Cup powalczy między innymi Tottenham, który zagra z ekipą Preston. Poniżej poinformuję, gdzie oglądać ten mecz w TV i jakie są opcje na zobaczenie streamów online. Zapraszam do sprawdzenia.

Spotkanie Preston – Tottenham, to tylko jeden z wielu sobotnich meczów w FA Cup. Zobaczyć go będzie można na żywo między innymi u bukmachera STS, który oferuje masę ciekawych streamów, w tym właśnie z rywalizacji Preston – Tottenham. Jak zdobyć dostęp do bezpłatnej transmisji?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź mecz Preston – Tottenham i włącz transmisję na żywo w zakładce “Zakłady Live”

sts zbr

Preston – Tottenham, transmisja na żywo w TV

Jeżeli chodzi o transmisję w TV z meczu Preston – Tottenham, to takowa będzie dostępna w Polsce, jednak nie będzie niestety darmowa. Zostanie bowiem pokazana na kanale Eleven Sports 2, a jej rozpoczęcie planowane jest na sobotę, 28. stycznia na godzinę 19:00. W przypadku gdy przed rozpoczęciem spotkania chcecie obstawić typy na Portsmouth – Tottenham, warto zapoznać się z naszą analizą!

Preston – Tottenham: transmisja i stream online za darmo

Jak już wspomniałem wyżej, stream online ze spotkania Preston – Tottenham będzie dostępny na żywo w STS TV! Bukmacher ten jest w pełni legalny, a jeśli zarejestrujecie się zgodnie z powyższą instrukcją i obstawicie owy mecz, to stream z jego przebiegu będziecie mogli zobaczyć za darmo! W tym miejscu chciałbym wspomnieć o dostępności zakładów bez ryzyka u legalnych bukmacherów. W STS kwota takiego bonusu wynosi aż 100 PLN! O co dokładnie chodzi?

  1. Zarejestruj się w STS.
  2. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego “ZAGRANIE”.
  3. Dokonaj pierwszej wpłaty i zagraj swój pierwszy kupon.
  4. Jeśli kupon nie wejdzie, STS zwróci Ci do 100 PLN (minus podatek 12%).
  5. Zwrócone środki możesz wypłacić lub grać dalej!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

600 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 660 zł, a z naszym kodem zgarniasz 760 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 600 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać Preston – Tottenham?

Na polskim rynku znajdziemy wielu bukmacherów, którzy oferują transmisje online. W przypadku spotkania Preston – Tottenham informowałem już o transmisji w TV, jak i streamie online dostępnym na stronie internetowej STS. Warto powiedzieć także o możliwości zainstalowania aplikacji mobilnej STS na swój smartfon – także tam zobaczycie omawiane zawody FA Cup! Powodzenia!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze