Preston – Leicester City: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.04.2024

Jamie Vardy po wywalczeniu awansu

Gdzie oglądać Preston – Leicester City? Ekipa Lisów jest już pewna powrotu do Premier League, a w najbliższy poniedziałek może przypieczętować zdobycie mistrzostwa drugiej ligi! W tym celu trzeba wygrać na wyjeździe z Preston, a jeżeli chcecie obejrzeć to starcie na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie wszystkie informacje o transmisji w TV, jak i streamach online. Zachęcam więc do sprawdzenia szczegółów!

Preston – Leicester City na żywo w TV

Piątkowa porażka Leeds United z QPR przypieczętowała awans Leicester City do Premier League! Popularne Lisy już w poniedziałek mogą zapewnić sobie także mistrzostwo Championship – aby tak się stało, muszą oni pokonać Preston na wyjeździe. Ostatnie starcie w ramach 45. kolejki Championship rozpocznie się 29. kwietnia 2024 roku o godzinie 21:00 czasu polskiego. Jeżeli idzie o transmisję na żywo w TV, to interesujący nas mecz będzie można obejrzeć w takiej formie! Na telewizorach z funkcją SMART bez problemu włączycie transmisję w Viaplay. Towarzyszyć jej będzie polski komentarz i obraz w jakości HD, lecz będzie to płatna opcja.

Preston – Leicester City gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli nie macie wykupionego pakietu w serwisie Viaplay, a chcecie obejrzeć mecz Preston – Leicester City na żywo, to mam dla Was alternatywę! Polscy bukmacherzy regularnie pokazują na swoich stronach spotkania Championship w formie streamów online. Przykładem takiego operatora jest STS. Tam wystarczy zalogować się na swoje konto i w przeciągu 24 godzin przed rozpoczęciem meczu zagrać dowolny kupon za najniższą nawet stawkę! W praktyce stawiając zaledwie 2 PLN można zyskać możliwość obejrzenia starcia Preston – Leicester w STS TV! Instrukcja skorzystania z takiej możliwości pod spodem:

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Preston – Leicester i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Preston – Leicester City?

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego teksu będziecie wiedzieli, gdzie oglądać Preston – Leicester City na żywo. Z dostępem do transmisji nie będzie większego problemu. Kibice skorzystać będą mogli z transmisji w Viaplay, ale również wybrać darmową opcję, czyli legalny i bezpieczny stream online w STS TV. Ostatecznie decyzję pozostawiam już Wam i na koniec zachęcam do sprawdzenia transmisji bukmacherów, bo ciekawych gier w poniedziałek nie zabraknie. Powodzenia i mnóstwa emocji!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze