fot. Steffan Bowen

Wracamy do najlepiej opłacanego turnieju darta w ciągu roku. Rozpoczynamy drugi tydzień Premier League, czyli odpowiednik Ligi Mistrzów w tym sporcie. Turniej ściśnięty czasowo przez pandemię będzie miał miejsce w Marshall Arena w tym tygodniu, gdzie do piątku rozstrzygnięte zostaną losy ośmiu zawodników, którzy awansują do półfinałowych starć. Zawody rozgrywane są w formule “Best of 12 legs”. Kto zbierze dzisiaj kolejne punkty do tabeli i będzie budował sobie pozycję na kolejną rundę? Sprawdźcie, co przygotowałem oraz zapraszam do sprawdzenia oferty bonusowej od Etoto, z której możecie skorzystać przy założeniu konta! 

Zarejestruj się w ETOTO i odbierz bonus od depozytu 100% do 1500PLN + 500 PLN we freebetach

(specjalna oferta dla użytkowników Zagranie.com)

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach (ETOTOMANIA)

Dedykowana oferta promocyjna cashbacku do 2500 PLN dla Zagranie.com!

Kod rejestracyjny
kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

Bonus od depozytu: 100% do 1500 PLN 

Bonusy i freebety: 1000 PLN (ETOTOMANIA)

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Michael van Gerwen – Glen Durrant

19.04.2021 r. – 22:00

Starcie 5-krotnego zdobywcy trofeum za najlepszego zawodnika Premier League, za lata: 2013, 2016-2019, z zawodnikiem, który wygrał ten turniej w poprzedniej edycji. Jest to niemal pewne, że Glen nie obroni tytułu, ponieważ po pierwszych pięciu meczach w hali Marshall Arena, na swoim koncie nie ma jeszcze ani jednego punktu i zamyka tabele z bilansem -24 legów. Z kolei MVG plasuje się obecnie na trzecim miejscu z bilansem dwóch wygranych (Wright, Cross), dwóch remisów (van der Bergh, Aspinall) oraz z jedną porażką z Jamesem Wade’em. Porażka po stronie Holendra była sporą niespodzianką dla wszystkich obserwatorów. Sam mecz nie stał na wysokim poziomie, a gra obu panów pozostawiała sporo do życzenia. Gerwen był sam sobie winien i przyznał, że dał za dużo przestrzeni do gry Anglikowi, a sam nie wywierał na nim presji do wysokich zakończeń i gonienia wyniku. Po tygodniu przerwy wracamy do turnieju w Anglii, gdzie zawodnicy będą kontynuować rywalizację. Dla MVG wydaje się, że najłatwiejsze spotkanie w tym turnieju. Jednak moim zdaniem, Glen powoli się budzi, mimo że dalej jest najsłabszy ze stawki. Gerwen stwierdził, że po tygodniu przerwy mocno musi przycisnąć i od samego początku starał się będzie grać bardzo agresywnie. Jeżeli wierzyć jego słowom, to dzisiaj powinniśmy zobaczyć pogrom w starciu ze starszym Anglikiem. Ten mecz jest także okazją do rewanżu za poprzedni sezon. W 2020 Durrant wygrał spotkanie w pierwszej fazie, a w drugiej padł remis. Michael jednak jest w dużo lepszej dyspozycji na ten dzień i mam nadzieję, że w drugiej części pierwszej fazy turnieju, nie będziemy już widzieli dobrej gry co drugi mecz.

Co ważne, i to, co nas interesuje w dzisiejszym typie, to sposób, w jaki zawodnicy punktują fulle w swoich zmaganiach. Chodzi dokładnie o zdobycie trzech lotek w potrójnej 20. Mecz rozpocznie Glen, który długo wchodzi w mecze, tym bardziej na poziomie, w którym jest w obecnym momencie. Do tej pory uzbierał dopiero 11 wygranych legów ze skutecznością 24% na wykończeniach. Jednak nie to jest ważne. Chodzi nam o liczbę 180-tek zawodnika z Anglii. Po pięciu pojedynkach Durrant ma na swoim koncie 3 takie punktacje. Nawet patrząc, jakby zabrakło mu jednej lotki, to i tak jego statystyka wygląda słabo, gdyż tylko 29 razy udało mu się ulokować dwie potrójne lotki w najwyżej notowanym polu. Jest to zawodnik, który dopiero od połowy meczów się rozkręca, ale także dużo zależy od jego dyspozycji mentalnej. Widząc, że nie idzie mu w grze przy tarczy, często gra nerwowo i spieszy się z oddawaniem rzutów. To nie pomaga mu w koncentracji i utrzymaniu stabilnych rzutów. Dodatkowo przez ten aspekt gry, sam stwarza sobie problem polegający na szukaniu presji na zawodniku, jednak nie wychodzi mu to na najwyższej zdobyczy na tarczy. Przy jego statystykach bardzo ciekawy wydaje się zatem kurs na jego zdobycze fulli.

Co obstawiać?

Moim zdaniem MVG wygra na spokojnie to spotkanie, a sam Glen pożegna się z nadzieją o awansie do kolejnej rundy i nie zobaczymy obrońcy tytułu w kolejnej fazie rozgrywek. Myślę także, że jego skuteczność na fullach nie będzie powalająca, a może zdarzyć się tak, że ten mecz nie przekroczy granicy 10 legów w spotkaniu. Co za tym idzie, Glen będzie miał mało okazji do rzucania najwyższych not na tarczy, dlatego moją dzisiejszą propozycją jest zagranie na jego under maxów w spotkaniu. 

etoto
1.60
Glen Durrant poniżej 1,5 maxów (180 pkt)

Załóż konto w Etoto i zgarnij kody promocyjne, które dostępne są w po rejestracji z bezpośredniego linku z Zagranie.com!

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jose de Sousa – James Wade

19.04.2021 r. – 21:00

Bardzo ciekawie zapowiadające się starcie, gdzie nie jestem do końca przekonany, kto może je wygrać. Z jednej strony, Sousa złapał bardzo wysoką formę, gdzie w poprzednich spotkaniach zamknął leg w 9. lotkach i był bliski do zrobienia tego dwukrotnie w jednym meczu. Do tego wyrównany rekord największej ilości fulli w jednym meczu w Premier League. Portugalczyk zaliczył 11 takich trafień, co spowodowało, że dużo łatwiej było mu wygrywać legi. Obecnie jest on na niepromującej go pozycji do awansu do drugiej fazy turnieju. Wyprzedza on tylko Glena Durranta, jednak ma 4 punkty przy swoim nazwisku i tylko jedno oczko straty do Wade’a. Sousa bardzo emocjonalnie podszedł do trzech pierwszych meczów na tym turnieju, co nie pozwalało mu rozwinąć skrzydeł. Z dużo lepszej strony pokazał się już w kolejnych meczach, które kończyły rywalizację dwa tygodnie temu. Remis z Aspinallem i wygrana z ówczesnym liderem rankingu Ligi Mistrzów z tego roku, Dimitri van der Berghiem pokazały, że Portugalczyka stać na bardzo dobre wyniki w tym turnieju. Z jednej strony boje się o jego dyspozycję, ze względu na jego późne zaaklimatyzowanie. Jednak zna już smak meczów o stawkę w Premier League, dlatego pewna presja z debiutanta już powinna zejść. Myślę, że będzie chciał kontynuować swoją dyspozycję i po raz kolejny pokaże nam siłę na potrójnej dwudziestce. Na to liczę i mam nadzieję, że okaże się lepszym graczem niż James Wade.

Co do samego Anglika, to został on dorzucony w tym samym dniu, co rozpoczynała się Liga Mistrzów. Wszystko to ze względu na pozytywny wynik testy na koronawirusa u lidera rankingu PDC, Gerwyna Price’a. James miał dwa mecze na wysokim poziomie oraz trzy, które zupełnie nie powinny mieć miejsca dla zawodnika, które reprezentuje 4. dartera świata. Jednak dla mnie w tym zakładzie ważne są jego zdobycze fulli. Wade znany jest z tego, że długo wchodzi w mecz, a później goni rywali i buduje sobie przewagę psychiczną. Jednak jego rywal bardzo dobrze podbudowany jest po poprzednich spotkaniach i wątpię, żeby miał w jakiś sposób dzisiaj odpuścić, tym bardziej że dzieli ich tylko jedno miejsce w tabeli. Wade bardziej niż ze zdobywania fulli słynie z częstych wizyt na 140-punktowych podejściach. Myślę, że dzisiaj będzie nieco przerażony aspektem skuteczności Sousy w tym elemencie gry, jednak z pewnością będzie lepiej przygotowany do tego tygodnia, niż było to w poprzedniej części Ligi Mistrzów. Co więc grać?

Co obstawiać?

W tym pojedynku nie pokuszę się o wytypowanie zwycięzcy, jednak na podbicie kursu zaproponuje coś innego. Do underu 180-tek Glena, dorzucamy wygraną Sousy w pojedynku w tym samym elemencie gdy, czyli w zdobyczy najbardziej wartościowych punktacji na tarczy. Gramy win Jose de Sousy w zdobywaniu 180. punktów podczas tego pojedynku. Dodatkowo zapraszam do stworzenia kuponu w Etoto, gdzie gramy dzisiejsze zdarzenia! 

etoto
1.27
Jose de Sousa więcej 180-tek

Bonus od depozytu 100% do 1500 zł – zasady:

  • Minimalna wpłata uprawniająca do wykorzystania bonusu – 1 zł.
  • Maksymalna wpłata do wykorzystania promocji – 1500 zł.
  • Bonus należy obrócić x6 – można to zrobić w zakładach SOLO (z kursem min. 2.20) lub zakładach AKO (z kursem min. dla pojedynczych selekcji 1.50).
  • Obrót można wykonać w ciągu 30 dni.
  • Po rozliczeniu wszystkich kuponów zaliczanych do obrotu, gracz będzie mógł bonus wypłacić.

Tylko u nas +500 zł w ETOTOMANII !

Rejestrując się w ETOTO z kodem z naszych banerów lub linków poza znakomitą ofertą bonusu 100% do 1500 PLN otrzymasz automatycznie także srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA! Oznacza to, że możesz otrzymać minimum 16 freebetów i bonusów w miesiącu o łącznej wartości ponad 500 zł!

ETOTOMANIA to program lojalnościowy, dzięki któremu Twoja aktywność jest odpowiednio nagradzana. Stawiając zakłady zbierasz punkty, które decydują jakie nagrody odbierzesz w następnym miesiącu. A tych jest multum! Przykładowo dla poziomu srebrnego (co najmniej 350 pkt zebranych w poprzednim miesiącu) otrzymujesz freebety i bonusy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Na poziomie złotym zgarniasz oferty codziennie przez cały miesiąc, a ich łączna wartość przekracza 1000 zł!

Dubel dart 19.04.2021

Zapraszam także do zapoznania się z opiniami na temat bukmachera, u którego stworzony został kupon, gdzie znajdziecie ważne informacje odnośnie Etoto! 

Zaloguj się aby dodawać komentarze