Powrót Mistrza Świata na salony! Gramy pierwszy dzień UK Open w darcie!

tablica dart z przyblizenia

Wracamy z turniejami telewizyjnymi w tegorocznym sezonie Darta. Jesteśmy już po czterech rundach Players Championship, w których rewelacyjną formę pokazuje Jonny Clayton, czyli zdobywca Mastersa za rok 2021. Bardzo ciekawa forma niektórych zawodników, jednakże największą sensacją tego sezonu jest powrót Raymonda van Barnevelda na salony darterskie. Dzisiaj rozpoczynamy trzydniowy weekend z UK Open, gdzie zawodnicy mierzą się już od 1/256 finału! Kto znajdzie się na naszym kuponie? Serdecznie zapraszam do zapoznania się z artykułem i skorzystania z kodu promocyjnego Superbet dla nowych użytkowników!

Odbierz bonus powitalny do 584 złotych u legalnego bukmachera SuperBET!

Załóż konto i odbierz bonus -> LINK

Superbet - koszulka do baneru
Superbet - koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 3500 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja


🔥 PROMOCJA: +400 PLN za poprawny typ na zwycięzcę Ligi Konferencji

(tylko 03-07.06)

3754 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 3500 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Berry van Peer – Martin Schindler

05.03.2021 r. – 13:00

Mecz, który rozpocznie nasz kupon i zacznie się najwcześniej w piątkowe popołudnie. Spotkanie dwóch zawodników, którzy dopiero rozpoczynają karierę z dartem, gdyż mają dopiero 24 lat. Jest to stosunkowo młody wiek, patrząc na niektórych graczy z kartą PDC. W tym pojedynku bukmacherzy faworyzują Niemca, czyli Schindlera. Zgadzam się z tym, jednak nie powinien być to jednostronny mecz. Martin musiał w tym roku przechodzić przez kwalifikacje do uzyskania możliwości startów w PDC Tour i wykonał znakomicie swoją pracę, gdyż wygrał cały blok europejski i z najlepszymi statystykami znalazł się ponownie w gronie całorocznych pojedynków. Schindler mocno rozpoczął sezon i widać, że jest w dobrej formie i jest przygotowany do tych zawodów. W Playersach zagrał we wszystkich czterech rundach, gdzie najwyżej dotarł do 1/8 finału, jednak na swojej drodze pokonał Roba Crossa i Dave Chisnalla. Myślę, że jeżeli tylko przygotowanie mentalne będzie na wysokim poziomie, to bez problemów poradzi sobie z dzisiejszym przeciwnikiem.

A będzie nim Holender, z dużo mniejszym bagażem doświadczeń, jednak również z otrzymaną kartą PDC Tour na ten sezon. Berry to wchodzący w świat darta zawodnik, który jeszcze nie do końca wytrzymuje presję w starciach z bardziej doświadczonymi rywalami. Jego cztery udziały w Playersach, kończyły się na maks 3. rundzie w 3. edycji PC, a pozostałe kończył już po pierwszym pojedynku. Niestety nie widzę w nim potencjalnego zwycięzcy dzisiejszego pojedynku.

Co obstawiać?

Spotkanie holendersko-niemieckie, które rozpocznie nasz kupon niesie ze sobą masę młodości. W tym starciu zdecydowanie może zaważyć czynnik ogrania na turniejach telewizyjnych, które przemawia za Niemcem. Występował on już z kartą PDC Tour i ma znajomość hal, w których rozgrywane są takie turnieje. Myślę, że dzisiejszy win Schindlera dobrze rozpocznie nasz kupon, jednak możliwe będzie długie starcie i czynnik mentalny okaże się kluczowy. Ten mecz możecie zagrać z oferty Superbet, gdzie jeżeli nie macie jeszcze konta, to skorzystajcie z bonusów startowych. 

Berry van Peer – Martin Schindler

Typ: Schindler win

Kurs: 1.33

grupa baner

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Alan Soutar – Raymond van Barneveld

05.03.2021 r. – 15:00

Powrót mistrza na salony! Holenderski Mistrz Świata z roku 2007, ponownie zechciał uczestniczyć w cyklu PDC Tour. Jednak organizatorzy nie dali mu żadnej dzikiej karty, a ten musiał przechodzić kwalifikacje o dostęp do rozgrywek. Udało mu się to i od razu przypieczętował swoją pozycję w tegorocznym rankingu. Zaczynając od 120. miejsca, obecnie jest już 86. w rankingu PDC. Głównym powodem jest zwycięstwo w jednym z Players Championship, gdzie nie miał sobie równych i wygrywał z naprawdę topowymi obecnie przeciwnikami. Raymond nie musi nic udowadniać światu, jednak brzemię Mistrza Świata pozwala na stawianie go w gronie jednego z faworytów do uplasowania się na wysokiej lokacie lub dalekim zajściu w drabince tego turnieju. Holender jest w wydaje się optymalnej formie i myślę, że ten mecz powinien zweryfikować jego powrót na turnieje telewizyjne i dać mu nadzieje, na walkę z pozostałymi uczestnikami imprezy.

Alen Soutar, to z kolei jego szkocki przeciwnik, który swoje najlepsze lata grania, ma także za sobą. Pokazuje jednak w tegorocznych edycjach PDC Tour, że może być dosyć groźnym przeciwnikiem na angielskim terenie. Daleko zachodził w PC i sądzę, że może dzisiaj nie odpuszczać kroku przeciwnikowi z Holandii. Bardzo ciekawie zapowiada się to spotkanie i wydaje mi się, że możemy widzieć trzymający w napięciu mecz. Bardzo na to liczę, jednak mam nadzieję, że dla medialności imprezy, wygrać powinien jego przeciwnik.

Co obstawiać?

Panowie już spotkali się w tym roku na Players Championship, gdzie górą okazał się być van Barneveld. Wygrał tam dosyć gładko, bo aż 6:2 w stosunku legowych. Tym razem także będziemy znali zwycięzcę z systemu best of 11, dlatego trzeba mocno wchodzić w mecze od samego początku. Myślę, że w tej kwestii lepszym zawodnikiem jest Holender, a jego powrót na areny telewizyjne będzie chciał okrasić wygranym meczem i awansem do kolejnej rundy zawodów. Gramy na Barnevelda i korzystamy z kursu, jaki zaproponował nam Superbet! 

Alan Soutar – Raymond van Barneveld

Typ: van Barneveld win

Kurs: 1.65

Scott Waites – Steve Brown

05.03.2021 r. – 15:00

Ostatni mecz, na którym skupiamy naszą uwagę w starciach o kolejną rundę w UK Open, to angielski pojedynek, w którym nie trudno wyłonić zwycięzcę. Przynajmniej tak wydaje się z tego, co widać po pierwszych meczach w tym sezonie. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Scott Waites i bez wątpienia będzie on walczył o szybki win nad swoim rodakiem i przygotowywać się będzie do kolejnego meczu, gdzie rywalem będzie ktoś z pary Atkins vs Brooks. Wydaje się być to dobre ustawienie w drabince, gdyż do głównego turnieju dzielić go będzie już później tylko jedno spotkanie. Scott ma w swoim dorobku bardzo dobre występy na wydarzeniach telewizyjnych, gdzie walczył nie raz z dużo wyżej notowanymi zawodnikami. Tym razem ma okazję łatwo przejść w pierwszej rundzie i myślę, że tak się stanie.

Uważam tak, ponieważ jego rywal w turniejach telewizyjnych gra tylko podczas UK Open, czyli w turnieju, który zrzesza najwięcej zawodników ze wszystkich turniejów w całym cyklu telewizyjnym. Steve nie osiąga żadnych sukcesów w Playersach, dlatego nie ma możliwości próbowania się, chociażby w finałach pod koniec roku, ani nie ma także możliwości dostawania się do innych zawodów, gdyż ma za mało zdobytych punktów pieniężnych, aby wziąć udział w takich wydarzeniach. Jego ostatnim osiągnięciem była druga runda UK Open w tamtym roku. Od tego czasu wygrywał już tylko pojedyncze mecze w PC oraz w PDC Home Tour. Dla mnie jest to gracz, którego forma zależy od dyspozycji dnia i nic poza tym. 

Co obstawiać?

W tym pojedynku zdecydowanie widzę szansę łatwego meczu dla Waitesa. Jest to zawodnik dużo bardziej rozegrany na telewizyjnych wydarzeniach, a do tego na początku sezonu w Players Championship prezentuje dużo lepszą formę. Do tego Steve nie wygrał jeszcze ani jednego meczu w tej edycji PC i myślę, że po tym meczu, ta statystyka się nie zmieni. 

Scott Waites – Steve Brown

Typ: Waites win

Kurs: 1.27

Dodatkowe 584 PLN bonusu w Superbet!

  • Załóż konto w Superbet z linku zagranie.com/goto/superbet
  • Wypłać depozyt o wysokości minimum 50 PLN, a otrzymasz 100% tej kwoty w formie bonusu
  • Obrót bonusem jest jednokrotny
  • Kurs minimalny podczas obrotu bonusem wynosi 1,80, a na kuponie muszą być przynajmniej dwa zdarzenia
  • Czas na obrót bonusem: 7 dni
  • Dodatkowo możesz otrzymać “tydzień bez ryzyka” do 500 PLN oraz freebet w wysokości 34 PLN

Triple dart 04.03.2021

Zachęcam także do przeczytania naszych opinii dotyczących bukmachera, u którego został stworzony dzisiejszy kupon i skorzystania z założenia tam konta. 

Zaloguj się aby dodawać komentarze