W poniedziałek piłkarskich emocji nie zabraknie, a najlepszym dowodem jest starcie Serbii z Portugalią. Przed nami rywalizacja dwóch drużyn, które nie przegrały żadnej z ostatnich siedmiu potyczek. Co PZBuk sądzi o tym spotkaniu?

Portugalia vs Serbia – analiza meczu

Po losowaniu tej grupy można było zakładać, że Serbia i Portugalia będą walczyć o pierwszą i drugą pozycję, natomiast w tę walkę postara się włączyć drużyna Ukrainy. Pierwsza kolejka to potwierdziła, ponieważ piłkarze Shevchenki urwali punkty Selecao. Cristiano Ronaldo i spółka znaleźli się na musiku, ponieważ muszą pokonać Serbię, żeby nie skomplikować swojej sytuacji. W opinii bukmachera PZBuk będą faworytem tej rywalizacji, jednak o dokładnych kursach opowiemy kawałek dalej.

Serbia nie rozegrała jeszcze żadnego meczu eliminacji Mistrzostw Europy. W pierwszej kolejce mieli wolne, dzięki czemu rozegrali towarzyskie starcie z Niemcami. Wynik 1:1 odzwierciedla potencjał reprezentacji Serbii. Z pewnością nie jest to chłopiec do bicia.

Do tej pory oba zespoły spotkały się cztery razy. W każdym przypadku podczas eliminacji Mistrzostw Europy. Tym razem będzie podobnie. Czy Orlovi po raz pierwszy pokonają Selecao? Serbowie maksymalnie wyciągnęli dwa remisy 1:1 i dwukrotnie przegrali po 1:2.

pzbuk opinie

Kursy główne w PZBuk wskazują, że faworytem jest Portugalia, jednak w tym meczu trzeba uważać. Zapowiada się wyrównane spotkanie, a przelicznik na gospodarzy to zaledwie 1.60. Remis –  3.75, a triumf gości – 5.75.

Zdarzenia dodatkowe w ofercie PZBuk

Tak jak wspomnieliśmy na początku tekstu, oba zespoły mają na swoim koncie serię siedmiu meczów bez porażki. Poprzedni raz schodziły z boiska pokonane podczas rosyjskiego mundialu. Serbowie i Portugalczycy wygrali swoje grupy w Lidze Narodów, więc mówimy o drużynach, które znajdują się w dobrej formie. Trzy ostatnie mecze gości to wyniki BTTS. Dodatkowo we wszystkich czterech starciach między tymi ekipami padł rezultat z golem obu stron. Patrząc na dyspozycję Ronaldo i Jovića myślę, że takie zdarzenie ma prawo bytu.

BTTS – 2.10

Kurs tego zdarzenia wynosi aż 2.10, co może być zaskakujące. Serbia ma spory potencjał, a szczególnie w ofensywnie. Tadić, Mitrović, Milinković-Savić czy Jović to piłkarze, którzy są w stanie skrzywdzić gospodarzy.

Bukmacher PZBuk proponuje również ciekawy kurs na +2,5 gola. W dwóch ostatnich starciach tych drużyn padł wynik 2:1 dla Portugalii. Obstawiając over w tej rywalizacji można złapać przelicznik na poziomie 2.15. Kursy wyraźnie wskazują, że operator spodziewa się tutaj underowego zakończenia.

Pewniaczkiem według opinii PZBuk jest również bramka Cristiano Ronaldo. Portugalski snajper nie zdobył gola w meczu z Ukrainą, jednak tutaj przelicznik na jego trafienie wynosi – 1.66. Moim zdaniem gra niewarta świeczki. Już lepiej zaatakować pozycję z przynajmniej dwoma trafieniami tego piłkarza po kursie 4.05. Jak powszechnie wiadomo, CR7 to typowy big game player, co najlepiej pokazało ostatnie starcie Ligi Mistrzów z Atletico.

Cristiano Ronaldo strzeli przynajmniej dwa gole – 4.05

Wydaje mi się, że interesującą opcją z oferty PZBuka może być również handicap przy okazji rzutów rożnych. Grając +4 na Serbię otrzymujemy kurs – 1.76. Moim zdaniem będzie to wyrównany mecz, w którym żadna ze stron nie zdominuje swojego rywala. Typując na powyżej 3,5 kornera gości PZBuk oferuje przelicznik – 1.86. Ciekawe zdarzenia dodatkowe w sekcji rzutów rożnych u legalnego bukmachera!