Gdzie oglądać mecz Portugalia – Turcja? Czy będzie transmisja w telewizji? Na te pytania odpowiemy niżej. Dzisiaj czekają nas pierwsze spotkania w barażach do mistrzostw świata. W nich zagra drużyna naszpikowana gwiazdami, czyli Portugalia. Jej rywalem będzie Turcja, która nie jest słabą ekipą i na pewno stać ją na niespodziankę. Kto tutaj sięgnie po zwycięstwo?

baner od fuksiarza z voucherem do polsat box go
fot. fuksiarz

Portugalia – Turcja, gdzie oglądać

Portugalia w kwalifikacjach do mistrzostw świata nie poradziła sobie najlepiej i w grupie zajęła drugie miejsce, tuż za Serbią. W efekcie musi walczyć w barażach, a w jej pierwszym spotkaniu zmierzy się z Turcją, czyli dość trudnym rywalem. Warto podkreślić, że Portugalia zagra bez kilku zawodników, w tym m.in. Cancelo, czy Sanchesa. Turcja z kolei wystąpi w najsilniejszym, możliwym składzie, co należy podkreślić. Na pewno będzie to ciekawe spotkanie, a jeżeli zastanawiasz się, gdzie oglądać mecz Portugalia – Turcja, to mamy dobrą wiadomość: będzie to możliwe w Polsat Sport Extra.

Portugalia – Turcja, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Portugalia – Turcja w TV? Spotkania barażowe do mistrzostw świata są pokazywane w Polsat Sport. W przypadku tego meczu transmisję będziesz mógł obejrzeć w Polsat Sport Extra. Wszystko przez to, że w tym czasie rozgrywane są także inne spotkania.

Portugalia – Turcja, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Portugalia – Turcja? To będzie możliwe w Polsat Box Go, ale musisz wcześniej skorzystać z naszej współpracy z Fuksiarzem. Dzięki temu otrzymasz voucher do Polsat Box Go o wartości aż 40 PLN. Jak odebrać taki prezent?

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox
  2. Wpłać co najmniej 50 PLN na konto gracza

Rejestracja u tego bukmachera nie powinna Ci zająć więcej niż kilka minut. Pamiętaj, że jak chcesz zwiększyć emocje z oglądania meczu Portugalia – Turcja, to możesz zawsze skorzystać z naszych typów dnia.

Portugalia – Turcja, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online z meczu Portugalia – Turcja będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Polsat Box Go. To świetne rozwiązanie np. dla osób, które będą w podróży i będą chciały obejrzeć rywalizację tych ekip. Warto się temu bliżej przyjrzeć – pamiętaj też, że bonusy od Fuksiarza możesz użyć także na to spotkanie i w ten sposób zwiększyć emocje z oglądania tego starcia!

Portugalia – Turcja, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów to spotkanie powinna wygrać Portugalia. Według kursów drużyna Ronaldo ma większe szanse na zwycięstwo, ale czy to się przełoży na mecz?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 26 maja 2022 06:43.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Portugalia - Turcja?

Spotkanie Portugalii z Turcją obejrzysz w Polsat Box Go.

O której Portugalia zagra z Turcją?

Mecz Portugalia - Turcja zaplanowano na 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze